MFK ile gebe kalanlar

Bu ay sonucu buraya yazabilir misiniz? Biz de siparişi verdik bakalım.
Merhaba bugün adet günümdü test yaptım hafif bi ikinci çizgi çıktı hemen. Ama şey düşünüyorum gece birlikte olmuştuk sperm etkiler mi bilemedim. Geçen ay da görmüştüm ikinci hafif bi çizgi ama 1 saat sonraydı ve yarın olunca negatifti. Yarın tekrar yapıp yazarım inşallah

Dayanamadım 2 tane daha test yaptım çok çok silikti kan vermeye gittik beta hcg değeri 15 hamileyim inşallah sağlıklı gebelik olur darısı başınıza inşallah
Yaaa ne güzel hayırlı olsun sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim darısı bana ve isteyen herkese nasip etsin amin ne kadardır istiyordunuz sorununuz var mıydı kısaca yazabilir misiniz ..

Çok teşekkür ederim eşimin morfolojisi ve ileri hızı düşüktü varikosel sınırdaydı ben de herhangi bi problem yoktu hatta hep aynı tarihte yumurtlamam oluyordu. 1 yıldır istiyorduk. İlk çocugumuzda bi korunup bi korunmuyorduk hemen hamile kalmıştım. Bunda olmayınca 7.ayda sanırım doktora gitti eşim(ben 3.ay gibi gitmiştim sanırım, sorun olmadıgını söylemişti hatta yine de çatlatma iğnesi yapmıştı) eşim daha önce başka vitaminler kullandı ama hep işe yaramıyor hissetmiyorum demişti mfkda hemen hissetti her ilişki sonrası çok farklı boşalıyorum diyor. Bacak ağrıları falan oluyordu onlar bile geçti.

Anladım teşekkür ederim yazdığın için.Bizde 1yıl 9 ay oldu evleneli 1 yıldır istiyoruz ama olmadı hiç hamile kalamadım 3. Ayında doktora gittik bende sorun görmedi gayet iyi görünüyor yumurtaların çok sayıda falan dedi hormon testlerimde iyiydi eşimde göründü onda da sorun yok dedi doktor ama ben e nabizdan sonuçlarına bakmak istedim doktor sonuçlarına çıktısını vermemişti çünkü ileri hızı %20 idi morfoloji %3 yazıyordu araştırmama göre düşükmüs bu değerler doktor da eşime hiçbir vitamin birsey vermedi

Aralığına baktınız mı bizimkinde ileri hız 32'den büyük olmalı diyor eşiminki 24.. Morfoloji de en az 4 ve üstü eşiminki 2 idi. Size de faydası olur inşallah. Biz sadece eşim için paket aldık(eş paketinin teklisini şu meşhur 3lü var ya ben de arada daha doğrusu yumurtlamaya yakın arı poleni içtim) bir de ben doktorları anlamıyorum gerçekten her doktor da bir olmuyor.

Bu şekilde

Eklentiler

• Screenshot_20221219-131110_Gallery.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 85
  • Screenshot_20221219-131047_Gallery.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 88
Devlet hastanesi bize normal değer bu dedi.

Devlet hastanesi bize normal değer bu dedi.
Banada devlet hastanesi öyle dedi 6 sene süründum dosya açamadım bir türlü sonra çok şükür özele gitme imkanım oldu doktor aynen böyle dedi bana boşa beklemisim onca sene aşılamayla da olmaz demişti o yüzden direk tüp bebek yaptırdık ilk ikisi tutmadı malesef şuan 3. Pozitif bekliyoruz

Bu değerler normal değil ki. Mfk aldınız mı peki?
Hayır daha almadım başka rahatsızlığım var bağırsakta onun için ilaç kullanıyorum hastalığım geçtikten sonra almayı düşünüyorum. Neler normal değil ben pek anlamıyorum

Hayır daha almadım başka rahatsızlığım var bağırsakta onun için ilaç kullanıyorum hastalığım geçtikten sonra almayı düşünüyorum. Neler normal değil ben pek anlamıyorum
Çok geçmiş olsun. Ben de pek bilmiyorum ama ileri hızın ve morfolojisi kesin normal değil eşim de araştırmıştım tek tek diğerlerini bilemiyorum maalesef. Eşim 2 ayrı doktora gitmişti hatta son gittiği varikosel sınırda 2 3 farklı doktora görün mutlaka demişti. O yüzden bence siz de başka bi doktora görünün.. Eşim daha önce sperra diye bi vitamin kullandı doktor yazmıştı mesela hiç faydası olmamıştı (bir sürü kabak çekirdeği yedi çakşır suyu içti hiç biri fayda etmedi) mfknın vitamin içeriği çok yüksek mesela çinko ileri hıza iyi geliyormuş sperrada o oran azdı ama mfkda onun 2 3 katıydı. Kullanıp fayda görmeyende çok okudum biz zaten sadece 1 paket almıştık(3'lü olan)

Anladım eşimi ikna edemiyorum ileri hızın düşük görünüyor internetten araştırmama göre doktor değiştirelim bende 2 kez göründüm sende bende tekrar muayne olalım diyorum ama sen ol ben olmak istemiyorum diyor böyle olunca tüm hevesim kırılıyor doktora mı gitsem yoksa takviye alıp kullansak mı bilemiyorum takviye kullanırım diyor

Bizde de durum aynıydı vitamin bile kullanmam diyordu (zorla sperrayı kullandı ama etki etmiyor diye bıraktı) hatta mfkdan önce sen tekrar git dedi başka bir kadın doğumcuya gittik ve yine doktor dedi hiç bi problem yok siizn için en iyi şey aşılama dedi(kadın doğumcular asıl sperm test sonucuna bakıyormuş) sonrasnda mfk aldık etki gördü kendisi de devam etti. Zaten problem olsa bile ileir düzey varikosel değilse sadece vitamin veriyorlarmış. Bir de mfkda bayagı çinko vitamini var o da ileri hızı arttırıyormuş mesela.

Benim bi arkadaşım vardı onun eşinin aşagı yukarı aynı problemi vardı onlar da 3 gün mü ne kullandılar o ay kimyasal oldu sonra devam ettiler sağlıklı olsun sperm diye diğer ay tuttu şimdi 25 haftayı geçti sağlıklı bebeği.. Ben kimyasal bile başarı diyorum Rabbim inşallah hepimizinkini sağlıklı versin

Amin inşallah hayırlıysa isteyenlere nasip etsin benim daha hiç olmadı bile bu beni üzüyor bir kere geç oldu reglim test yaptım 2. Çok silik çıktı bir tane daha yapmıştım o da silik çıktı doktora da gitmedim regli oldum çünkü acaba kimyasal mıydı bilmiyorum. Varikosel ne oluyor .mfk mı önerirsiniz sizce ne yapmalıyız kafam karışık

Eklentiler

• 20220918_114205.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 65
Merhaba hanımlar mfk ile gebe kalanlar oldu mu eş paketi almayı düşünüyoruz eşimle 1 yıldır olmuyor almalı mıyım sizce yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim
Merhabalar Merhabalar ben de mfk gebesi olduğumu ogrendim bugün 5 yıldır bir bebegimiz olsun istiyorduk, 1 başarısız tup bebek 1 kimyasal gecirdim eşimde düşük sperm vardı vitaminleri kullanali daha 4 hafta yeni olacakken gebe olduğumu öğrendim ama korkuyoruz ya kimyasalsa diye adet 2 gün gecikti beta 11.630 çıktı inşallah tutunur bebeğim yarın doktora gideceğiz. Ben şöyle düşünüyorum biz şu an tüp bebek yaptirsak en az 45 bin TL tutacak bizim MFK dan aldığımız vitaminlerimiz toplam 2 bin TL tuttu 45 bnere 2 bin nere o yüzden denemeye karar verdik ve sonuç aldık ha belki de kimyasal bilmiyoruz ama ben hamile kalmasam da kullanmayı düşünüyorum çünkü bağışıklığım inanılmaz güçlendi artık yorgun uyanmiyorum ve benim gibi bir sürü rahatsizlihi olan biri için bu mucize gibi birşey evet etki etmeyenler de olmuş okuduğum kadariyla ama bu deneme yanılma yöntemi zaten adam kesin diye birşey demiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…