Meryem suresi okuyup hamile kalmak

ezan okunuyor inşallah Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı evlatlar verir AMİN...

Arkadaşlar bir uyarıda bulunmak istiyorum ay başı olduğumdan eşim okuyordu iki gündür Meryem Suresinde secde ayeti var onu okuduktan sonra secde etmek vacip miş kesinlikle yapmak lazımmış arkadaşlar bilen de olabilir bilmeyen diye düşündüm kesinlikle yapın.

aynen insanlar herşeye vakit bulur buna bulamaz ben şimdi gördüm yazını yoksa ben senin adına okurdum naptın buldunmu okutabildinmi

aynen insanlar herşeye vakit bulur buna bulamaz ben şimdi gördüm yazını yoksa ben senin adına okurdum naptın buldunmu okutabildinmi
okuttum canım şimdi o komşum benim aramın pek iyi olmadığı başka komşuyla kikirdiyor iki günde satıldım yani ahh bir de çocuklarına yardım da bulmuştum ben ah bu kafam resmen pişman oldum ya iyilik bu mu karşılık bu mu

arkadaşlar bu msjımı gördünüz mü

Heh tam kendine yakışanı yapmış işte canım boşver zararın neresinden dönersen kar demişler

Heh tam kendine yakışanı yapmış işte canım boşver zararın neresinden dönersen kar demişler
öyle canım ya demek ki ben sadece verdiğim sürece iyi olacakmışım ya insanlar birbirine yardım eder canım ben en azından saygı bekliyordum kapımı çalıp okuttun mu okutmadın mı diye bile sormadı sallamadı beni ama bu da ders olsun bana benim durumum da atla deve değil ama elimden geleni yapmıştım fakat neyse ya insan sadece kendi için böyle işlere girişmeliymiş eşim el için ele el açtın iyi mi oldu demişti bana şimdi de çok hak veriyorum

Boşver canım yaptığın iyilik allah kadında sadakan olsun evladın için. İçi fesat insanından uzak tutsun rabbim

Boşver canım yaptığın iyilik allah kadında sadakan olsun evladın için. İçi fesat insanından uzak tutsun rabbim
Hep aynı oluyor iyilik yaparken yanlış anlaşılma yüz çevrilme bakıyorum ki kendini beğenen kibirli olan cimri olan kimseyle muhattap olmayan değerli oluyor ama sen yakın olursan beğenmemezlik yaparsan böyle yaptığın pul olur ama neyse insan kendini değiştiremiyor bugün yakınıyorum ama yarın yine aynısını yaparım sonra yine pişman olurum

Bende aynınım sonra aldığım darbe yüzünden kahroluyorum ben niye bu kadar safım diye aglaniyorum ama içimdeki yardım isteği bitmiyor. Ama aynı kişiden asla iki kere darbe yemem anında silerim :)

Bende aynınım sonra aldığım darbe yüzünden kahroluyorum ben niye bu kadar safım diye aglaniyorum ama içimdeki yardım isteği bitmiyor. Ama aynı kişiden asla iki kere darbe yemem anında silerim :)
ben de anında silerim soğudum ya bitmiştir ağzıyla kuş tutsa olmaz ama hayatta en büyük korkum yanlış anlaşılmak kendimi ifade edememek ve kendimi anlatamamam ama işte bu sanal alemde de oluyor ne yazık ki ama en iyisi susayım diyorum ne bileyim...
Canım duayı oturarak yapmak lazım dedi eşim bu gece yine okutacağım bakalım ona yarından itibaren de ben okumaya devam..
Merak ettim burcun ne

boşver senin yaptığın iyiliği allah görüyoya o yeter bundan sonra da sende ona göre davranırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…