Mersin'de denize girilecek bir yer - acil

cocostar

azimli,sabırlı,kararlı
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
3.081
83
arkadaşlar annemler gidecekler
akdeniz istiyorlar özellikle mersin
ama denizi sakin olmalı yani kalabalık plajları sevmiyorlar
böyle bildiğiniz bir tatil beldesi var mı?

kız kalesi,limonlu susanoğlu,taşucu kalabalık oluyor genelde
mezitli tece daha sakin orada oteller de var. kiralık ucuza evler de var 1 aylık 250 tl gibi çok ucuz pansiyonda var günlük 100 tl diorlar ama iyi bir indirimle 60 tlye tutuluyor çok giden var tanıdığım bizim ev mezitli de orası sakin

arkadaşlar annemler gidecekler
akdeniz istiyorlar özellikle mersin
ama denizi sakin olmalı yani kalabalık plajları sevmiyorlar
böyle bildiğiniz bir tatil beldesi var mı?

mersin sahillerinden sesleniyorum..

size tavsiye edebileceğim anamur- aydıncık- tam isteğinize göre deniz burda arkadaşlar gelin---

yemişkum iskele otel var çok güzel apartıda var.kız kalesi sebaste otel var ilenle güvenle kalabilirsin.anamurda yan otel var çok güzel.hepsininde fiyatları çok uygun.hepside çok güzel yerler canım.fiyatlrıda 40 tl oda ücreti o civardadır tabi kişi başı filan değil 5 kişi bile kalabilirsin ama yemek filan yok tabi.

mersınde silifke taşucu guzel temız ve sakındır ıyı bılırım oraları uygun fıyata pansıyonda vardır 4 kısılık uygun fıyat odaları var temızdır bılgınız olsun

hatta pansıyonda ıstersenız dısardan yemek yemez masraf yapmazsınız yanınıza bıraz mutfak esyası alın derım cunku mutfak ve ocak oluyor pansıyonda var mı deyıp oyle tutun cunkı cogunda var pansıyonun balkonunu plaja bakan tutun kısa mesafe oluyo cunkı onunde gozleme yapan cadırlar oluyo alır yersınız super

tasucu kalabalık oluyor demısler ben oyle gormedım hıv ustsuz kadınlar falan goremezsınız emeklıler gelır genelde yada aıleler

selincim çok teşekkürler canım
çok aydınlattın sağolasın
temmuz 20 gibi gidecekler bakalım ama henüz tam karar veremediler

silifke susanoğlunda kalacak pansiyonlar günlük 70 tl ama şu an kış sezona gçilince 50 tl den veriyorlar pansiyonları susanoğlunda yapraklı koy var mutlaka orada denize girmelisiniz çok temiz ve doğal

yapraklı koydan foto ekleyeceğm bakınız gelenlerin çoğu buraya giriyoe popüler
olduğu için giriş bedava ücretsiz!!!!!

Eklentiler

• $yapraklikoy2.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 410
Son düzenleme:
Ben Anamurlu sayılırım. Annem ve nişanlım Anamurlu. Anamur güzel, sakin bir yerdir. Otel dışında eşyalı kiralık evler de mevcut. İstediğiniz kadar kiralayabiliyorsunuz. Günlük 30-35 civarında bildiğim kadarıyla. İskele'de daha ucuza da bulunabilir. Atalay'ı tavsiye ederim. Anamur dışında bir de Aydıncık'ı tavsiye ederim; ama orası Anamur'a göre daha sakin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…