Mfk ile gebe kalanlar

asyaa12

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2022
3
1
28
Arkadaslar merhaba ben bir gebelik yaşadım ve kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım . Doktora gittiğimde gebe kalmak için bana amh değerimin 0.66 fsh 9.44 olduğunu ve tüp bebek için acele etmem gerektiğini söyledi. Bende mfk yı arastırdım şimdi ilaçları kullanmayı düşünüyorum mfk yöntemi ve ilaçlarıyla gebelik yaşayan var mı düşük amh a rağmen lütfen sadece mfk amh ile gebe kalanlar cevaplasın çünkü iyi şeyler duyup rahatlamaya ihtiyacım var

Bir mfk dır gidiyor

Ben de merak ediyorum ama instagram reklamlarına da hiç güvenmiyorum Bi açıdan da

Bende yeni başladım mfk ilacına 10 gün oldu adete 7 gün kaldı olumlu sonuç alırsam yazarım dua edin

Malesef negatif ama haplarda daha bitmedi önümüz ayda yine ümitliyim bakalım ( hapa başlayalı 17 gün oldu bugün)adetten bi hafta sonra başlamıştım nasip bakalım…
İnşallah önümüzdeki ay. Ben de adet olacağım gibi. Allah hayırlısını versin

Merhaba canım ben mfk kullanıp hamile kaldım fakat gelişmediği kalbi durduğu için kürtaj oldum Kasım ayında bu ay tekrar başladım ilaçlara 1 ay kullandım 2 ay hamile olduğumu öğrendim ama nasip değilmis

Anlayamadım 1 ay kullandınız 2 inci ay mı hamile olduğunuzu öğrendiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…