Merhaba asla durmayan sürekli sahte hesaplar açıp hakaret eden birine ne yapılır?

Kime şikayet edersen et demesinin amacı, sizi umutsuzluğa sürükleyip şikayetten vazgeçirmek. Şikayet etsen de sonuç alamazsin fikrini oluşturmaya çalışıyor
Pazartesi gidene kadar devam ederse mesajlara cevap yazayım mı gösterecklerimin biraz daha birikmesi için yoksa cevap vermeyeyim mi

Kime şikayet edersen et diyor edeyim gerçekten o zaman görsün
Yapacağını düşünmüyor diye bol keseden sallıyor.
Şikayet et, babasına ve kendi babana da söyle. Babasından korkar böyleleri.
Ayrıca biraz instanı falan döndür 1 hafta falan bakalım devam edecek mi geri açtığında.

sakın cevap vermeyin.
Yapacağını düşünmüyor diye bol keseden sallıyor.
Şikayet et, babasına ve kendi babana da söyle. Babasından korkar böyleleri.
Ayrıca biraz instanı falan döndür 1 hafta falan bakalım devam edecek mi geri açtığında.
1 yıldır peşimi bırakmıştı şimdi tatilden fotoğraflar falan paylaşmaya başladım rahatsız etmeye başladı. Esc yazıp duruyor erkek delisi diyo kaşar diyo nereden çıkarıyor onu da anlamıyorum deliricem akıl sağlığımı kaybedecek çünkü bunu demesi için sebep yok

1 yıldır peşimi bırakmıştı şimdi tatilden fotoğraflar falan paylaşmaya başladım rahatsız etmeye başladı. Esc yazıp duruyor erkek delisi diyo kaşar diyo nereden çıkarıyor onu da anlamıyorum deliricem akıl sağlığımı kaybedecek çünkü bunu demesi için sebep yok

suçu kendinizde aramayın ya da açıklama yapmaya çalışmayın. siz kurbansınız ve kurbanları zaten bu pozisyona düşürmeye çalışırlar. oltaya gelmeyin. siz yanlış bir şey yapmadınız.

Kendisinden iyisini buldun ya mutlusun ya kuduruyor erkekler.

X