metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

ben 19 ken 20 yaşındaki kıza abla demiyordum siz diyormuydunuz?
arkadaşımın ablası oda adıyla hitap etmiyor aralarında 1yaş olmasına rağmen abla diyor bendede ağız alışkanlığı olmuş bumu gerçekten tek sorun

Herkes ekmeğinin peşinde, ama ekmeğini nasıl kazandığın önemli tabii ki. Okuyun da kendi kazandığınız parayla gezin tozun, elin herifinin buruşuk toplarıyla nereye kadar? Nikâhlı karısına sadık kalmamış, para yedirip işini gördürdüğü metresle mi değerli ve ömürlük mü takılacak, en basiti yarın başka bir av görür onu yedirmeye başlar, peçete gibi kaldırıp atar Neslihan Abla’nızı. Haaa birini seçmesi gerekirse kıçı sıkışıp yine karısını seçecek.

Evet ve en nihayetinde yanlış bir uygulama
Sakin sakin kuma ve metres konusunda beyin fırtınası yapıyoruz. Valla bir aferini hak ettik bence.
Kuma genelde ve temelde çocuk meselesi yüzünden tercih edilmiş. Metresin öyle bir şartı yok.
Kumada genelde aile onayı oluyor. Metres her ne kadar daha konforlu görünse de toplum nezdinde onayı yok.

arkadaşımın ablası oda adıyla hitap etmiyor aralarında 1yaş olmasına rağmen abla diyor bendede ağız alışkanlığı olmuş bumu gerçekten tek sorun
sorun şu.gencecik kızsın.buraya erkek arkadaşın hakkında konu açabilirdin üniversiteye gidiyorsan gelecek planın hakkında konu açabilirdin bu sene sınava gireceksen tercihlerin hakkında konu açabilirdin.niye metresleri merak ediyosun ablacığımm?

Negzel metres linclemeye geldiydim, hevesimi kursağımda bıraktın deli kız.

Bu üçlü ilişkilerde adam karısı tarafından donuna kadar alınmadan hunharca bosanmaz ise şayet, kazanan taraf hep erkek oluyor canım benim. Evde karısı dışarda Neslihan ablan, ohhh gel keyfim gel. Erkek arkadaşları da helal olsun çekiyor, hatta hased eden çok oluyor, ama o iki kadının biri ruh hastası olup çıkıyor diğeri de alnında metres etiketi ile yaşıyor bir ömür. Burda bi konu vardı, kocası karısının eskiden evli adamla beraber olduğunu öğrenince boşamıştı. O evli adam karısı ile çocuklarını büyütmüştür şimdiye. Sizin godaman da birkaç yıl sonra bi 20 lik çıtır daha bulur , Nesloşa yolu verir, bari o zamana kadar ev araba falan aldırsin, metres olacak madem akıllı olsun, yalın ayak kırda kalmasın işin sonunda .

binlerce neslihan arasından benim ablamı teşhis edebilecek birinin varlığına inanıyormusunuz

Eğer biraz vicdan sahibiyseniz adamın karısını bulup isminizi vermeden anlatırsınız ki hayat bu sizin başınıza gelmesin

Metres konularının aranan yüzü de aramıza katıldı.

Metreslige mi ozeniyorsunuz anlamadım
Evlenip değer görmezsem metres oluyim mercedes bineyim metresi bilmem kaç evlerde oturam bungalowa gidem gezem tozam eğlenem

Çok istisnai durumlar. Çookkk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…