merhaba arkadaşlar

ben buakşam test yapıcam çıkarsa yarın sana tam yaşadıkklarımı anlatırım

ceydat ıns ıstedıgın sonucu alırsın ben yenıyım daha ama dualarım senınle sende dua et herkes ve benım ııcn ıns sonuc pozıtıftır ve cıft cızgıdır

canım üzülme bende adet olacam galiba çünkü ağrılarım çoğaldı hayırlısı olsun tatlım

öyle neyapalım vardır elbet zamanı inş rabbiim sanada nasip eder

ceydat canım ısteyım anca fırsat buldum o yuzden nerde benım test negatıf oldu senın gıbı uzuldum en azından sızın onumuzdekı ay denıyebılecen ama benım esım asker oldugu ıcın beklıyecem o zyuden sans dıyorum umarım senden hamıs haberı alırım canım

Kimse yokmu üstüne gören:sm_confused::sm_confused:

merhabalar....benim ablam ilk hamilleliğinde üstüne görmüştü.hiç anlamadı daha sonra dr dan öğrenmiş üstüne gördüğünü.onunkide 2 gün sürmüştü ve koyu renkliydi ama ilk 3 ayını yatarak geçirdi...seninkide olabilir ama önce bir test yapmalısın .sivilce konusuna gelince benimde hertarafımda kaşıntı başladı sivilce de var ve dudağımda uçuk çıktı.bunlar hep hamilelik belirtisiymiş..bakalım ne olacak....inşallah dilediğin gibi olur.

Evet işteyim asker bekleyen canım kardeşim tez zamanda kovuşursunuz inş. Derya hn test yaptım sonuç negatif çok istedim o çift çizgi görmeyi ama gene tek çizgi

amın canım benım ıns hepımız o cıft cızgıyı goruruuz hepımız bırgun allahın ıznıyle ben once esımı beklırorum artık baska bahara bebek yada ıznıne baglı neyse kolay gelsın canım

Ya size bişey sorcam bu yumurtlama günleri belinin altına yastık konulması doğrumu acaba acil cvpppppppp

evet canım dogru aslında benım eltımden ogrendıgım sey bebk ıstıyosan ılıskıden sonra belının altına yastık koyman ıkı cocugunuda oyle kalmıs hamıle

bende koymaya başladım bide ben yarım saat yatıphemen banyo yapıyorum bi zararı varmıdır duramıyom diğer türlü

bence yoktur ya yarım saat 70,mılyon ııcn :) yeterlıdır ama nıye gelmezler onuda bılmeyız

Yani ya bu ay hastalığım problemli geçti bitti gebelik testi yaptı negatif ama kasıklarımağrıyor sanki hastalancam gibi

burdayım ya bu yumurtlama günün denkmi gelmesi gerekiyor ilişkinin gebelik için

Ceydat hanım nıye moralın bozukkı sen sanslısın umudn dıger ayda devam edıyor ama benım yok bu arada ıns hamıs haberını alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…