Meryem suresi okuyup hamile kalmak

bende duydum canım çok iyi geliyomuş allah inşş nasip eder :26:

41 gün boyunca okunacakmış ben öyle yapıyorum bugün 34 gün oldun az kaldı hayırlısyla her gün okuyorum :KK68:

bide ben ramazan ayında 4 cuma üst üste 1000 defa ya evvel okudum ayrıca 707 kez ya varis okudum...illa ki ramazan ayın da okunacak diye bi kuralı yok

şimdi meryem suresini bitirip 4444 kez salat-ı tefriciye okuyacağım bu dua da çok iyi geliyomuş :KK34: yer gök dua üstüne kurulu rabbim inşş emeğimizin karşılığını verir

uamrım işine yarar canım :KK34:
merhaba bende meryem süresini okumak istiyorum ama kuran bilmiyorum siz türkçesinimi okuyosunuz türkçeden oluyormu :/

ben varım
7 ay denedik olmadı
hormon sorunum yüzünden olduğunu öğrendik
tedaviye başladık doktor 1 yılda falan ancak düzene girer dedi
ben o ay başladım meryem suresine
41 gün okuyacaktım ki bitirmeden hamile olduğumu öğrendim
şu an oğlum kucağımda 2,5 aylık :nazar:
allah isteyen herkese nasip etsin
merhaba meryem süresini türkçemi okudun bende okumak istiyorum ama kuran bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

merhaba bende meryem süresini okumak istiyorum ama kuran bilmiyorum siz türkçesinimi okuyosunuz türkçeden oluyormu :/
Canım tabiki olur niyet önemli olan rabbim samimi kulunu severmiş bende mesela batan türkçesini okuyup iyice öğrendim anlamını sonra başkanın meryem süresine arapçadan 13 günüm kaldı bitiyor artık inşallah

Sorma canım öyle bir bronşit oldum ki öksürmektense helak oldum bu ay tutma ihtimali varsada yok heralde artık :KK43:
Sen nasılsın canım
olumsuz düşünme canım ya öyle olacaksa hastalık hiç bir şey yapmaz ben de iyiyim ders çalışıyorum işte bugün 36. gün benim de hayırlısıyla meryem suresini bitirmiş olacağım gerisi ALLAH'A kalmış

olumsuz düşünme canım ya öyle olacaksa hastalık hiç bir şey yapmaz ben de iyiyim ders çalışıyorum işte bugün 36. gün benim de hayırlısıyla meryem suresini bitirmiş olacağım gerisi ALLAH'A kalmış
İnşallah canım inşallah tez vakitte hamile kalırız ben şimdi sabah duasına başlıcam bi türlü kısmet olmamıştı sordum gerçekten çok güçlü bi duaymış rabbim inşallah okuduğum duaların çektiğim tesbihlerin hurmetine bana hamilelik bağışlar

X