Meryem suresi okuyup hamile kalmak

birde arkadaşlar duyan oldumu termal yerlere gitmekte yumurta çatlaması için falan iyimiş

Arkadasım adet tarihim 4 gun sonra..otobuste , iş yerinde fırsat buldukca bende meryem suresini hem dinliyorum ve turkcesını okuyorum..allah kabul ederse...

İhtiyacın oldugunda senin için de okumayı kabul ederim..

Allah basta uzun sure bekleyenler olmak uzere hepimize nasip etsin..,,

ALLAH razı olsun canım bu gece kendim okudum heralde diğer adetime denk gelmeden bitirmiş olacağım bugün 26. gün o gün öyle sıkıştım ki inan buraya yazmak bile aklıma gelmedi insan güvendiği dağ yıkılınca ne bileyim ya insanın insanlık duyguları böyle yıkılıyor ama asıl insandır yapar şaşar demek lazım önümüze bakmalı ALLAH iyi insanlarla karşılaştırsın canım en güzel dua bu

kizlar bana yazdiklarinizin bildirimi gelmedi bende yazacaktim hamis kalan var mi diye baya muhabbet edilmis bile.. .:) ins yakin zamanda herkes ben HAMILEYIM diye bilsin,,
bende meryem süresinin 29. günündeyim. ertesi gün yumurtlama basladi dünde gerceklesti. fakat o günlerde bir nasip olmadi calisma yapmak o kadar cok istedim ki misafirler doldu gecede esim baya yorgundu malesef dün cok gec calisma yaptik ama vakit gecmisti sanki.. bu ayda butun heveslerim sanki suya düstü. ama ümidimi kesmicem ins allah bizlerede hayirli evlatlar nasip eder. stres yapmamak elde degil acaba acaba ? hayirlisini istemek lazim..

arkadaslar ya suya girip cikmaktan grip oldum insaallah bu ay hayirli haber alirim hayirlisi artik olmassa asilamaya gecicez

Merhaba hanimlar bende okumak istiyorum yardimci olurmusunuz netten arastirdim pek bulamadim meryem suresinin 58.yerde secde ayeti var onu yapip tekrar duayi okuyacagim degilmi kac gun okumam lazim adet olurken ara vericem olurmu

Merhaba hanimlar bende okumak istiyorum yardimci olurmusunuz netten arastirdim pek bulamadim meryem suresinin 58.yerde secde ayeti var onu yapip tekrar duayi okuyacagim degilmi kac gun okumam lazim adet olurken ara vericem olurmu
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php?topic=17819.0
buradan okuyabilirsin secde ayetini yaptıktan sonra duaya devam edeceksin 41 gün aralıksız okunacak canım ay başı olduğunda da ya eşine ya annene ya da kayınvalidene okut artık onlar da olmazsa bir arkadaşın okusun senin niyetine ismini söyleyerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…