Mfk yöntemi nedir arkadaşlar

denizperisii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
1.049
476
26
Arkadaşlar ocakta bu gidişle tüp bebek yapacağım. Olmuyor bi türlü. Ama mfk yöntemini duydum, instadan yazdım. Hoca bana geri dönüş yapıp eş paketi önerdi. Eş paketi vitaminlerden mi oluşuyor? Sorunu görünmeyen ama endo hastalığı olabilecek birinde de işe yarar mı acaba? Hatta tam olarak ne işe yarıyor yumurta kalitesi falan mı. Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler

Merhaba bende görüştüm hocayla bilgi aldım takviye olduğunu söyledi ben sipariş vericem , bana da eş paketi önerdi rezerve azlığı var deneyip göreceğim

Allah aşkına adam tam bir para tuzağı nasıl inanıyorsunuz! yılların firmaları var yumurta kalitesi arttıcı vitamin takviye, sperm sayı kalite için yine belli güçlü takviyeler var. Eczaneden gidin sorun alın. Ya da Dr a sorsanız takviye önerir verir. Mfk ya verilen para aşılamadan fazlaymış bu nedir hiç düşünmüyor musunuz? Sağlık bakanlığı onaylıların dozu belli içeriği belli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…