Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bitanemmmmm topiğin hayırlı olsun uğur getirsin kelebeğimmm dualarımmm senle benle hepimizle❤❤❤❤
Biliyosun şuan koca yanımda değil değerlendirdiğim ay damlıyorum buraya aşkımmm herşeyiii aldım panacea hariç😂😂

Merhaba sevgili anne adayları:21:Son zamanlarda duyulan Mfk Yöntemini duymuşunuzdur.Ben ve benim gibi bir çok kişiye umut olacağını düşünüyorum.Stressiz normal şekilde gebe kalma yöntemi kısaca.
Zihnimizde olumsuz ne varsa herşeyi unutuyoruz.Polikistikoveri ,sperm azlığını, düşükleri,Amh düşüklüğünü vs vs:KK73:Hatta bunların isimlerini bile doktor bey değiştirdi.Sırf bunlara takılı kalmayalım diye:KK68:Şöyle düşünün yeni evlenmişiniz ve yeni bebek düşünüyoruz.Ben bu sayede birazda olsa zihnimi boşalttım. Regl oluyorsanız eşinizde sperm varsa bu yöntemi uygulayabilirsiniz.Umutsuz olmak yok:KK37:Sabırla duayla inançla inşAllah mucizlerimize kavuşacağız.
Bu yolda birbirimize destek olmaya ne dersiniz:KK60:
Bazı verilen öneriler var, neler bunlar derseniz şöyle

✅Önerilen arı sütü bal karışımı eşler 2 tatlı kaşığı kullanacak (kendisinin oranlarını belirttiği yer var ordan )
✅Omega 3 kapsül
✅Folat tablet
✅D3/K2 vitamini hepsini eşlerle birlikte kullanıyoruz.
✅Regl bitince ilişki başlar.Daha sonra 3-2-3-2 gün ara ile ilişki önerilir.Polikistikover varsa 21.22.günler önemlidir.

☘️Günde en az 5000 adım
☘️Yeşillik tabağı ve Akdeniz diyeti şeklinde beslenme
☘️Gökkuşağı tabağı
☘️1,5-2litreye yakın su

💫Daima gülümse ve olmasa bile şükret üzülme
💫Regl döngüsü 35 gün ve altı olması düzensiz regl olanların uzmana gidip düzeni sağlanmalı ve sonrasında mfk uygulanmalı
💫Kilosu olan arkadaşlarımızın kilo vermesi
Eksik olan bilgiler varsa sizlerde tamamlayablirsiniz.

Unutmayın bizler ve eşlerimiz gayet sağlıklıyız bunu kendimize hep hatırlatalım ve olumsuz ne varsa unutalım yeniden başlayalım:KK49:

Mfk tablomuzuda beni etiket yaparak istenilen bilgilerle oluştarabiliriz. Bol bebikli gebeli topik olması umuduyla arkadaşlarım:emir_bebek::anneadayı:

Güzel Anne Adayımız:KK76:
Geçirilen
Süre :KK66:
Beklenen Adet Tarihi :KK54:
Kullanılan
Takviyeler:dondurma:
Sonuç:nazar:
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 1 yıl17 AralıkArı sütü kapsül-İnositol-Omega3-D3/K2 -Folat
@Mabellee11 Ay19 AralıkMfk Karışımı-Devit3
@OznurDS6 Ay22 AralıkFolik asit- Folat
Orangeee Orangeee 11 Ay23 AralıkMfk Karışımı-Devit3/Omega3
@kizinbiri917 Ay1 AralıkMfk karışımı-Omega3-Folik Asit-D3/K2 vit
@Ayisigi0024 Ay12 AralıkMfk Karışımı-Folik asit-Omega3-Dvit3
@Ruyaperisi1yıl11 AralıkProwomen-Devit3 -Omega3
F Ftxxx 1,5 yıl5 AralıkMfk Karışımı-Devit3-B12
@umutlu_7 Ay17 AralıkMfk Karışımı-Folikasit-Devit3-Hayıt tohumu
@Uzum_bugusu4 ay1AralıkFolik Asit-Devit3- Omega3:anneadayı:🧿
@prof201 Yıl21 AralıkMfk karışımı-Devit3-Folik Asit-Omega3
@L u n a7 ay15 AralıkMfk Karışımı-Omega3-D3/K2 -Folat
@Mihra958 Ay18 AralıkMfk Karışımı-Omega3-D3/K2-FolikAsit
@birogretmenn7 Ay23 KasımMfk Karışımı-Omega3-D3/K2 -Folat
@Taze fasulye10 Ay22 AralıkMfk karışımı-Devit3-Multi vit
@Limonlu Su2.5Yıl26 AralıkBal Karışımı-FolikAsit -Devit3
@Hanimelicicegim6 Yıl21 AralıkMfk Karışımı-Folat-Omega3
@bkoy4 Ay16 AralıkMfk Karışımı-Folik Asit
@Lna161 Yıl13 Aralıkİnofolic combi-Omega3 D3-E vit
@Ceviz hanim1 Yıl14 AralıkQenzim-Omg3
Coraspirin-Folikasit D3
@busrayln5 Ay24 AralıkMfk Karışımı-FolikAsit-Devit3-Omega3
@Hogwartss2 Yıl29 AralıkMfk Karışımı-Folat -Omega3
Devit 3
@Selizay1.5. Yıl16 AralıkD3/K2-Folat -Demir-K.Boynuzu Özü
@HAbibte -29 Kasım -
@Simge34212 Ay30 AralıkMfk Karışımı-Folat Omega3-
D3/K2 vit
@ORKIDE_63 Yıl22 AralıkMfk Karışımı-D3-Omega3-İnositol
@Drybgtr6 Ay16 AralıkMfk Karışım-Folik Asit
kivircikkuala kivircikkuala -20 AralıkFolik Asit-Devit3
Merhaba topiğin hayırlı olsun canıım. Bende bilgilerimi vereyim
15 Aydır deniyorum. eşim k.boynuzu pekmezi ve epimedyumlu macun + d3k2 kullanıyor. Ben d3k2 ve folik asit kullanıyorum. Beni de tabloya ekleyebilir misin? Bu ay günleri değerlendiriyorum 3-2-3-2 şeklinde. BAT : 21 ARALIK

Merhaba topiğin hayırlı olsun canıım. Bende bilgilerimi vereyim
15 Aydır deniyorum. eşim k.boynuzu pekmezi ve epimedyumlu macun + d3k2 kullanıyor. Ben d3k2 ve folik asit kullanıyorum. Beni de tabloya ekleyebilir misin? Bu ay günleri değerlendiriyorum 3-2-3-2 şeklinde. BAT : 21 ARALIK
Benimde 20 Aralık kendimden buldum hemen 🤣🙏🏻

Kizlar birsey dicem ya kimyasal gebelik olustugunu nasil anlıyorsunuz
Benim ağustosta başıma geldi. Gebelik testim pozitif çıktı kan verdim 14 iki gün sonra 36 oldu. O akşam kırmızı leke geldi sabah doktora gittim tekrar kan verdim 24 e düşmüştü. 3-4 gün içinde de adet gibi kanamam oldu. Ama öyle dedikleri gibi ağrılı vs değildi normal adet sancısıydı pıhtı vs de olmadı bende. Adet bitince de sıfırlandı

Mfk yöntemini denedik karışımı da kullandık bu ay sanırım olmadı bu ay adede 2 gün var test yaptım ilk negatif saatler sonra ikinci silik çıktı

Merhaba bende mfk yöntemiyle yeni tanıştım. Ancak aklıma takılan birşey var mfk iki tane karışım var birisi bal polen propolis arı sütü olan karışım diğeride kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı olan içinde arı sütü bal polen propolis dışında farklı ürünlerde olan karışım. Sizler hangisini kullandınız acaba?

1 yıl 2 aydır evliyim.bu ay gebe olduğumu öğrendim.mfk karışımını iki ay kullandım. D vitamini ve folik asit kullanıyorum. Bu ay tedavi olmayı düşünüyordum ama kısmet oldu şükürler olsun.stresten uzak durun ve akışına bırakın inşallah gönlünüzce olacak ♥️ son adet tarihim 6 aralıktı.20 gün gecikince kan testi yaptım.beni topige ekleyebilirsiniz 🙂

1 yıl 2 aydır evliyim.bu ay gebe olduğumu öğrendim.mfk karışımını iki ay kullandım. D vitamini ve folik asit kullanıyorum. Bu ay tedavi olmayı düşünüyordum ama kısmet oldu şükürler olsun.stresten uzak durun ve akışına bırakın inşallah gönlünüzce olacak ♥️ son adet tarihim 6 aralıktı.20 gün gecikince kan testi yaptım.beni topige ekleyebilirsiniz 🙂
Acaba hangi karışımını kullandınız?

X