MFK ile gebe kalanlar

Bizde mfk oncesi tup bebek denedik 6 yumurta hic dollenmedi bile cok zor bir surec .rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

Biz de 10gündür başladık. Ben de problem gözükmüyor eşimde ileri hız ve morfoloji sıkıntısı var. Bir aylık aldık tek kişilik arada ben de içiyorum arı sütlü olanı düzenli kullanıyorum. Eşim daha çok boşaldığını söylüyor ve çok ağrısı olurdu ağlarım tamamen gitti dedi(bacak ağrısı). 2 3 2 3 başladık şimdi 3 4 e dönecegz sonucu merak ediyorum

2-3-2-3 diye varmıydı 3-2-3-2 diye biliyorum ben

Ne kadar sabırlı biriymissiniz oldukça tedavi görmüşsünüz rabbim nasip etsin inşallah hayırlısıyla duamda sizde olacaksınız. Evet nescafe çayı bilemem ama sigara büyük bir etken benim eşimde içiyor çok kez söyledim içme belki senin herkes içiyor olmasa herkeste olmazdı dediğin şey sende gerçekten olumsuz etki yapıyordur dedim azalttı şu an ama yine de içiyor keşke onlarda biz gibi yeterince isteyin de zevklerinden ödün verebilsler

Bende esime azoperm aldim ama alerji yapti bacaklarinda kabarciklar cikti kasintili

Kaçtı değerleri eşinin

Keçiboynuzu kürü yapıyorum 1 haftadır iyi gelir inşallah
Morfolojiyi yükseltiyor. Bir de kırmızı pancar kırmızı lahana ıspanak havuç roka Tere marul ile her gün salata. İçeceklerden şalgam suyu ve hergün 3 tane ceviz bir muz bunlar çok etkili hem kadın hem erkek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…