Mesajlaşmadan nasıl flört edilir :/

Hazır bugün pazarken bence bir yere davet edin. Kampüs olur, çarşıda olucam istersen şu saatte buluşalım şuraya gidelim tarzı. Son görülmesini de dikkate alarak mesaj atın ya da arayın. Son arayıp ulaşamadığınızda buluşma niyetli aradığınızı söylememişsiniz sonuçta. Bahane uydurur ya da yine görmezse çekersiniz kendinizi elinizden geleni yapmış olursunuz. Hiç selam günaydın nasılsın vs’ye girmeden direkt olarak sanki zaten dışarıda işiniz varmış da hazır dışarıdayken onunla da buluşmak istemişsiniz gibi bir mesaj yazın. Eğer sizden hoşlanmışsa müsait olmadığı takdirde telafi yolunu açar, sizi kendisi davet eder.

Günde 1 kere araması yada yazması gerekir
Bence kendini çek sen
Akışa bırak

Bence eğer seninle bir şeyler paylaşmak istese bir ortam hazırlar bir şekilde. Sen adım atmışsın zaten şimdi sıra onda. Yok eğer cidden bu kadar katı kurallı biriyse yani telefonu sevmem deyip hoşlandığı insanla bile iletişim kurma zorunluluğu hissetmiyorsa sal.

Telefonu cok sık kullanmam, mesaj sevmem fln fln laflarını bana da sizin yaşınızdayken biri söylese hadi lan ordan yürü git derdim. İnsan birinden hoşlanıosa mutlaka bi şekilde ulaşır die düşünürdüm. Bi arkadaşım bi cocukla tanıtı aynı bu kafada. Kızı bazen günde bir arardı hatta ilerleyen aylarda 2 gün cocuga ulaşamadığı oldu( ben sevgilime 2 gün ulaşamasam içinden gecer yıkardım ortalığı) kız da çok sıkıntı cekti. Ama gördükki cocuk gerçekten böyle bi cocuk. Evlendiler cocukları var şimdi.

Atarsa atar atmazsa atmaz niye taktiniz ki bu kadar.Düşünmeyin siz yine derslerinize odaklanin.Derste de goruncr hevesli gibi degilde umursamaz durun.Benden soylemesi😄

Bu devirde genc biriyse telefonu sevmiyorum denmesi bence bahane. Aksana kadar oyun oyna desen oynuyolar:) ben sevmem ole seyler, msj ariyosam ilk 10 dk icinde cevap verecek, 4 saat nedir

Benim aklıma nedense çocuk bir yer de çalışıyor ve telefonu her zaman yaninda olmuyor bunu da açıklamak istemiyor gibi geldi.

Her numaranızı alan flört ıcın almaz. Aynı dersi alıyormussunuz ortak paydanız var belki buyuzdendı.
Siz kendi kendinize flört ettıgınız dusunmussunuz.

mesajlasmayı sevmem demek hıc bır mesaja cevap vermem veya saatler sonra yazarım demek degıl

bende mesajlasmayı sevmem ama bana yazana cevap verırım .

mesaj atmamanız ıcın oyle soylemıs gec yazarsam önden kılıfı olsun demıs

bana samımı gelmedı cocuk

Bana arkadaştan biraz daha farklı geldi açıkçası. Ne bileyim eski ilişkilerimi ve genel olarak bu konulara bakış açımı sorması, ailemi merak etmesi, daha önce konuştuğumuz şeyleri unutmaması, iltifat etmesi falan bana o kadar da arkadaşça gelmedi. Bilmiyorum ama mesajlaşma olmayınca nasıl ilerleyecek ki iletişimimiz?
bende arkadaslarımın soyunu sopunu sorarım kımsın kımlerdensın derım kac kardessınız aılen ne ıs yapıyor derım oyle her onune gelenle arkadaslık kurulmaz cunku nedır necıdır sorulur bundan ozel anlam cıkarmayın

Günde 5 saat boyunca telefonu yanında olmayan bir üniversiteli ha ne yapıyormuş uyuyormuymuş. Hiç inandırıcı gelmedi ama neysee...

Her numaranızı alan flört ıcın almaz. Aynı dersi alıyormussunuz ortak paydanız var belki buyuzdendı.
Siz kendi kendinize flört ettıgınız dusunmussunuz.
Saatlerce konuştuğumuz şeylerden yola çıkarak flört olduğunu söyledim zaten numaramı almasından değil :halay:

Bakın bir insan telefon sevmiyorum diyebilir ama sevmeyebilirde ama sizden hoşlandıysa telefonunuzda onda en azından bir hafta içi bir iki defa nasılsın demek için arayabilir, mesaj atabilir. Kaldı ki senden hoşlandıysa ve sevgilin olmak istiyorsa mutlaka yapar bunu,bunun mesaj atmayı sevmiyorum olayı ile ilgisi yok yani, ne diyecek adam kızdan hoşlandım ama telefon sevmiyorum aramayayım mı? Adam sen onu aramana rağmen kaç saat sonra sana dönmüş , bir buluşma talebinde de bulunmamış, bence çok umutlanma, bundan sonra adımda atma sen atmışsın adımını artık top onda, sen öyle erkeklerin flört eder gibi konuşmasına aldanma boşuna, var öyle insanlar gözüne kestirdiği tüm kızlarla öyle flörtöz konuşup ortam yapan bir nevi potansiyel oluşturup yedekte tutma durumu. Kafanı taktığına değmez, üniversite okuyorsun galiba sana bir abla tavsiyesi, ünide karşındaki adam sana ilgisini açık net hissettirip seni inandırmadıkça hayatına kimseyi alma, yoksa bol bol kalp kırıklığı yaşarsın, boşver hayatını yaşa. Derslerine odaklan.

X