mezuniyet torenime ailem katilamiyormus

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anliyorum seni, tabi ki yaninda olmalarini istersin, bu simariklik degil.
Anladigim kadariyla iki tören var, biri simdi biri Haziranda. Babandan haziran icin söz alsan, annenle tekrar konusup onun da Aralik‘ta gelmesini istesen?
Hem baban islerini o tarihe göre ayarlayabilir, yeterince vakit var. Hem de ikiside bu yolu bir kez gitmis olur.

Ben takılmam böyle şeylere isterse kimse gelmesin ama senin için önemliyse istemekte haklısın. 20 saat de çokmuş 😁 ben annemleri çağırsam şaka yapıyorum sanarlardı 😁

yani ne bileyim normalde gitmedikleri yol olsa hic gundeme bile getirmem ama annem 2 ayda bir babam da yilda 3-4 kez gelir buraya. tabi bana degil tatile 😆

saglik problemleri yok. babam yogun calisiyor su an baska bir ulkede. annemin ortalama 20 babamin 25 saat ucmasi gerekiyor. yapmadiklari sey degil ben o yuzden bozuluyorum. tatil icin bile giderler.
Yol uzunmuş ama, gitmedikleri bi yer değil anladığım kadarıyla. Gelmeleri gerekir fakat gelmiyorlarsa anne-baba bu atsan atılmıyor satsan satılmıyor😏 üzme kendini o zamana kadar belki işlerini ayarlayıp, biraz da mantıklı düşünürlerse gelirler belki. Sende canını sıktığınla kalırsın 😊

Ne şımarıklığı ?
Esas onların yaptığı yenilir yutulur değil.
1 sene konuşma hiçbiriyle gelmezlerse cidden.
Kızı bir kere mezun oluyor ona da gelmeyeceklerse ne denir ki yani.
Çok kızdım şu an ikisine de.

Güzel bir aileniz var daha önce de söylemiştim. El üstünde tuttukları için beklentiye girmişsiniz ama kırılacak bir şey yok bence

Mezuniyet belgesi için büyük bir tören düzenleniyor mu? Ben de yarı dönemde mezun oldum ama öyle katılımcılı bir tören tertip edilmemişti dolayısıyla gelmedi ailem. Onlarda belki bu yüzden kep törenine gideriz diye düşünmüşlerdir. Tabi kırılmakta haklısınız ama aileniz böyle, bunu bu şekilde kabul etmek sizin faydanıza olur. Artılarını görün eksilere gözlerinizi kapatın. Ve son olarak mezuniyetinizi kutlarım 🎈

Ya ben gecen gun sizi merak ettim ama nickinizi hatirlayamadim
Ikindim sıkındım sassyli bir seydi diye diye buldum nihayet
Konularinizi okudum
Ayrildiginiza uzulmustum simdi konunuzu gorunca sasirdim 😅
Mustakbel KV ile araniz bozuktu
Aileniz gelmezse kendinizi yalniz hissedersiniz sanki
Keske gelmeleri icin ikna etseniz
Gururunuz kirilacak biliyorum ama yalniz olmayin bence
Bu arada sagliginiz nasil, en cok onu merak ediyorum bir sakincasi yoks S sassyassyy

Mezuniyet belgesi için büyük bir tören düzenleniyor mu? Ben de yarı dönemde mezun oldum ama öyle katılımcılı bir tören tertip edilmemişti dolayısıyla gelmedi ailem. Onlarda belki bu yüzden kep törenine gideriz diye düşünmüşlerdir. Tabi kırılmakta haklısınız ama aileniz böyle, bunu bu şekilde kabul etmek sizin faydanıza olur. Artılarını görün eksilere gözlerinizi kapatın. Ve son olarak mezuniyetinizi kutlarım 🎈

tesekkur ederim. kep toreni gibi degil ama kokteyl tarzi bir sey duzenleniyor evet. haziranda olacak toren cok daha buyuk bir sey. ben ikisinde de bulunmalarini isterdim ama olmayacak iste.

Ya ben gecen gun sizi merak ettim ama nickinizi hatirlayamadim
Ikindim sıkındım sassyli bir seydi diye diye buldum nihayet
Konularinizi okudum
Ayrildiginiza uzulmustum simdi konunuzu gorunca sasirdim 😅
Mustakbel KV ile araniz bozuktu
Aileniz gelmezse kendinizi yalniz hissedersiniz sanki
Keske gelmeleri icin ikna etseniz
Gururunuz kirilacak biliyorum ama yalniz olmayin bence
Bu arada sagliginiz nasil, en cok onu merak ediyorum bir sakincasi yoks S sassyassyy

tesekkur ederim dusundugunuz icin:) saglik konusunda bir sorunum kalmadi, umarim hic olmaz.

mustakbel kv simdilik umrumda degil pek dusunmuyorum kendisini. ama simdi o ve sevgilimin babasi gelince ben ailem olmadan eminim x2 kotu hissedecegim. tekrar akillarina gelirse soylemeyi dusunuyorum annemle babama ama bakalim.

sevgilimle nisan oncesi ayrilmistik tekrar baristik. Nooption Nooption beni ihmal ettigi icin kacirmis 🤪

En son nisan konunda seni tebrik etmistim. Sonra ayrildiginizi okuyup uzulmustum. Konuya odaklanamadim kusura bakma bu habere cok sevindim ve bariscaginizi dusunmustum cok sevindim. Umarim daima mutlu olursunuz ❤

valla bence biraz simariklik ya da yasiniz kucuk ya da ben cok mantik insaniyim bilemiyorum. benim master mezuniyetime de ailem katilmadi farkli ulkelerdeydik bu bi sorun bile olmadi. bu tarz sembollere cok fazla anlam yuklemek beni geriyor, hayatta birden cok dinamik var ve bazen hersey olmuyor gercekten. benim ailemin varligini her adimda yanimda hissederim ama bazen aylarca gorusemiyoruz. ayrica kesin gelmiyoruz dememisler bu kadar short noticede tarih ayarlayamamak cok normal... katilsalar iyi olabilirdi evet ama katilmiyorlar diye boyle olay yapmak ne bileyim bana biraz cok fazla geliyor...

valla bence biraz simariklik ya da yasiniz kucuk ya da ben cok mantik insaniyim bilemiyorum. benim master mezuniyetime de ailem katilmadi farkli ulkelerdeydik bu bi sorun bile olmadi. bu tarz sembollere cok fazla anlam yuklemek beni geriyor, hayatta birden cok dinamik var ve bazen hersey olmuyor gercekten. benim ailemin varligini her adimda yanimda hissederim ama bazen aylarca gorusemiyoruz. ayrica kesin gelmiyoruz dememisler bu kadar short noticede tarih ayarlayamamak cok normal... katilsalar iyi olabilirdi evet ama katilmiyorlar diye boyle olay yapmak ne bileyim bana biraz cok fazla geliyor...

nasil bir olay yapmisim anlamadim acikcasi. kendi kendime uzulmem mi sorun?

Ben kep atma törenim için anneme de babama da (ikisi de farklı şehirlerde yaşıyor) "gelmeyin, beş dakika kep atacağız bitecek" demiştim.
Ama gelmelerini isterken gelmemeleri üzücü tabii ki. Belki gerçekten hazirandaki törene geleceklerdir.

Nazınızın geçtiği bir ebeveyniniz varsa ona belki daha açık konuşabilirsiniz.

Ama birine geleceklerse hangisine gelmelerini istediğinize iyi karar verin bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X