Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar doktorun hazırladığı arı sütü,propolisli ballı karışım artık yok mu?onun yerine artık kapsül hap mı var?Karışımdan almayı düşünüyordum

Merhabalar tüp bebek merkezine giderek dün itibariyle ilaçlara başladım deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz benim ilk denemem

Daha cok erken değil mi cnm kaçıncı günün bugün senin

İnşallah nerede yaptırdınız
Selam arkadaşlar bende mfk siparişi verdim bugün inşallah kısa zamanda elime ulaşır eşimin sperm sayısı az morfoloji kötü ileri hareketlilik yüzde 10 benim yumurta rezervim az ve amh 0.84 Allah'ım inşallah en kısa zamanda bebek sahibi olmayı nasip eder asğlıklı bir şekilde herkese

Benim amh 1.1, mfk uyguladım 2 ay, suan gebeyim. Benim hissiyatım panacea yumurta kalitesini artırmada etkili. Yumurtlama dönemindeki şeffaf akıntımı artırmıştı. Buarada 36 yaşındayım, ilk gebeliğim, size umut olsun diye paylaşmak istedim

Çok teşekkür ederim benimde yaşım 37 doktorlar o kadar ümitsiz konuşuyorlar ki ne yapacağım hangisini yapacağım arada derede kaldım. İnşallah en kısa zamanda rabbim bizlere de nasip etsin size de bir avazda doğurmayı nasip etsin sağlıklı bir şekilde

merhaba kızlar benide eklermisiniz 2019 ağustosta evlendim 30 yaşındayım martta 31 olucam 2019 kasımdan beri deniyoruz 1 çatlatma 1 aşılamam var başarısız 2021 temmuzda kendiliğimden gebe kalmışım kimyasalla sonnuçlandı şuan hala birşey yok değerlerim düzgün eşiminde öyle troid sorunum vardı normale döndü karışımı 1 ay kullandım başka marka ve tüm vitaminleri içeren multivitamin kullanıyorum karışımdan yine bu ay alacağım adetime 6 gün var bazen geç de gelebiliyor hayırlısı bakalım önerileriniz var ise alırım başka neler yapmam lazım

Doktorlara cok kafanızı takmayın, bana da aralık da tüp bebek dedi. Biz mart a kadar bekleyip mart da yaptırırız ozamana kadar hala gebelik diye planlamıştık. Gebelik Olmasa bile yumurta kalitesini artırır tüp bebek sürecinde diye düşünmüştüm. İnşallah sağlıkla en kısa sürede hamile kalacaksınız

Sadece o vitamini mı kullandınız acaba hayırlı uğurlu olsunn bebeğiniz

Kızlar bişi sorucam bu MFK yönteminde sadece ilişki sayılarını uygulamak yeterli oluyor mu? vitamin ve gıda takviyelerine gerek var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…