MFK ile gebe kalanlar

Merhaba bişey soracaktım size beta hcg kaç güne bir 2 katı olması gerek ben 1 günde 2 katı olmalı diye biliyordum bugün kan verdim yine 455 çıkmış öyle görünce netten baktım 2 güne bir 2 katı olmalı yazıyor. Siz doktora sormuş muydunuz?

Merhabalar hayır 2si de doğru değil aslinda 2 güne bir en az yüzde 66 kadar artsa yeterliymis sizin bir önceki sonucunuz kaç gün önce kaçtı ? Ha illa 2 günde bir olmak zorunda da değil bir günde de 2 katı artabilir kan verilen saat gün aralığı kana yansıyan hormon vs çok etken var

Geçen hafta cumartesi 15 idi onu saat 14.00 gibi vermiştim tam bir hafta geçmiş ama saat olarak 16 gibi verdim sonuç 455

Geçen hafta cumartesi 15 idi onu saat 14.00 gibi vermiştim tam bir hafta geçmiş ama saat olarak 16 gibi verdim sonuç 455
Tam 2 katından fazla artış olmuş maşallah çok güzel mesela ben regin 2 gün gecikmesi ile öğrendim ilk gün 11 ertesi gün 23 2 gün sonra 63 bir de yarın test vereceğim bakalım kaça çıkmış siz kaç gün gecikme ile öğrendiniz

Yaa öyle mi dışardayım ben de bi türlü hesap edemedim çok teşekkür ederim. Sizimki de güzel artmış :) Ben tam regl gününde öğrendim günlerdir test yapıyordum zaten

Yaa öyle mi dışardayım ben de bi türlü hesap edemedim çok teşekkür ederim. Sizimki de güzel artmış :) Ben tam regl gününde öğrendim günlerdir test yapıyordum zaten
Ne demek rica ederim benimki biraz nazlı artıyor ama olsun şükür artıyor doktora ne zaman gideceksiniiizz ?

Ne demek rica ederim benimki biraz nazlı artıyor ama olsun şükür artıyor doktora ne zaman gideceksiniiizz ?
Ya bu çarşamba gideyim diyordum ama daha belli olmaz kan da verdim diğer çarşamba diye düşündüm ama bilemedim siz ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz?

Bu Çarşamba bu artışa göre 2 binlere ulaşır aslında keseyi görebilirsiniz ama tabii sabredebiliyorsaniz diğer hafta daha makul şahsen ben hemen ertesi gün gittim tabiiki çok erkendi taa 24 ocağa gel dedi kalp atışı ve keseyi aynı anda görmek için sanırım ama bende kan pıhtılaşmasi olduğu için hamileliği öğrendiğim gibi karından kan sulandirici iğne vurmam gerekiyor o yüzden erken öğrenmem ve doktora gitmem gerekiyordu

Kan sulandırıcıyı devamlı mı kullanıyorsunuz? Ayy bilmiyorum sabredebilirsem sabredecegm :)

Kan sulandırıcıyı devamlı mı kullanıyorsunuz? Ayy bilmiyorum sabredebilirsem sabredecegm :)
Yok gebe kaldigim an kullanmam gerekiyor sadece ha bir de ateşli hastalık gecirdigimde kullanmam gerekiyor. Şimdilik doğuma kadar artı doğumdan sonra 3 ay her gün vurmam gerekiyor

Mfk ürünlerinin tekli olarak isimlerini yazabilirmisiniz hız sorunumuz var bizimde

Hangi takviyeleri aldınız isimlerini yazarmısınız

42 yaşında bir bayan 1aylık eş paketi ile gebe kalmış. Kadınlar klubünde okudum.Belki de nasip işidir bu.
Ben de mfk ile hamile kalmıştım. Ama sonra kalp atışını duyamadık. Hala kullanıyorum mfk ürünlerini. Kendi doktorum da tavsiye ediyor kullanmami . Ama mfk yöntemi sadece takviyeler değil bence . Saglikli beslenme ve yürüyüş kesinlikle gerekli .Hamile kaldığım dönemden farklı olarak yürüyüş yapamıyorum pek . Tamamn uyuyunca yönteme inanın her şey değişiyor vucudunuzda anlıyorsunuz. 7 ayı geçti kürtaj olalı. O sebeple letu ve orvitrelle kullandık bu ay. Yaş 36 olunca .destek olsun diye de mfk kullanıyoruz

Gönlünüzce o her şey bazen takviye de yetmeyebilir . Herkes kesin hamile kalır onunla diye düşünmüyorum ama biz 2 asilama ve 1 tup bebek denedikten sonra mfk ile hamile kaldı. Ama işte şu andan farklı olarak yürüyüş yaptım. 3 ,4 kilo verdim yumurtlama belirtilerinin hepsini yaşadım inanın . Hamile kaldım ama kalp atışını duyamadık. Sağlık olsun şimdi yine devam ediyoruz ama letu ile destek aldık bu ay
Kizlar 3 ay kullandik es paketi 3 ay bekledik sonuc alamadik malesef .tek yok tup bebek onu deniycez artik

Üşenmeyin okuyun kızlarr

Arkadaşlar ne bu ilaçlara bel bağlayın ne de yöntemine! Yaklaşık 4-5 ay önce internette gördüm bu doktoru yöntemim var ilaçlarım var diye bas bas bağırıyodu baya da takipçisi var dedim heralde kayda değer biri. Neyse araştırdım 2 tane takviye edici gida aldım adalis ve advictor. Biraz kilom var yardımcı olsun diye. İlk 1 ay kulladım ( ne kilo veriyorum ne bişey) adetim o ay gelmedi 10 gün geçti tık yok. Kalktım doktora gittim doktor bir düzine tahlil istedi sizin de bildiginiz tsh lh fsh falan filan. Sonuçlar çıktı doktor bile inanamadı 29 yaşındayım menepoz evresini bile geçmişim düşünün raboratuarı bile aradı yanlışlık olabilir mi diye! Neyse ben ağla ağla hayatım karardı 5 aylık evliyim durumlar vahim. Ordan oraya 3 hastane gezdim 1 tane dahi ilaç yazan olmadı. Kendi halime terkedildim yani. Tabii bu arada o takviye edici gıdaları da kullannaya devam ediyorum güya düzeltecek beni. Bigün oturdum dedim ki ben bu hapları nden kullanıyorum bi yararı yok at çöpe gitsin zaten umut yok. Gel zaman git zaman aradan biraz vakit geçti tekrar testleri yaptım değerler normal sanki herşey normale dönüyor doktor sen ilaç mı kullandın dedi herkes şok. Butun bunların üzerinden 3 ay geçti 6 farklı doktor gezdim çocuğun olur diyen olmadı şimdi 6+4 hamileyim.

Siz siz olun şu mfk denen adama bel bağlamayın güvenmeyin prim de vermeyin kendini bişey sanmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…