Merhaba, vajinami beğenmiyorum

Niye sorun yapıyorsun ki canım vala ben çok beğeniyorum 😂 ve erkeklerin de rengiyle ilgilendiğini düşünmüyorum hiç.

Çok sıcak suda duş almayın
Dustan çıkarken ozelbölgenizi soguk suyla yıkayın iyicene keseleyin
Kurulayıp hemen giyinmeyin
Kurumasını bekleyin odada dinlenin
Öyle giyinin tam kuruduğu zaman
evettt, çok sıcak suyla yıkamak da vajinanın phını bozuyor ve enfeksiyona açık hale getiriyormuş. Çok şaşırdım buna. Bırakın sabun vs sürmeyi suyun sıcaklığına bile dikkat etmek gerekiyormuş.

havasız bırakmak veya sentetik iç çamaşırı giymek de karartabiliyormuş. Pamuklu giymek gerekiyormuş.

evettt, çok sıcak suyla yıkamak da vajinanın phını bozuyor ve enfeksiyona açık hale getiriyormuş. Çok şaşırdım buna. Bırakın sabun vs sürmeyi suyun sıcaklığına bile dikkat etmek gerekiyormuş.

havasız bırakmak veya sentetik iç çamaşırı giymek de karartabiliyormuş. Pamuklu giymek gerekiyormuş.
Evett aynenn oylee onuda belirtcektim duzeltemedim 🤣 oyuzdenn benimkii süper rben begeniyorum kararma yok sirf sıcak su yapiyo kararma ve kurulamadan islak islak giyiyince oluyor bide ustune regl gorunce dahada koyulasiyor oyuzden soguk su 👌👌 sabun flnada hiç gerekk yok gereksizz bunlarr kremler de oyle hicbir işe yaramaz

Bence en başından söyle ama bunun normal olduğunu bilerek söyle. Yani doğalı buymuş işte. Sen bir şey yapmamışsın ki.. Utanma sıkılma.

The Vulva Gallery (@the.vulva.gallery) • Instagram photos and videos

Bak ne kadar çok çeşidi var. Aynı şekilde erkeklerin de öyle. Herkesin siyah olup senin beyaz olsaydı ne olacaktı o zaman da farklıyım diye üzüleceksin aksine farklıysan bundan memnun ol. Hastalık değil bir şey değil. Ki farklı da değil farklıysa da herkesin farklı. Hepimiz özeliz.

İlerde eşin olsa. Onun bir yerinde bir şey çıksa, o kötü diye sana göstermese sen üzülmez miydin? hani gizlimiz saklımız yoktu demez miydin?

Vajina mektupları - 1. bölüm - Çatlak Zemin
İyi hoşta dövmesinide yaptırmak bilemedim :KK70:

Evett aynenn oylee onuda belirtcektim duzeltemedim 🤣 oyuzdenn benimkii süper rben begeniyorum kararma yok sirf sıcak su yapiyo kararma ve kurulamadan islak islak giyiyince oluyor bide ustune regl gorunce dahada koyulasiyor oyuzden soguk su 👌👌
regli olunca koyulaşmasının sebebi de peddir. Petrol türevi olduğundan nefes aldırmıyor.

O sayfada boy boy dovmeler gördüm ben :KK70:

O kadar dikkatli bakmamışım ben :KK70: Şu kedili olan belki ama diğerlerini ben de beğenmedim.

Login • Instagram

plolga3.png

Genital bolgemin seklini ve rengini beğenmiyorum. Bu durum beni aşırı geriyor ve bu yuzden yakinlasamiyorum erkek arkadaşımla.
Rengi cok siyah, ben de esmerim ama ic dudak renklerinin siyah olmasi cok kötü görünüyor.
Cok üzgünüm bu yuzden
merhabalar benimki de aynı şekilde iç dudak rengi koyu ve ben kendime cözüm olarak labioplastiyi düşündüm iç dudaklarımda aşırı bir sarkma yok ancak bu koyulaktan başka türlü kurtrulabilmenin çözümü yok gibi. labioplastide iç dudakları aldıklarından dolayı bu şekilde kurtulabileceğimi düşünüyorum.

merhabalar benimki de aynı şekilde iç dudak rengi koyu ve ben kendime cözüm olarak labioplastiyi düşündüm iç dudaklarımda aşırı bir sarkma yok ancak bu koyulaktan başka türlü kurtrulabilmenin çözümü yok gibi. labioplastide iç dudakları aldıklarından dolayı bu şekilde kurtulabileceğimi düşünüyorum.

vucuttaki her organın her parçanın bi faydası bir görevi var neden sadece rengi için ondan vazgeciyorsunuz

psikolojik olarak ciddi anlamda beni çok fazla etkiliyor uzun süredir kafam taktığım bir durum ve yavaş yavaş daha da katlanılamaz bir hale geliyor
İç dudaklar da diğer cinsel organ bileşenleri gibi bir göreve sahip, sırf göz zevkinizi bozuyor diye onları aldırmak ne kadar akıllıca? İçlerindeki salgı bezleri, üzerlerindeki sinir yapılarının yokluğu ve kuruluk cinsel hazzınızı ne kadar etkileyebilir farkında mısınız acaba?

Kadın milleti takacak şey arıyor kendine, erkeklerin malzemesi çok mu estetik, hepsi yunan heykeli mi? Kalkmayan çüklerine çözüm aramayan adamların özgüveninden sizlere de nasip olsun inşallah.

Rengini beğenmiyorum, psikolojimi bozuyor diye iç dudak aldıracak olana allah ruh ve akıl sağlığı nasip etsin

Genital bolgemin seklini ve rengini beğenmiyorum. Bu durum beni aşırı geriyor ve bu yuzden yakinlasamiyorum erkek arkadaşımla.
Rengi cok siyah, ben de esmerim ama ic dudak renklerinin siyah olmasi cok kötü görünüyor.
Cok üzgünüm bu yuzden
Expıgment krem kullanın o bölge kuruyor ve duşta kese attığınız zaman rengi açılıyor

İç dudaklar da diğer cinsel organ bileşenleri gibi bir göreve sahip, sırf göz zevkinizi bozuyor diye onları aldırmak ne kadar akıllıca? İçlerindeki salgı bezleri, üzerlerindeki sinir yapılarının yokluğu ve kuruluk cinsel hazzınızı ne kadar etkileyebilir farkında mısınız acaba?

Kadın milleti takacak şey arıyor kendine, erkeklerin malzemesi çok mu estetik, hepsi yunan heykeli mi? Kalkmayan çüklerine çözüm aramayan adamların özgüveninden sizlere de nasip olsun inşallah.

Rengini beğenmiyorum, psikolojimi bozuyor diye iç dudak aldıracak olana allah ruh ve akıl sağlığı nasip etsin
evet haklısınız, kusuruma bakmayın. Ancak erkekler için değil bu yaptığım kendini beğenmeyen biri olarak kendime biraz daha katlanabilir hale gelmeye çalışmak istiyorum. yine de söyledikleriniz için teşekkür ederim.

X