Mevlit Kandili⚘⚘Peygamber efendimizin doğum günü icin Salat-ı Şerıf okuyoruz ⚘⚘⚘

Son gün 13 Eylül cuma günü Hatim okumaları bitecektir ⚘⚘

⚘⚘Peygamberimiz Hz.Muhammed için hatim listesi⚘⚘⚘

⚘1.cüz ⚘ gecenin_resmi okundu

⚘2.cüz⚘ Bonus okundu

⚘3.cüz⚘ S saharay okundu

⚘4.cüz⚘ penyez83 okundu

⚘5.cüz⚘ zeyno genc okundu

⚘6.cüz ⚘ H Hazellll okundu

⚘7.cüz⚘ MssPARE arkadaşım okundu

⚘8.cüz⚘ Aktif Lora nin annesi okundu

⚘9.cüz⚘ S selin18 okundu

⚘10.cüz⚘ A Ada-Anne okundu

⚘11.cüz ⚘ safi.naz okundu

⚘12.cüz ⚘ MssPARE akrabam okundu

⚘13.cüz ⚘ hederahelixx okundu

⚘14.cüz ⚘ hederahelixx okundu

⚘15.cüz ⚘ penyez83 arkadaşı okundu

⚘16.cüz ⚘ H M okundu

⚘17.cüz ⚘ H M

⚘18.cüz ⚘ ParlayanGece okundu

⚘19.cüz ⚘ MssPARE akrabam okundu

⚘20.cüz ⚘ MssPARE akrabam okunfu

⚘21.cuz⚘ MssPARE kuzenimokundu

⚘22.cüz ⚘ MssPARE okundu

⚘23.cüz ⚘ penyez83 arkadaşı okundu

⚘24.cüz ⚘ HALLEYS okundu

⚘25.cüz ⚘ HepmigencizHepmiguzel okundu

⚘26.cuz⚘ HepmigencizHepmiguzel okundu

⚘27.cüz⚘ MelodiminEsi okundu

⚘28.cüz⚘ ordinary okundu

⚘29.cüz⚘ Aktif Lora okundu

⚘30.cüz⚘ hederahelixx okundu

Hanımlar sadece bir cüzümüz kaldı H M arkadaşımız da okuyup tamamlandığı zaman Kuran hatminiz tamamlanmış olucak

Rabbim her birinizden razı olsun her birinizin ağzına gönlüne sağlık Rabbim kabul etsin ❤❤

Okunan Hatimler cüzler ve tesbihatlar salavatlar Peygamberimizin ruhuna gitsin Rabbim şefaatine nail etsin ....doğduğu gün gerçekleşen muziceler hürmetine mevlam bizlerinde dualarını kabul etsin ve mucizeerini yaratsın...Amin ...

Hz.Adem ve son peygamberimizi Hz.Muhammed s.a.s ,arasında gelip geçen bütün peygamberlere, Evliya ,Enbiya ,İslami yollarda şehit düşenlere ve diğer bütün şehitlerimize,Ashabimıza,Halifelere, islami alimlere , islamiyet uğruna ölmüşlere kendi ailemizden ahirete göç edenlere ve kendi ruhaniyetimize gitsin bütün dualar hatimler inşallah ...Amin

Rabbim bizleri peygamberimizin sancağı altında toplanan sırat-ı geçen ve peygamberimizle cennet bahçesinde olan kullarindan eylesin...bu günün hürmetine peygamberimize yolluyoruz... Allahım duasi kabul olan kullar hürmetine bizimde dualarımızı hatminizi kabul eylesin... razı olduğu kullar arasına alsın ...Amin

Es-salatü Vesselamü Aleyke Ya Resûlallah *Es Salatu Vesselamu Aleyke ya Seyyidel Evveline Vel Ahirin *Vel Hamdü Lillahi Rabbil Alemin Adı güzel kendi güzel Peygamberimiz Hz Muhammed (SAV)'e bizleri ümmet eyleyen yüce Rabbimize hamd olsun..
ruhuna El fatiha

Rabbim kabul eylesin

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz nolurrrrrr şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…