Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişi sorucam bu MFK yönteminde sadece ilişki sayılarını uygulamak yeterli oluyor mu? vitamin ve gıda takviyelerine gerek var mı?

Bende merak ediyordum bunu , bal karışımını başka yerden aldım çünkü 😐
Kızlar ben sadece gün olarak da uyguladım olmadı takviye olarak zaten Omega devit3 folat kullanıyordum gene olmadı doktorun önerdiği antioksidan ve multi vitamini kullanıcam bakalım

Kızlar ben sadece gün olarak da uyguladım olmadı takviye olarak zaten Omega devit3 folat kullanıyordum gene olmadı doktorun önerdiği antioksidan ve multi vitamini kullanıcam bakalım
Canım Solgar markasının folik asitini ve B12 vit. kullanıyorum.Arı sütü propolis alcaz bakalım devam

Denemekte fayda var bakalım inşallah faydasını görürsün canım 🥰ben ocean omegayı yeni aldım . Denemediğimiz bir tek doktorun önerileri kaldı bu ayda olmadı alırız artık

Benim amh 1.1, mfk uyguladım 2 ay, suan gebeyim. Benim hissiyatım panacea yumurta kalitesini artırmada etkili. Yumurtlama dönemindeki şeffaf akıntımı artırmıştı. Buarada 36 yaşındayım, ilk gebeliğim, size umut olsun diye paylaşmak istedim 🤗
Merhaba hangi yöntemi denediniz ve hangi takviyeleri kullandınız acaba

Merhaba canım, valla bildiğin gibi hala uğraşıyorum hamile kalabilmek için, sen neler yapıyorsun?
Ben de akisina biraktim ugrasinca da olmuyor 😂 esimde ileri harekette sknti cikti kac aydr ilac aliyor ama cok ilerleme yok. O yuzden kendimle ugrasmayi birakmistim.. Bu mfk macununu alip denedim bu ay .bu da klomen gibi kist yapti. Bal tarcinda yapmisti. Demekki bana takviye olmuyor kiste cevirio adetimi geciktirio falan. Sen naptin asilama falan denedin mi. Esine baktrdnz mi

Ben de akisina biraktim ugrasinca da olmuyor 😂 esimde ileri harekette sknti cikti kac aydr ilac aliyor ama cok ilerleme yok. O yuzden kendimle ugrasmayi birakmistim.. Bu mfk macununu alip denedim bu ay .bu da klomen gibi kist yapti. Bal tarcinda yapmisti. Demekki bana takviye olmuyor kiste cevirio adetimi geciktirio falan. Sen naptin asilama falan denedin mi. Esine baktrdnz mi
Eşim spermiyogram verdi ama çok şükür sonuçları iyi, sadece morfolojisi 2 ama doktorlar bunu sıkıntı etmedi sayı ve ileri hızı iyi olduğu için, ben de hsg çektirip tüplerime baktırdım herhangi bir sıkıntı yok, ikisi de açık çok şükür ama henüz gebelik elde edemedik. 13 ay oldu 😔 aşılamaya eşim pek yanaşmıyor. Hsg nin 2.ayındayız, doktor ilk 3 ay şans yüksek, eğer olmazsa tekrar gel tedaviye başlayalım bakalım dedi. Büyük ihtimalle aşılamayı kastetti...

Mfk nın bal karısımının kapsülü çıkmış acaba o da kist yapar mı, onu dene istersen. Eşine de panacea al mutlaka, hocaya çok iyi dönüşler geldi hem morfoloji hem ileri hıza hem de sayıya çok etkiliymiş.

Eşim spermiyogram verdi ama çok şükür sonuçları iyi, sadece morfolojisi 2 ama doktorlar bunu sıkıntı etmedi sayı ve ileri hızı iyi olduğu için, ben de hsg çektirip tüplerime baktırdım herhangi bir sıkıntı yok, ikisi de açık çok şükür ama henüz gebelik elde edemedik. 13 ay oldu 😔 aşılamaya eşim pek yanaşmıyor. Hsg nin 2.ayındayız, doktor ilk 3 ay şans yüksek, eğer olmazsa tekrar gel tedaviye başlayalım bakalım dedi. Büyük ihtimalle aşılamayı kastetti...

Mfk nın bal karısımının kapsülü çıkmış acaba o da kist yapar mı, onu dene istersen. Eşine de panacea al mutlaka, hocaya çok iyi dönüşler geldi hem morfoloji hem ileri hıza hem de sayıya çok etkiliymiş.
Hocayla alakali deildir. Benim yumurtalar yeterince buyuyor demekki takviye okunca hemen kiste donusuyor. Aslnda almamam lazm belki de 2 defa klomen kullandim 2 defa karisimlar hepsinde kiste dondu duzelmesi de 3 adeti buldu. İste insan durup beklemej istemio demekki. Rahim filmi de esimin degerleri biraz duzelince yapacam korkuyorm zaten.. esime alabilirm panacea o da macun kullanio kac aydr baya da pahali bisi.

Covid olmasam bu ay aşılama olacaktı yarıda kaldı tedavi diğer aya kaldı..
Mfk yı da denemek istiyorum aslında..aşılama deneyip tutmazsa mı denesem yoksa önce mfk deneyip mi aşılama denesem çok kararsızım.. Kafamda deli sorular..covid etkilemiştir spermleri kesin, ona da ayrı canım sıkılıyor

Mfk yı da denemek istiyorum aslında..aşılama deneyip tutmazsa mı denesem yoksa önce mfk deneyip mi aşılama denesem çok kararsızım.. Kafamda deli sorular..covid etkilemiştir spermleri kesin, ona da ayrı canım sıkılıyor
Benim de aşılama yapıldığım ay eşim coviddi hep aklıma takılmıştı🥺 İstersen önce dene sonra aşılama yaptır canım

Merhaba kızlar bu bahsettiğiniz mfk yöntemi nedir ilk defa duyuyorum biraz bahsedebilir misiniz

X