MFK ile gebe kalanlar

Allah razı olsun. Rabbim tüm anne olmak isteyenlere tez vakitte sağlıkla nasip etsin inşallah. Siz de dualarımdasınız. Çok teşekkür ederim

Evet deniyorum bunları da ama benim başka bir rahatsızlığım var kronik atak dönemleri oluyor bağırsak hastalığı 2 aydır ilaç kullanıyorum hastalığım düzeldi ilaçlarıma devam ediyorum bu süreçte korunmuyoruz olmayacağını düşündüğüm için nasılsa olmaz diyerek

Doktor ne dedi takviye falan vermedi mi
Verdi kullandı da eşim 2 hafta kadar kullandı ve dediki bi etki hissetmiyorum. Mfk kullanıp etki hisseden oldu çevremde hem enerji hem boşalma farklılığı konusunda. Mfk'yı bi kaç gün kullandı ve ağrılarım gitti eskisi gibi yorgun hissetmiyorum dedi ve her boşalmada daha çok boşalıyorum diyor. (başka doktora da gittik varikosel sınırda dedi diğeri Niye demedi bilmiyorum)

Ne kadardır istiyorsunuz da olmuyor birde mfk yi yeni mi kullanmaya başladınız

Eşim cuma günü ürolojiye gitti. Bazı doktorlar varikösel bazı doktorlar değil diyordu. Bu gittiği doktor bir cihaz tutmuş oraya ve kesinlikle varikösel değilsin demiş.
Bir de antulus 90 tablet isimli bir takviye araştırmıştım doktora sor dedim iyi mi alalım diye dedim. Doktor bilimsel olarak kanıtlanmış bir ilaç al kullan demiş.

Umut etmekten vazgeçmeyin zaman zaman düşsek de ağlasak da üzülsek de yılmadan ayağa kendimizi kaldıralım elden ne geliyorsa yapalım duayı dilimizden düşürmeden gerisi rabbimize kalmış isminiz neydi ona gire duamda yer vericem

Neye göre diyorlar gerçekten anlamış değilim. Bizim bi tane de cocugumuz var 4.5 yaşında ona evlenir evlenemez hamile kaldım çok şükür dedikki korunalım ilk cocugumuzda hemen oldu diğeri de ne zaman istersek olur ama yok işte Allahın hikmeti vardır muhakkak... Bu arada O ilaca ben de bakayım inşallah

Bizde 3 aylık eş paketi kullandık bitti bizede nasip olmadı tüp bebeğe başladık dondurduk embriyolarımızı transferi bekliyoruz

Benim eşimin de morfoloji 2 klinik doktoru normal yolla bebeğinizin olması imkansız şekil bozukluğu olan sperm yumurtayı dölleyemez bir kapı düşün önünde 98 kişi var ve bunlar iki kişinin içeriye girmesini engelliyor spermde bu şekilde gebe kalamazsın dedi ve ben 7 senede bir kere bire pozitifi göremedim progeny m kullandık sperm kalitesi artsın diye daha sağlıklı olsun diye 3 ay sonra tüp bebek yaptırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…