MFK ile gebe kalanlar

Benim eşimde de ileri hareketi % 20 30 üstü olmaliymış sanırım ama doktor sorun yok demişti bizde bal polen arı sütü karışımı aldık eşimle onu kullandık bende bir sorun yoktu Allaha şükür ama hala olmadı zaten kendi sağlık sorunlarım çıktı ilaç tedavim var akışına bıraktım eşim için keçiboynuzu kürü yapıyorum 2 gündür onu içiyor bakalım olmazsa birde mfk alacam 1 aylık onu denemeyi düşünüyorum
Bugün doktor muaynesi vardı eşimin üroloji de emodex kapsül önerdi keçi boynuzu kullanıyoruz doktora sordum iyi gelebilir ama şeker oranı yüksek dedi eşime kilo vermeyi de önerdi çünkü çakşır suyuda duymuştum. Biz elimizden geleni yapalım da gerisi nasip
Benim eşimde de ileri hareketi % 20 30 üstü olmaliymış sanırım ama doktor sorun yok demişti bizde bal polen arı sütü karışımı aldık eşimle onu kullandık bende bir sorun yoktu Allaha şükür ama hala olmadı zaten kendi sağlık sorunlarım çıktı ilaç tedavim var akışına bıraktım eşim için keçiboynuzu kürü yapıyorum 2 gündür onu içiyor bakalım olmazsa birde mfk alacam 1 aylık onu denemeyi düşünüyorum

Merhaba hanımlar mfk ile gebe kalanlar oldu mu eş paketi almayı düşünüyoruz eşimle 1 yıldır olmuyor almalı mıyım sizce yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim🤗
Bence önce doktora gidip ne var ne yok bi baktirin sonra bu tarz seyleri kullanmaya baslayin

Bugün doktor muaynesi vardı eşimin üroloji de emodex kapsül önerdi keçi boynuzu kullanıyoruz doktora sordum iyi gelebilir ama şeker oranı yüksek dedi eşime kilo vermeyi de önerdi çünkü çakşır suyuda duymuştum. Biz elimizden geleni yapalım da gerisi nasip
Evet çakşır suyunu eşimde bende biraz kullandık ben kullanmak istemedim bal arı sütü polen karışımı aldık aktardan daha çok eşim yedi şimdi de eşime keçi boynuzunu yapıyorum araştırdım iyi geliyormuş bakalım nasip kısmet olacağı varsa olur artık gerisini Allaha bıraktık

Bence önce doktora gidip ne var ne yok bi baktirin sonra bu tarz seyleri kullanmaya baslayin
Gittik sorun yokmuş eşimde de bende de ama ben eşimin e nabizdan değerlerine baktığımda ileri hareketin % 20 olduğunu gördüm 30 üzeri olmaliymış ama eşime söylediğimde bunu kabul etmiyorum doktor sorun olsaydı söylerdi diyor hiç rahat etmiyor içim doktor çok rahat duruyordu ilgisiz gibi davranmisti zaten

Gittik sorun yokmuş eşimde de bende de ama ben eşimin e nabizdan değerlerine baktığımda ileri hareketin % 20 olduğunu gördüm 30 üzeri olmaliymış ama eşime söylediğimde bunu kabul etmiyorum doktor sorun olsaydı söylerdi diyor hiç rahat etmiyor içim doktor çok rahat duruyordu ilgisiz gibi davranmisti zaten
Ben esim ürolojiye gittiğinde doktordan cikti almasını istedim. Kendi kadin dogum doktoruma gösterdim oda iyi dedi. E nabiz dan gözükmüyordu bizim sonuc

Sanırım bağışıklık

Daha önce iki defa hamile kaldım. Yaklaşık bir yıldır kalamiyorum. Sadece bu sürede bir kimyasal oldu o kadar. Sanırım yaştan olmuyor artık
42 yaşında bir bayan 1aylık eş paketi ile gebe kalmış. Kadınlar klubünde okudum.Belki de nasip işidir bu.

Daha Yaşınız çok küçük. Biraz rahat olun. Sperm değerleri anlık değişebiliyor. A+B toplamı 39 olmalı dsö ye göre. O yüzden ileri hareket %20 diye darlamayın.

Kizlar 3 ay kullandik es paketi 3 ay bekledik sonuc alamadik malesef .tek yok tup bebek onu deniycez artik

Kizlar 3 ay kullandik es paketi 3 ay bekledik sonuc alamadik malesef .tek yok tup bebek onu deniycez artik
6 ay kadar kullandım mfk. Geçin ay tüp bebek tedavisi gördüm. Önceki yıl tüp bebek de 5 tane toplandı biri küçük 2 tanesi de boştu geri kalan 2 tane hücre bölünmesi yeterli olmadığı için imha edildi. Bu yıl ki tüp bebek tedavisinde 6 adet toplandı. 4 tanesi döllendi bu sefer boş yoktu. Ancak 6. Güne kadar izlendi transfer edilemeyecek durumda diye 4 ü de imha edildi. Burda mfk faydası boş çıkanlar dolu oldu. Ama yine transfer aşamasına gelemediğimiz için aslında sonuç aynı. Ancak doktor 3. Günden sonra embriyo gelişmiyor ise bu tamamen erkek faktörlüdür dedi. Mfk eşimde pek işe yaramamış belki de eşim çok fazla nescafe çay ve sigara içiyor maalesef bu da olumsuz etkenlerden.

Ben de çok duydum ama sanırım

100 kişiden biri de işe yarıyor gibi bişey bu Mfk. Ben iki aydır kullanıyorum adet duzenimi bozdu sadece
İlk ay benimde adetim düzensizleşti. Ama sonra 24 gün bir adet olurken başlangıçta 28 gün de bir adet olmaya başladım. Bir şey değişiyorsa canlı yayında iyiye gidiyor demişti doktor Mfk.

X