Meryem suresi okuyup hamile kalmak

merhaba bende meryem süresini okumak istiyorum ama kuran bilmiyorum siz türkçesinimi okuyosunuz türkçeden oluyormu :/

merhaba meryem süresini türkçemi okudun bende okumak istiyorum ama kuran bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

merhaba bende meryem süresini okumak istiyorum ama kuran bilmiyorum siz türkçesinimi okuyosunuz türkçeden oluyormu :/
Canım tabiki olur niyet önemli olan rabbim samimi kulunu severmiş bende mesela batan türkçesini okuyup iyice öğrendim anlamını sonra başkanın meryem süresine arapçadan 13 günüm kaldı bitiyor artık inşallah

Sorma canım öyle bir bronşit oldum ki öksürmektense helak oldum bu ay tutma ihtimali varsada yok heralde artık
Sen nasılsın canım
olumsuz düşünme canım ya öyle olacaksa hastalık hiç bir şey yapmaz ben de iyiyim ders çalışıyorum işte bugün 36. gün benim de hayırlısıyla meryem suresini bitirmiş olacağım gerisi ALLAH'A kalmış

İnşallah canım inşallah tez vakitte hamile kalırız ben şimdi sabah duasına başlıcam bi türlü kısmet olmamıştı sordum gerçekten çok güçlü bi duaymış rabbim inşallah okuduğum duaların çektiğim tesbihlerin hurmetine bana hamilelik bağışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…