Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Panacea diye bir hap kadın ve erkekte olan sperm ve yumurta hücrelerini kaliteli yapıyor sperm hızını arttırıyor vajinal kuruluğa iyi geliyor vs çok şifalı bir hap 💜🎈 saç dökülmesini bile azaltıyor hapın içeriği çok sağlam çok vitamin var ve hepsi vücuda yarayan şeyler canım 💐🌈
Ne güzel bir şeymiş o bir araştırayım 😍

Merhaba sevgili anne adayları:21:Son zamanlarda duyulan Mfk Yöntemini duymuşunuzdur.Ben ve benim gibi bir çok kişiye umut olacağını düşünüyorum.Stressiz normal şekilde gebe kalma yöntemi kısaca.
Zihnimizde olumsuz ne varsa herşeyi unutuyoruz.Polikistikoveri ,sperm azlığını, düşükleri,Amh düşüklüğünü vs vs:KK73:Hatta bunların isimlerini bile doktor bey değiştirdi.Sırf bunlara takılı kalmayalım diye:KK68:Şöyle düşünün yeni evlenmişiniz ve yeni bebek düşünüyoruz.Ben bu sayede birazda olsa zihnimi boşalttım. Regl oluyorsanız eşinizde sperm varsa bu yöntemi uygulayabilirsiniz.Umutsuz olmak yok:KK37:Sabırla duayla inançla inşAllah mucizlerimize kavuşacağız.
Bu yolda birbirimize destek olmaya ne dersiniz:KK60:
Bazı verilen öneriler var, neler bunlar derseniz şöyle

✅Önerilen arı sütü bal karışımı eşler 2 tatlı kaşığı kullanacak (kendisinin oranlarını belirttiği yer var ordan )
✅Omega 3 kapsül
✅Folat tablet
✅D3/K2 vitamini hepsini eşlerle birlikte kullanıyoruz.
✅Regl bitince ilişki başlar.Daha sonra 3-2-3-2 gün ara ile ilişki önerilir.Polikistikover varsa 21.22.günler önemlidir.

☘️Günde en az 5000 adım
☘️Yeşillik tabağı ve Akdeniz diyeti şeklinde beslenme
☘️Gökkuşağı tabağı
☘️1,5-2litreye yakın su

💫Daima gülümse ve olmasa bile şükret üzülme
💫Regl döngüsü 35 gün ve altı olması düzensiz regl olanların uzmana gidip düzeni sağlanmalı ve sonrasında mfk uygulanmalı
💫Kilosu olan arkadaşlarımızın kilo vermesi
Eksik olan bilgiler varsa sizlerde tamamlayablirsiniz.

Unutmayın bizler ve eşlerimiz gayet sağlıklıyız bunu kendimize hep hatırlatalım ve olumsuz ne varsa unutalım yeniden başlayalım:KK49:

Mfk tablomuzuda beni etiket yaparak istenilen bilgilerle oluştarabiliriz. Bol bebikli gebeli topik olması umuduyla arkadaşlarım:emir_bebek::anneadayı:

Güzel Anne Adayımız:KK76:
Geçirilen
Süre :KK66:
Beklenen Adet Tarihi :KK54:
Kullanılan
Takviyeler:dondurma:
Sonuç:nazar:
Canım denedin mi? Sonuç alan var mı?

Canım denedin mi? Sonuç alan var mı?
Canım ben yurt dışında olduğum için o vitaminleri kullanamadım ama hafta sonuna inşAllah bee tablet dışındakiler gelecek bakalım belki yararı olur ben Omega3 folat devit3/k2 şimdide koenzim kullanıyorum bakalım nasip

Annede erken mi girmişti, ırsi diyorlar, amh, fsh ye o dönem baktırmış mıydın?menopozdan bir yıl kadar önce mi düzensizleşmeye başlamıştı?

Çok sevindim iki ay adet bile yumurta oluşturmuş işte ne güzel.
Yarın haber verirsin gelişmeyi.
Bugün ki kontrol sonucunda yumurtalar biraz daha büyümüş yine istenilen düzeyde değil ama ilerleme devam ettiği için iğnelere devam ediyorum 4 gün sonra bir daha kontrol

Bugün ki kontrol sonucunda yumurtalar biraz daha büyümüş yine istenilen düzeyde değil ama ilerleme devam ettiği için iğnelere devam ediyorum 4 gün sonra bir daha kontrol
O kontroller bile o masa ne kadar yıpratıcı, Rabb'im kimseleri o yollarda bekletmesin.

Hadi bakalım inş gelişme olur🤲
Diğer sorularımıda okur musun :)

Evet malesef annem de erken menopoza girdi. Ama benim kadar erken değil. O 40 yaşlarına yakın girmişti.
Düzensizlik aslında hep vardı 40 günde 1 falan olurdum genelde. Menopoza yakın 2-3 ayda 1 e çıktı.
Adetlerim kesildiğinde yapılan ölçümlerde fsh 70-80civarları , amh 0.09 😕
İnşallah bakalım beklenilen boyutlarda olmasa bile bu bi gelişme doktor da böyle söyledi. Mutlaka haber vericem
H Hayatlarrr cevapladım aslında ama başka gözden kaçırdığım mı var acaba

X