metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

doğru diyoo örnekler cok ama sunu da unutmamak lazım kaçak göçek saygı görmeden, genelde evde adamı bekleyerek geçiyo ömürleri. veya hamile kalmaya çalısıyolar hep.. ayrıca adam onlarla evlenmiyo. onlarla karısını aldattıgı için güvenmiyo da. bi tanıdııgmın kameralarla izliyo adam dairesni. .. ne bilim gurur meselesi yediren yapıyo.
eden bulur diyorum. kadınlar o beni seviyooo karısını değil modundayken adam için heyecan oluyor sadece
psikolojik analizi yapılası bir konu

Kendisi Neslihan Abla değilse eğer, onun gibi kendisini parayla satın alacak birini bulup "rahat" mi etsem diye geçiriyor içinden.

Neslihanlara aysellere adı ne iseler boşver kafanı yorma özenme Üniversiteye yor kafanı, kazan oku isini eline al .. haram tatlı olur Neslihan da evlensin ondanda hevesini alır.

asla böyle bir şeyi savunduğum yok bunu okuyan lütfen benide linçlemesin sadece doğruları bilmek istiyorum

Foruma erkekler üye olamaz. Sorunuzun muhatabı; metres tutan ,onlara para harcayan ve eşini aldatmayı normal gören erkekler.

Sorunuzu Neslihan ablanızın gezdiği sözde adama!!! sormalısınız.

Soruyu sormaya kalkarsanız Neslihan ablanız rekabet sebebiyle size zarar verebilir , unutmayın.

Yani biri modernize edilmiş hali bence. Yoksa bal gibi de çok eşlilik işte. Ha bir de metresin kuma kadar sorumluluğu yok.
Baksana metres sapancalarda bungalovlarda gezdiriliyor. Ama kuma evde iş yapsa çocuk yapsa birinci eşle itişse anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…