Meryem suresi okuyup hamile kalmak

arkadaslar bugun dr gittim yumurtam20.6 mm ulasmis igne yapti neolur dua edin meryem suresi okumaya devam ediyorum iki hafta sonra belli olcak dr hamile kalirsin dedi insaallah artik gozlerimiz mutluluktan yasarsin amin ecmain
inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın canım

Bugün hasta olduğum için okumam gereken Meryem suresini kime okutsam diye düşünüp durdum çok güvendiğim ve her zaman yanında olduğum komşum on-onbeş dksını ayırıp okumadı eşim de nöbete gittiğinden okuyamazdı memleketten bir tanıdığımı aradım da o okuyacak ALLAH kimseyi kimseye muhtaç etmesin ama var ya insanlara artık çok da yardımsever olmayacağım yeri geldi ben ne kadar yanlış anlaşıldım üzüldüm ama neyse dedim yaramıyormuş

aaah ah aynen canım bi tesbih bi dua istersin ayy hiç vaktim yokki derler gel kahveye oturmaya de koşa koşa gelirler insanlar arttık kötülükten başka bişey düşünmüyor çok özür dilerim yaralı parmak devrindeyiz

Aynen canım o kadar sinirliyim ki anlatamam çocuklarına eşya bulduk bir hayırsever yardım etti ALLAH bin kez razı olsun ondan ama ben de elimden geleni yaptım söylemek de istemiyorum ama bana da diyor ki eltim diyor ki iyi ki komşun var bedava yaşıyorsunuz o zaman demiş ben de yardım ettiğimden bir şeyler verdiğimden güya ama benim işim düştü sana ya bir de okumayı biliyor Kuranı bana da öğretti ALLAH razı olsun ama ben fark ettim ki işim her düştüğün de bana hayır diyor bana işi düşünce de ben hep evet diyorum ..
Eşim de işte olduğundan okuyamazdı yoksa iki gündür o okudu hastalığımın 3. günü 2 gün kaldı işte yarın ertesi gün eşim okur o kadar insanlardan soğudum ki ya ...Annem der verdikçe iyi olursun insanlara der de hep kızardım ona akşam arayacağım haklısın diyeceğim ne yazık ki öyle olmuş . Zaten ona söylemekte hata ettim ben geçen hafta geçti ablasıyla karşıma da aa senin olmuyor ama ben istesem eşimle bir ilişkide hemen hamile kalırım dedi bana doğurganlığını söyleyip durdu şimdi ezan okuyor ALLAH ele güne karşı hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı evlatlar versin bize de o kada özgüvenle diyorlar ki ALLAH nasip ediyor demek yok sanki kendimde kusur varmış gibi hissetmeye başladım ve çok sinirliyim

canım hiç üzülme uzak dur ondan belliki seni menfaat görüyor içinde fesatlık var rabbim öyle ederki neye uğradığını şaşırır allah ıslah etsin uzak dur belliki kadın kem gözle bakıyor olacak olanı oldurmaz böylesi banada akrabam dedi ay biz hepimiz bi kerede hamile kaldık senin haline bak dedi görüşmüyorum yazıklar olsun dedim canım uzak dur öylesinden

Haklısın canım hem de çok haklısın ağzıyla diyor bana bir de eltisinin dediklerini bazen ben düşünüyorum da verdiklerimi kendi öz ablası bir tabağa bile kıyamadı bana diyor ama ben ablasından daha fazla ablalık yaptıysam da kötü etmişim..Ayrıntılı ayrıntılı bana hemen hamile kalırım diyor ama 2 tane var zaten aman ne gerek şimdi istemiyorum dedi ablası da aynısını dedi aa benim de hemen oldu dedi sinirimden kudurdum bir şey de demedim ama ALLAH büyük ya evet bana menfaat için güler yüz gösteriyormuşum eşim de dedi ki o kadar kendini hırpaladın yardım edeceğim diye ama bak dedi sakin ol insanları tanı bazen iyilik saflık olarak algılanıyor dedi sustum o da benim üzülmeme üzüldü eşim ne diyim güçlü olmak lazım ama insanlardan böyle böyle soğudum yazık diyorum sadece

ben bu konularda okadar çok darbe yedimki herkesten uzak duruyorum artık yaptığım iyilik allah katında sayılsın yeter bana insanlarda uzak olsun artık fesatlıkları yüzlerine vuruyor heleki bebek konusunda okadar ağır konuşuyorlarki allah bildiği gibi yapsın diyorum

Öyle canım öyle ben de soğudum bana dert yanmıştı çocuklarını ben de görüyordum kıyafet sorunu çekiyorlardı buraya yazdım gelen kıyafet oldu hem de yeni yeni benim kendi dayımın çocukları yeğenlerim onlar da maddi sıkıntı çekiyor annemin bir komşusu var çok fakirler çocukların kıyafet sorunu var iyilikleri de çoktur şimdi diyorum ki keşke onlar için deseydim o kıyafetleri bin kez dua ederlerdi bana hem de yalnız kalmış annemi daha çok korlarlardı memlekette ama işte bu akılsız kafam var ya benim bir şey demiyorum...
Düğün borçlarımız bitmedi bizim atanamadık da kredimiz vardı yine kredi çektik borç 10 ken 20 bin oldu ama bana senin eşin memur diyip duruyor bu komşum hep ama beni birkaç kez kahvaltıya çağırıyordu ben ne olursa yerim kahvaltıda bir peynir bir çay olsun yeter bana ama canım ben o kadar çeş,t koymuyorum kahvaltıya kendi kendime dedim ki sana imreniyor güya ama dedim yediği senden daha çeşitli bilmiyorum millet akıllı ben safım bu iki oldu eski evimde de bir teyzeye yardım etmiştim eşi yeni ölmüştü evini temizledim gelenine hizmet ettim millet benim parayla yaptığımı düşünecekti neredeyse ağır konuşmaya başladı çayı şöyle demle şurayı sil falan beni hizmetçi yerine koydu halbuki ben komşusuydum işim yok tekim diye yardım ediyordum dedim fazla iyilik zarar sonra bana düşman kesilmişti ...
bu kafamı duvarlara vurasım var şimdi canım inan sinirimden ders çalışamıyorum şimdş

boşver canım allaha havale et bırak kimseye inanma artık insanlar iki yüzlü allaha sığın

Öyle canım hayırlısı bakalım bugün 24. günüm benim Meryem suresini okuduğum
benimde annem devam ediyor adetliyim canım 16. günüm benimde ama 41. gün yine adetimin 3. gününe denk gelicek benim

benimde annem devam ediyor adetliyim canım 16. günüm benimde ama 41. gün yine adetimin 3. gününe denk gelicek benim
Hayırlısı bakalım canım benim adetime denk gelmez heralde daha da kimseye minnet etmeden bitiririm eşim de kalan 2 günümü okursa çok sevineceğim o da okudu ALLAH razı olsun eşimden ALLAHTAN Kuran biliyor hayırlısıyla bitirelim de canım inşallah zamanı da Rabbim kısaltır amin

inşallah canım artık aklım fikrim bebek oldu her anımda uykumda rüyamda bebek rabbim tez vakitte lütuflandırsın bizi inş

inşallah canım artık aklım fikrim bebek oldu her anımda uykumda rüyamda bebek rabbim tez vakitte lütuflandırsın bizi inş
aynı durumdayız sürekli kendimi hamile görüyorum eşimle özel anlarımızda bile aklımda bebek çıkaramıyorum hele de milletin böyle laflarından sonra daha takıntı meselesi oldu

aynı durumdayız sürekli kendimi hamile görüyorum eşimle özel anlarımızda bile aklımda bebek çıkaramıyorum hele de milletin böyle laflarından sonra daha takıntı meselesi oldu
okonuda al bendende okadar atık herşeyi sırf bebek olsun diye yapmaya başladım doktorlar çıkarın aklınızdan diyor ama kolaysa çıkar

okonuda al bendende okadar atık herşeyi sırf bebek olsun diye yapmaya başladım doktorlar çıkarın aklınızdan diyor ama kolaysa çıkar
he o kadar kolaydı sanki eşimi de üzüyorum hep streste olduğumdan ama var ya derdini kimseye anlatmayacaksın bunu iyi öğrettiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…