Mevlit Kandili⚘⚘Peygamber efendimizin doğum günü icin Salat-ı Şerıf okuyoruz ⚘⚘⚘

Günaydın Hayırlı sabahlar ❤❤❤ Hanımlar hatimleri hatırlatma yapayım istedim inşallah Cuma günü bitirelim mübarek gün bağışlayalım

Cüzleri biteren arkadaşlarım bagislamanizi yapın duanız neyse kalpten dulaar yapın Rabbim peygamberimizin mucizeleri hürmetine bu mübarek gün hürmetine dünyay geldiği anda yaşanan olaylar hürmetine dualarımızı kabul etsin ve ilk inen ayet hürmetine dualarımızı yaşarken bulalım kendimizi ...Amin

Son gün 13 Eylül cuma günü Hatim okumaları bitecektir ⚘⚘

⚘⚘Peygamberimiz Hz.Muhammed için hatim listesi⚘⚘⚘

⚘1.cüz ⚘ gecenin_resmi okundu

⚘2.cüz⚘ Bonus

⚘3.cüz⚘ S saharay okundu

⚘4.cüz⚘ penyez83 okundu

⚘5.cüz⚘ zeyno genc okundu

⚘6.cüz ⚘ H Hazellll okundu

⚘7.cüz⚘ MssPARE arkadaşım okundu

⚘8.cüz⚘ Aktif Lora nin annesi

⚘9.cüz⚘ S selin18 okundu

⚘10.cüz⚘ A Ada-Anne

⚘11.cüz ⚘ safi.naz

⚘12.cüz ⚘ MssPARE akrabam okundu

⚘13.cüz ⚘ hederahelixx

⚘14.cüz ⚘ hederahelixx

⚘15.cüz ⚘ penyez83 arkadaşı okundu

⚘16.cüz ⚘ H M okundu

⚘17.cüz ⚘ H M

⚘18.cüz ⚘ ParlayanGece

⚘19.cüz ⚘ MssPARE akrabam

⚘20.cüz ⚘ MssPARE akrabam

⚘21.cuz⚘ MssPARE kuzenim

⚘22.cüz ⚘ MssPARE

⚘23.cüz ⚘ penyez83 arkadaşı okundu

⚘24.cüz ⚘ HALLEYS okundu

⚘25.cüz ⚘ HepmigencizHepmiguzel okundu

⚘26.cuz⚘ HepmigencizHepmiguzel okundu

⚘27.cüz⚘ MelodiminEsi okundu

⚘28.cüz⚘ ordinary okundu

⚘29.cüz⚘ Aktif Lora

⚘30.cüz⚘ hederahelixx okundu

Okunan salavat-ı şerif 114.000

herbirimizin kalbine yüreğine sağlık Rabbim hepimizi peygamberimizle ahirette birlik eylesin şefaatçi olacağı kullardan eylesin Rabbim peygamberimizin yüzü suyu hürmetine günahlarımızı af eylesin cennette sancağı altında buluşmayı nasip eylesin

Inşallah cumartesi gününe kadar okumalarimiza devam edelim canlar Allah razı olsun ❤❤❤
⚘⚘⚘⚘⚘

1000 ben aldim
Toplam 115.000

Çok güzel düşünmüşsünüz hepinize maşallah Allah dualarımızı kabul etsin ben de 500 salavat alayım. Daha sonra arttırabilirim.

10 bin tane akrabam yollamış başka dualarla birlikte.10 bin eklersiniz.Allah kabul etsin.

500 salavat da ben alabilir miyim

500 salavat ben alayım.
Merhaba.Allah şimdiden kabul etsin.500 tane salavat almak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…