merhabalar haziran ayı ve kapadokya için yardımmmmm

gfgfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
186
3
ben haziranın sonu gibi evlenicem ve kapadokyaya çok gitmek istiyoruz aslında turla nasıl olur bilmiyorum ama benim tercihi deniz filan istemiyorum doğayı ve tarihi yerleri çok seviyorum tur için beni bilgilendirirmisiz fiyatlar konusunda ortalama nekadara mal oluyor teşekkürler şimdiden

:lepi: :lepi: tur fiyatlarını bilmiyorum ama tercihin süper...

biz öğrenci grubuyla gitmiştik ve büyülenmiştik.. tarihin alasını bulacaksın panoramik mekanlar güneşiin doğuşunu balonla karşılamak ve batışını da o harika peri bacalarının arasından uğurlamak harika olacak sizin kaydirigubbakcemile5

turla gitmeye karar verdiğinden önceden gidiceğiniz yerlerin ayrıntılarını öğrenip ön bilgi edin internetten ..

sonra da karşılaştır eksik bir şey kalmasın derim...yerimseniben

teşekkür ederim kapadokyaya karış karış araştırmaya başladım bile

biz balayı için seçtik kapadokyayı,nisanın sonunda gidicez kısmetse. CCR kapadokya harika bir otel ama pahalı.Biz butik otel seçtik,karlık evi,internetten bakabilirsin.iyi tatiller şimdiden

Merhaba gfgfgf,

Turon9 olarak şimdiden mutluluklar dileriz.

Kapadokya Tur programlarımız henüz belirlenmedi.
Dilerseniz sadece konaklama yapabileceğiniz otellere yönlendirebiliriz.
Günübirlik turlara katılabilirsiniz diğer günlerinizi de kendi dilediğiniz gibi gruba bağlı kalmadan değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

çok teşekkür ederim turon9 peki fiyat konusunda bilgi verebilirmisin yani ben günübirlik bir tura katılsam ve diğer günleride sizin belirlediğiniz otellerde ne gibi avantajım oluyor ücret konusunda ve günübirlik turlanırız nezaman başlıyor şimdiden teşekkürler

Merhaba gfgfgf,

Günü birlik turlarınızı otellerden ya da orada ki acentalardan yaptırabiliyorsunuz.
Kapadokya tatilinizde günübirlik turlar çok fazla tercih edilmediği için dönem dönem olmayabiliyor. Şuan da Tur on9 olarak mevcut turumuz yok maalesef.
Yaz döneminde kültür turları belirleniyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X