Merhaba benim derdim şu, bana bir kere yanlış yapan insanı hayatımdan çıkarıyorum ve bu yüzden çevremde kimse kalmadı. Detaya da inin lütfen?

Kristalbeyaz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2022
107
48
29
Çok sevdiğim bir arkadaşım oluyor mesela ama bana karşı küçücük bir yanlışında hemen hayatımdan çıkarmak istiyorum,onunla eskisi gibi samimi olamıyorum. Eşim bu huyuma kızıyor herkese yanlış yapılıyor diyor,kötülükleri unut diyo ama elimde değil. Aslında çok zor bir durum çünkü çok yalnız kalmaya başladım çevremde ki insanlarla hep mesafe koydum artık. Merak ediyorum herkese yanlış yapılıyor mu ben abartıyor muyum? Lütfen akıl verin …

Tabiki de yanlış yapılıyor bize de. Bizd de birilerine istemeden yanlış yapmış olabiliriz. Bize de istenmeden yanlış yapılmış olabilir. Bu yanlışlar büyük ve sürekli tekrarlanmadığı sürece mesafe koymak ilişkiyi kesmek doğru olmadığını düşünüyorum. Kusursuz dost arayan dostsuz kalır.

Herkesi şutladım. Kafam pırıl pırıl. Artık bir tek anam var en iyi arkadaşım. Allah ona uzun ömür versin.

Aynen çok doğru , çevremde hiç arkadaşım kalmadı nerdeyse

ben de kolay insan silerim ama en ufak saçma sapan hatalarda değil. öncelikle benim gerçekten değer verdiğim birisi olması gerek. fazla sevmediğim insanları umursamam onlar benim için olmasa da olur zaten. ilişkimi uzaktan devam ettirmem bana bir zarar vermez.

yapılan hatanın ciddiyeti de önemli... ufak tefek, eften püften şeyler için uğraşamam. hayat bunları kafaya takıp insan silmeyi düşünmek için çok kısa.

siz de ne kendinizi ne etraftakileri fazla önemsemeyin. herkes hata yapabilir. eminim siz de insanlara bir sürü ufak tefek hata yapmışsınızdır. en can dostlar büyük hata yapmadıkça gerek yok.

Benimde anam ve eşim kaldı arkadaş olarak. Olsun çok şükür halimize

İnanki sadelik gibisi yok. Ne kadar çok kişi o kadar b*k püsür. Kocamla dedikodu çok sıkıcı nasıl şöyle nasıl böyle derken anlayana kadar göbeğim çatlıyor. ama anamla yaptığım dedikodu gibisi yok. Annemin de ahretliği falan var ama genç ruhlu olduğu için kimsenin arkadaşlığını aramıyorum. Zaten çok zor güvenen biriyim. Kafam böyle çok rahat çiçek gibi

Allah analarımızı başımızdan eksik etmesin

Ama kime göre yanlış?.Tabiiki bir hırsızla,kavgacıyla arkadaş olmayalım ama diğer türlü kimse kalmaz çevremizde
Bana göre yanlış geliyor. Mesela çok sevdiğim üçlü arkadaş grubumuz vardı . 1-2 defa bensiz buluşmuşlar sonradan beni de çağırdılar ama gitmedim. Bensiz buluşmaları bana yanlış geldi kabullenemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…