merhaba arkadaşlar

ceydat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
247
0
BEN DAHA YENİ ÜYE OLDUM ÖNCELİKLE ALLAHTAN HEPİNİZE SAĞLIKLI HAYIRLI BEBİŞLER NASİP ETMESİNİ DİLERİM BENDE ÇOK İSTİYORUM YAKLAŞIK 1,5 SENDEİR EVLİYİM ARKADAŞLAR SİZE BİŞEY SOUCAM NORMALDE ADETİM BU CUMAYDI ÇOK SANCILARIMVE BEL AĞRILARIM OLSU CTESİ ÖĞLEDEN SNRA SİYAHIMSI LEKELENMELERİM OLDU VE PAZAR GÜNÜ KANAMAM BAŞLADI VE 2 GÜN SORDU NORMALDE 4,5 GÜN SÜRERDİ VE İLK DEFA SİYAHIMSIOLDU ŞUAN AĞRILARIM YOK GEBELİK BELİRTİLERİMDE YOK ÜSTÜNE GÖRME OLAYI OLABİLİRMİ ACABA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM:CüvCüv:

güzelim öncelikle inşallah hamilesindir...durumuna gelince adet kanamasının miktarı ve rengide hamilelik belirtisi olabilir o yüzden test yaptır bence...

çok korkuyorum sonuç negatif çıkar diye bu şekilde hamile olan varmı aranızda

ceydat canım bence hamile olbilirsin benim arkadaşım bebeğine 4 aylık hamileyken adet görüyodu ve hamile olduğunu bile anlamamıştı taki bebeği tekmeleyene kadar niye sende hamile olmayasın inşallah hamilesindir

Ama bende pek belirti yok engüzeli ben bugün bi test yapim belkide çıkar teşekkür ederim verdiiğiniz bilgiler için yanlız çok affedersiniz aşırı gazım var bu hamilelil belirtisi olabilirmi bide kabızlık

evet hamile belirtisi bunlar.. hamile olabilirsin insallah hamilesindir..test yaptir hayirli haberlerini bekliyoruz

valla tatlım olabilir diyo bazı arkadaşlar bendede çok ve benim diş etlerim bile kanamaya başladı ama test negatif

Sivilcelenmelerim falan var ama korkuyorum negatif çıkar diye bol bol dua edin olurmu
sadece benim içn değil tüm bebek isteyenler için gebelik testi nezaman yapılırsa doğru sonuç alınır

tatlım bazı arkadaşlar adet olmalarına 2 gün kala bile öğrene biliyolar ve benim dün aldığım testin uyarılarını okuyunca çok şaşırdım bak ne diyo düşük özgün ağırlığa sahip çok seyretik idrar örnekleriyeterli düzeyde hcg ihtiva etmeye bilir yani idrarına geçmeye bilirmiş hcg hormonu bunun için en sağlıklısı kan testiymiş bende önümüzdeki hafta kan testi yaptıracam tabi adet olmazsam

Benden adet kanaması geldi ama bi idrar testi yapim diyorum bakalım yarın sabah yapıcam eğer belirtilrim artarsa haftayada kan testi yaptırırm

ama yoksa üzülme dünyanın sonu değil ben 7 yıldır üzülüyorum neye faydası var sanki

Ohh kıyamam 7 yıldırmı bekliyosun rabbim inş tez zaman da sana hayırlı sağlıklı bi bebiş nasip eder

ben yaşamadım ama peki bu iki gün nasıl geldi koyu renk olması dışında yoğunmuydu
üstüne gören arkadaşım var hemde üç ay görmüş doktora gittiğinde ne diyosun nerdeyse doğurcakmışsınız demiş doktor üç aylık demezmi şok. fakat üstüne gören arkadaşın arkadaşı olduğu için nasıl görmüş tam bilmiyorum yanlız sadece normal herzamanki gibi regl olduğunu biliyorum.

ya kuzucuklar allah askına benımde kafama takılıyor gercekten üstüne görme olayı varmıdır yoksa bız heray hasta olduktan sonrdaa yıne umutlarımızı kaybetmemk ıcın meleklerımızı beklıyoruz benım esım asker o yuzden ıstedıgımız zaman olmuyor aslında bebek calısması bıle yapamıyoruz yınede en cok merak ettıgım konu bu ustune gormeyı ama gercekten adet olupta ( lekelenme degıl ) sonrakı ay hamıle oldugunu ogrenen varmı lutfen yardımlarınıız ıstıyorum

ya ilk lekelenme siyahımsı başladı sonra bigün sonra normale döndü yanlız aşırı yanmam oldu 2 gün sürdü şimdi ara ara gene geliyor
çok fazla gazım var yüzüm sivilcelendi bide aşırı sancım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…