Merhaba, vajinami beğenmiyorum

Genital bolgemin seklini ve rengini beğenmiyorum. Bu durum beni aşırı geriyor ve bu yuzden yakinlasamiyorum erkek arkadaşımla.
Rengi cok siyah, ben de esmerim ama ic dudak renklerinin siyah olmasi cok kötü görünüyor.
Cok üzgünüm bu yuzden
Merhaba sizi tamamen anlıyorum, ben de böyleydim iç dudaklarım büyüktü ve zaten esmerim epilasyondan sonra da vajinam iyice karardı ben 3 ay önce barbie vagina estetiği oldum şimdiki halinden oldukça memnunum şu an da rengini açtırmak için 2 seans vajina beyazlatmaya gideceğim. Doktor bembeyaz olmaz ama en azından 2-3 ton açılır dedi bu bile bana yeter. Sanırım renginin açılması için lazerle beyazlatma, peeling vs bir sürü yöntem varmış araştırıp gidebilirsiniz. Ben 25 yaşındayım vajinamın görüntüsünü beğenmediğim için hayatımda belki 2-3 kez oral seks yaptırmışımdır düşünün. O kadar utanıyordum ki, şu an görüntüsünden daha memnunum özgüvenim yerine geldi ama yine de tam rahat değilim rengi de açılırsa daha rahat edeceğim...

evet haklısınız, kusuruma bakmayın. Ancak erkekler için değil bu yaptığım kendini beğenmeyen biri olarak kendime biraz daha katlanabilir hale gelmeye çalışmak istiyorum. yine de söyledikleriniz için teşekkür ederim.
Kendini beğenmeme konusunda en son takacağın şey vajinan olmalı, makyaj, saç stilleri ve giyim tarzı konularına odaklan, sandalye-duvar pilatesi falan öğren, senden başka kimsenin görmediği ve standardı olmayan kendine has bir organa takılma. Vajina tipleri diye yaz bak arama motoruna, aklına hayaline gelmeyecek şekiller var, kadın doğum stajı yapan bir tıp öğrencisi 'aynı insan yüzü gibi, hiçbiri diğerine benzemiyor' demişti. Var olduğu gibi kabullen onu, sağlık sorunu dışında müdahale edilmemesi gereken bir organ olduğunu düşünüyorum ben

Kendini beğenmeme konusunda en son takacağın şey vajinan olmalı, makyaj, saç stilleri ve giyim tarzı konularına odaklan, sandalye-duvar pilatesi falan öğren, senden başka kimsenin görmediği ve standardı olmayan kendine has bir organa takılma. Vajina tipleri diye yaz bak arama motoruna, aklına hayaline gelmeyecek şekiller var, kadın doğum stajı yapan bir tıp öğrencisi 'aynı insan yüzü gibi, hiçbiri diğerine benzemiyor' demişti. Var olduğu gibi kabullen onu, sağlık sorunu dışında müdahale edilmemesi gereken bir organ olduğunu düşünüyorum ben
Ev egzersizleri kişisel bakım gibi şeylerle uğraşıyorum kendimde çözüm bulamadığım ve düzeltmeyeceğimi düşündüğüm tek şey o olduğu için biraz fazla aklıma takılıyordu, sanırım sadece boşvermeyi denemeliyim.

Genital bolgemin seklini ve rengini beğenmiyorum. Bu durum beni aşırı geriyor ve bu yuzden yakinlasamiyorum erkek arkadaşımla.
Rengi cok siyah, ben de esmerim ama ic dudak renklerinin siyah olmasi cok kötü görünüyor.
Cok üzgünüm bu yuzden
Valla bende benimkini beğenmiyorum bak eğer genital bölge ne bakım yaparsan gözüne güzel gelir emin ol bende bunu denedim artık eskisi gibi çirkin gözükmüyor gözüme

Onemli olan sizin saglikli olmaniz, sizi arzulayan birisi her halinizi begenir. Sacma sapan sosyal medyada erkeklerin olusturdugu safsatalardan etkilenmeyin. Urun kullanirken mutlaka doktor tavsiyesiyle kullanin, bu tarz beyazlatma urunleri mikrobiyomunuzu etkileyebilir.

X