metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

bir konu hakkında karşılıklı fikir beyan etmek aynı fikirde değilsek linçlenmek olmaz.
nasıl dolduruşa geldiyse artık karşılıklı konuşmayı hakaretlerle tamamladı. gerçekten şaşırdım hiç beklemediğim bir tarzla karşılaştım ceyceyden.

manyak salak hadi git işine yürü git yazan ceycey
sabırlı olanda ceycey
oldu peki.
çok uzattınız nooption hanım , o kadar kişinin içinde sadece 3-4 isim alınganlık yaptı ve özellikle siz inanılmaz uzattınız, sabah girdik siz, akşam girdik siz ,24 saat geçti siz hala siz, kadın ne zaman girse sizin sıkıştırmanızı gördü ve sinirlendi haliyle...
kibler geçersiniz bu kadar uzatmanın anlamı var mıydı ? yanlış dediyse de yanlış konuştun der geçersiniz 2 gündür sıkıştırınca ne oldu ?
birde kim bu metres kim deyip duruyor millet isim nasıl versin şimdi birde onun için mi banlansın bilen biliyor zaten işin enteresan yanı birtanesi buradaydı gerçekten nickini gördüm o üstüne alınmadı sesini çıkarmadı da sizler kavgaya tutuştunuz .

eee siz de hep aynisini yapmiyor musunuz? bir konuyu dilinize doladiginizda alinti yapmadan sabah aksam gelip gidip yazmiyor musunuz? ama alinti yapmadiginiz icin hicbir seyi uzerinize de alinmamis oluyorsunuz. burada hepimiz birbirimizi biliyoruz. nooption ne zaman burada insanlari kiskirtmaya calisti da simdi yapsin?

genelleme yapma dedikce yapiyorum diyor ceycey. yahu sen kimsin neyi genelliyorsun derler adama. ben de cikip benim gibi dusunmeyen herkes salaktir diyeyim, biri cikip hop neden oyle diyorsun deyince de aranizda salaklar var bakin genelleme yapiyorum beni linclemeyin diyeyim olur mu oyle?

sevdiginiz uyeyi kayirmak icin burada uzatmayin bence. ha kendisini siz gaza getirdiniz de o hakaretleri sizin sayenizde ettiyse, o yuzden savunma ihtiyaci duyuyorsaniz buyrun.

O zaman hiç metres var aramızda demeyecekti. Toplum içinde kulak kulağa ya da kimsenin anlamayacağı bir dille konuşmak gibi bir şey oluyor aksi taktirde. Bilen biliyor, o zaman kamuya açık bir alanda niş bir dedikodu döndürelim mi olay yani?

konuya yorumlarımı yazarım istediğim kadar da yazarım , alıntı yapmadan yazıyorsam konuya ve gelişmelere göre yazıyorumdur . alıntılamayı da seven biriyim başkaları konuşurken de alıntılayarak düşüncemi şahısa bildirmekten çekinmem .

ona bakarsak yorumlara sizde sürekli yazıyorsunuz ve sizde alıntılamadan yazıyorsunuz birçok arkadaşımız yazıyor zaten yazmak için buradayız ,konuya neden çok yazdın değil konu ben neden çok yazdın da demiyorum belli ki yanlış anlamışsınız beni , münakaşayı uzatmaktan bahsediyorum hepimiz birbirimizle aynı düşünmek zorunda değiliz ,eğer ceycey fikrinde ısrar ettiyse onunla münakaşaya girenlerde ısrarcı davrandı haliyle burada uzatan ısrarcı olan sadece ceycey olmuyor

neyi genelledin der geçersiniz uzun uzun kavganın sonu yok haliyle de sinir bozucu oluyor herkes için. kişisel sorun varsa özel mesajla çözülebilir daha yetişkin gibi davranabiliriz.

sevdiğiniz üyeyi kayırmak için siz uzatıyorsunuz sanırım ki aklınıza bu gelmiş böyle yorumluyorsunuz mesajımı :) kendisini gaza ben mi getirmişim üstüme iyilik sağlık aslında burada itham bana olmuyor üstüme alınmıyorum ceyceyin yönlendirilmeye açık ve başkalarının fikriyle yaşayan biri olduğunu iddaa etmiş oluyorsunuz buna cevabı kendisi gelince versin daha sağlıklı olur

bu arada sizinle iletişim kurmaktan pek hoşlanmıyorum daha önce de bu tarz yaklaşımla beni birkaç kere alıntıladınız o sebeple cevap vermedim ama belki bu sefer cevap verir bunu da belirtmiş olursam kendisi de benimle iletişim kurmaktan vazgeçer düşüncesiyle yazdım. iyi forumlar dilerim.

9 senedir üyeyim Allah için nooption’ın hiçbir kıştırtmasını, laf sokmasını görmedim ben de. Gördüm desem yalan olur, hatta objektif yorum yapan bir kaç üyeden biridir. Ceyceyin de bence kötü özelliği gaza gelip çabuk gemileri yakıyor oluşu, bir kaç konuda daha gördüm. Şahsen benim de yorum yaptığım konuda birisi aramızda metresler var dese ben de derim kim o diye. Her bakımdan gereksiz ve talihsiz bir çıkış olmuş.

Ceyceyi severim muhabbetimiz de vardır ama hakaret etmesi yanlıştı bunu da ona söyledim. Bu konuda savunman doğru gelmedi bana.
Ha ceycey in ne demek istediğini açıklayınca anladım ama hakarete gerek yoktu.

Ceyceyi severim muhabbetimiz de vardır ama hakaret etmesi yanlıştı bunu da ona söyledim. Bu konuda savunman doğru gelmedi bana.
Her ne olursa olsun hakarete karşıyım. Yok delirdim yok üstüme geldiler bahane değil. Zaten önemli olan bu tür zamanlarda nasıl tepkiler verdiğimizdir. Normal zamanda herkes pamuk gibi zaten.

bir kere benimde başıma gelmişti ... yazdığım yanlış anlaşıldı ya da ben yanlış ifade ettim ay 3 gün her girdiğimde beni sıkıştırmalarıyla ilgili bildirim görmüş dayanamamış zıvanadan çıkmıştım ve üyeye beyninin olmadığını söylemiş banlanmıştım
insanın siniri bozuluyor hergün gir habire bu konu uzasın dursun ,o yüzden anlayabiliyorum ...ben artık çok ters absürt birşeyini gördüğüm her üyeyi göz ardı ediyorum en temizi. uzun uzun tartışmaya gerek kalmıyor.

mesela burada bu konuda ikimiz farklı düşünüyoruz değil mi, sende yazdın bende yazdım kavga etmedik bak mesela doğru gelmedi tavrın dedin yine kavga etmiyoruz... ama hergün günde 5 vakit sabah akşam aynı şeyi sen bana ben sana yazsam gerilebiliriz değil mi? anlatmak istediğim bu

Benim başıma da geldi bu durum. Bir iki kişiye açıkladım baktım sonu gelmiyor daha da cevap vermedim çünkü sonu iyiye gitmiyordu
Demek istediğim de buydu zaten gerek yok kendi sinirini bozmaya hakaret etmeye. Ay neyse çok uzadı konu

birde farkında olmadan bizlerde yanlış davranıyoruz arkadaşlar sevgilimle sürtündüm hamilemiyim konularında aklın yok mu senin şeklinde yorum yapanlara beğeniler yapıp burada da hakaret ettin edemezsin lafın bana yanlış geldi demek de ne bileyim... o zaman her konuda hakarete olumsuz tepki vermeniz lazım. verdiğim tamamen örnekti ama yapıyoruz yani o tarz konularda o yorumlara gülücükler muhteşemler yapıp başka bir konuda da vay efendim hakaret ettin diyoruz keşke öyle yapmasak ...genelledin diye beni hırpalamazsınız umarım

doğru cevap vermemek lazım bir noktada karşılıklı durmalı en güzeli o , bizde diyoruz da ama bizde yapıyoruz zaman zaman

Ama ikisi aynı şey değil ki. Gerçekten değil yani.

Ne kimseye aklın yok mu senin derim ne de hakaret içeren yorumlara gülücükler dağıtırım kendime adıma. İroni içeren yorumlarım yok mu? Var, ama şahsa hakarete vardırmam.
Bunun lamı cimi yok kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok. Bunu eğip bükemeyiz.
Göz ardı edersin oldu bitti. Ama hakaret... I-ıh olmaz.

cevap hakkımı kullandım.
ceycey alıntılayıp yazmış bende cevap verdim.
akşam yazıp kapatmıştım sabah gördüm mesajını cevap verdim. 3 gün sonra girsem 3 gün sonrada cevap verebilirdim uzatmak değil bu.
genellemen yanlış diye yaptığım yoruma genelliyorum işte diye gelen cevaba cevap vermek.
objektif bakamamanı anlıyorum ancak hakaretlerine yinede düzgünce cevap veren bana sabır dilemen gerekirdi bence.

Ama ikisi aynı şey değil ki. Gerçekten değil yani.
e hakarete karşı olan her durumda karşı olur hakaret hakarettir ... kendi öz eleştirimi yapayım eskiden bende o tarz konularda dalga geçiyordum sonra baktım bazıları gerçekten bilmiyor şaka değil. her konuyu ciddiye alıp yazıyorum artık ve lütfen dalga geçmeyin demeye bile başladım halbuki ilk sıralar bende o yorumları yapanlardandım

şimdi hakarete karşıyım dersem her gördüğüm hakaretde karşı olmam lazım konusuna göre yorumuna göre olmamalı bu hakaret hakarettir derim ama düşüncenize de saygı duyarım tabi çünkü ben benim sizde sizsiniz :) farklı düşünceler yaklaşımlarda çok normal benim doğrum diye diretemem

işte bunu yapabilenin bunu demeye hakkı var yorumuna göre konusuna göre davranmadan ...

Naptın hemşire? Ben de hep kocaniza bakın derim, kendi başıma da gelse kadını umursamam yeminle , kimmiş neymiş bakmam bile , kocamı uçururum. Ama hiç 2. kadın olmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…