merhaba arkadaşlar

inşaaallah bakalım biraz sorunlar var ona canım sıkılıyor bebeği birazda o yüzden istiyorum

Ya allah herkesın gonlune gore versın ınankı herkesın sorunları var umarım gönlünce olur

sağolun ya hastalığım ocağın 10 nuydu bugün ayın 20 si dünden beri kasıklarımda sabahları özellikle çok ağrı oluyor akıntımda arttı bu neyin işareti sanki adet olcam öyle vuruyor

Ay kuzum bır bılsem bence bu bıraz psıkolojık oluyor ıstedıgımızı ıcın btun belırtılerıde yasıyoruz allahım ısteyenlere versın ıns ceydat yas kac senın

yaş 23 ya bugün iyiyim mesela dünkü kadar ne akıntım nede ağrım var ya aslında herşey rabbimde bu yumurtlama hepsi vesile çoğu kişi hep yumurtlama dönemini takip ediyor bi çoğu kalıyor bi çoğu kalmıyor ama bi bakıyorsun kimisi evlendiği gece kalıyor rabbim eğer onu rahmine düşürcekse yumurtlama günleri falan hepsi vesile bol bol dua edelim rabbim herkese tez zamanda hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin

haklısın ıstemeyene allahım verıyor hemen ama o herseyın hayırlısını versın bırde canım takma daha cok gencsın sen ve sunu soyleemk ısterım ustune gormek falan hep yalan eger hamıle kaldıysan hasta olmazsın kac gunden berı arastıyorum hıc kımse kendı yasmamaıs hep duyumlar var o yuzden senın daha yasın genc olur ıns

Inşallah eşim çok kızıyor zaten bana nu konuda
sen neyaparsan yap allah nasip etmezse olmaz diyor inşallah rabbim herkezin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…