merhaba hiç akrep erkeği tarafından engellendiniz mi ?

Her akrep böyle mi bilmiyorum ama Akrep erkeğini birebir yaşadığım için anlatayım akrep erkekleri aşırı kıskanç korumacı sahiplenen merhametli kurnaz zeki çapkın ve seks düşkünü olurlar yani insallah anlatabilmişimdir karışık ama cidden böyle 😅😅 eğer birini seviyorsa asla engellemezler sevdiklerinin Peşini bırakmazlar bence hayatında başka birisi var buluşmayı kabul ediyor ama engelinizi kaldırmıyor tuhaf.. o zaman niye buluşmayı kabul ediyorsun ama dimi çelişkili geldi bana
Birde akrep erkeği bitti diyorsa tamamen bitmiştir..
dediğim gibi hepsi aynımı bilmiyorum ama benim sevgilim böyle

buraya daha önceki bir akrep sevgilimle ilgili konular paylaşıyodum şimdi farklı biri var ve yine akrep :KK43: soracağım soru şu sevgilimle tartıştık ve beni engelledi tamamen bitti dedi 5 gün önce gittiğimde beni sevmiyo musun dedim cevap vermedi beni evime bıraktı bidaha bulusalım dedim kabul etti ama 5 gündür engelimi kaldırmadı tamamen bitti dedi buna benzer bişi yasayan var mı engelimi kaldırır mı? lütfen burç saçma vb gibi yorumlar yapmayın kızlar yardım edin lütfen :KK43:
Bence sorun burçlardan ziyade sizin ilişkide ki tavrınız engeli kaldırsa devam mi edeceksin ilişkiye yani böyle bir insanla bende birlikte olam istemezdim

Her akrep böyle mi bilmiyorum ama Akrep erkeğini birebir yaşadığım için anlatayım akrep erkekleri aşırı kıskanç korumacı sahiplenen merhametli kurnaz zeki çapkın ve seks düşkünü olurlar yani insallah anlatabilmişimdir karışık ama cidden böyle 😅😅 eğer birini seviyorsa asla engellemezler sevdiklerinin Peşini bırakmazlar bence hayatında başka birisi var buluşmayı kabul ediyor ama engelinizi kaldırmıyor tuhaf.. o zaman niye buluşmayı kabul ediyorsun ama dimi çelişkili geldi bana
Birde akrep erkeği bitti diyorsa tamamen bitmiştir..
dediğim gibi hepsi aynımı bilmiyorum ama benim sevgilim böyle
senin burcun ne peki

Aşkım yapma böyle. Bende de var burç takıntısı. Sırf ikizler diye kağıt üzerinde mükemmel gözüken bir beyle ilgili yoğun tereddütler yaşıyorum şuan. Ama biri sana kendini iyi hissettirmiyorsa, mutlu etmiyor, engellemek, buluşmak için gün almak gibi sana kendini değersiz hissettiren şeyler yapıyorsa bu konuyu gezegenler çözemez. Kendine değer verip karşı tarafa tekmeyi basarak senin halletmen lazım sorunu kökünden. Dışarda daha ne akrepler ne yengeçler var sevilmeyi bekleyen. İlla bulursun birini.

Bu adam eskisiyse ne zaman vazgeçeceksiniz?
Gerçekten başka biriyse neden 2 günlük adamın peşinde paspas oluyorsunuz?

Gerçekten hiç saygınız yok kendinize ya sizin gibi kadınları hiç anlamıyorum.
Adamın umurunda değilsiniz işte neden bu ısrar? Zorla mı sevdireceksiniz kendinizi?
Engeli basacak kadar kaçmak istediğim biri ısrarla görüşmek istese hiç olmayan şansı sıfırın altına iner.
Şu tavrınızdan vazgeçin artık, gerçekten çok itici.

X