merhaba hiç akrep erkeği tarafından engellendiniz mi ?

buraya daha önceki bir akrep sevgilimle ilgili konular paylaşıyodum şimdi farklı biri var ve yine akrep :KK43: soracağım soru şu sevgilimle tartıştık ve beni engelledi tamamen bitti dedi 5 gün önce gittiğimde beni sevmiyo musun dedim cevap vermedi beni evime bıraktı bidaha bulusalım dedim kabul etti ama 5 gündür engelimi kaldırmadı tamamen bitti dedi buna benzer bişi yasayan var mı engelimi kaldırır mı? lütfen burç saçma vb gibi yorumlar yapmayın kızlar yardım edin lütfen :KK43:

Akrep erkeklerine zaafınız mı var? Bir de neden “bitti” demenin gerçekten “bitti” anlamında kullanılmış olabileceği ihtimali üzerinde durmuyorsunuz? Zira, bu ihtimali göz önünde bulundurursanız işin içinden daha kolay çıkabileceğiniz kanaatindeyim.

Yeterince ciddi ve çözüm odaklı olmuş mu yorumum? 🧐

(Baktım da 9 konunun biri hariç hepsi akrep erkeğiyle ilgili, aynı günde 3 konu açılmış falan, yooo canım ne takıntısı ne alakası var? 🤪)

Son düzenleme:
Hic akrebe denk gelmedim
Bana gelenler yilandi genel olarak
İstemediginiz yorumu yapmayayim diye daha sacma bir yorum yaptim kusura bakmayin
Engellediyse engelledi salin ipi gitsin
konu başlığını okuyunca korkunçlu hayvan olan akrebin erkeğinden bahsediyor sandım bak şakasız, hatta dedim onların cinsiyetlerine nerden bakılıyormuş sonuçta kedi değil ki baktığın yerde göresin/göremeyesin :olamaz: :olamaz:
konu sahibi meyve sebze ye bol bol vitamin al.

konu başlığını okuyunca korkunçlu hayvan olan akrebin erkeğinden bahsediyor sandım bak şakasız, hatta dedim onların cinsiyetlerine nerden bakılıyormuş sonuçta kedi değil ki baktığın yerde göresin/göremeyesin :olamaz: :olamaz:
konu sahibi meyve sebze ye bol bol vitamin al.
Benim aklima da Çinliler, yarasalar, fareler ve virüs(gerci bu hep aklimda) geldi. Acaba akrep de yiyorlar mi dedim.
Offf bu virüs bitirdi bizi :KK43:

Daha önce de akrep erkeğiyle birlikte olmuşsunuz az çok tecrübeli değil misiniz akrep burcuna bence siz başka burçları da deneyin belki hayat onlarda:dondurma:

Aşkım yapma böyle. Bende de var burç takıntısı. Sırf ikizler diye kağıt üzerinde mükemmel gözüken bir beyle ilgili yoğun tereddütler yaşıyorum şuan. Ama biri sana kendini iyi hissettirmiyorsa, mutlu etmiyor, engellemek, buluşmak için gün almak gibi sana kendini değersiz hissettiren şeyler yapıyorsa bu konuyu gezegenler çözemez. Kendine değer verip karşı tarafa tekmeyi basarak senin halletmen lazım sorunu kökünden. Dışarda daha ne akrepler ne yengeçler var sevilmeyi bekleyen. İlla bulursun birini.
İkizler erkeğinden kaç annem

Yıl olmuş 2020 burç mu kaldı ya?
Millet ayda koloni kurma derdinde biz hala ay yan yattı akrep etkilenir jüpiter ters döndü balıklar bu hafta bilmem ne olacak...
Yapmayın Allah aşkına.

Burçlar inançtır. Her inanca olduğu gibi buna da Saygı göstermek lazım.
ama ben burçlara pek inanmıyorum.
ama şunu söyleyebilirim. sizi engelleyen biriyle uğraşmayın derim.
yaşınız kaç bilmiyorum ama bırakın sizi istemeyeni siz hiç istetmeyin. Düşünmeyinde.

buraya daha önceki bir akrep sevgilimle ilgili konular paylaşıyodum şimdi farklı biri var ve yine akrep :KK43: soracağım soru şu sevgilimle tartıştık ve beni engelledi tamamen bitti dedi 5 gün önce gittiğimde beni sevmiyo musun dedim cevap vermedi beni evime bıraktı bidaha bulusalım dedim kabul etti ama 5 gündür engelimi kaldırmadı tamamen bitti dedi buna benzer bişi yasayan var mı engelimi kaldırır mı? lütfen burç saçma vb gibi yorumlar yapmayın kızlar yardım edin lütfen :KK43:
Evet bir akrep vardı beni engelleyen platonik olduğum biri bence akrep erkekleri işe yaramaz aslında çoğu erkek işe yaramaz 🤣🤣🤣

Abiii ben de koçum senle uzaktan yakından alakam yok
Burçlarla olmuyor bu iş
Ben vander olarak 12 burcun tadına bakmaktan yanayım

Ama sen aynı burç tarafından engellenip hakarete uğramaktan zevk alıyorsan bir şey diyemıcem
Başka kişiler olsa kızmam yani

X