Merhaba arkadaşlar maalesef bir derdim var kocamı takip etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki yaşın çocuğu, yakalayınca da boşarsınız. Çokta umurumda sizin çocuk yapıp yapmamanız, bana ne?
Yalnız zaten sorulan soruyla ilgili cevap vermemişsiniz ben size çocuk yapabilirmiyim diye sormadım uygulama önerisi olan varsa yazsın dedim sorulan soruya yanıt verilsin sütten

Sıradaki konu: 6 aylık hamileyim eşimin WhatsApp mesajlarını yakaladım

Çocuğuna iyi bir baba olamayacağı 300 km öteden belli ve hala düzeldi diye mi sorgulayacaksın ? Yazık günah çocuğa ya

Gidiyorum deyin gitmeyin. Gece kapida arac icinde sessizce bekleyin, evden cikarsa aracla takip edin, sonra gittigi mekani basarsiniz

Bakin esiniz gibiler patlamaya hazir bombadir. Simdi evde oturur bisey yapmaz,2.de de oturur, 5.de simdiye kadar evde oturdum da noldu der gider yapacağını yapar

Ben kedime ve köpeğime tasma taktım, tasmalarındaki airtag ile takip ediyorum da;koskoca adamı nasıl takip edeceksiniz evcilden değil, bireyden bahsediyoruz? Takip edecek kadar güvenmiyorsanız, bence çocuk işine hiç girişmeyin. Ayrıca sizin istediğiniz şey suç, casus yazılım tavsiyesi mi verelim, nasıl bir takipten bahsediyoruz?

Keşje buraya konu açmasaydın burdan yardim bulamazsın anca dalga geçerler. ücretli takip uygulamaları var bakmak istersen takiple için rahatlayacaksa tabi

Çok bencilsiniz, kendiniz için çocuk mu istiyorsunuz? O çocuğa ihtiyacı olan sağlıklı aile ortamını sunabilecek misiniz? Ben birbirinin ömrünü yiyen ebeveyn adayları, güvenin ve sadakatin olmadığı bir ilişki görüyorum.

Konuyu silmişsin ama yorumlardan anladığım kadarıyla yorumlayacağım.
Senin gibi eşini takip ettiren bir tanıdığım oldu baya dedektif tuttu çok ciddiyim ben bu yaşımda nasıl yaaa bu işi yapanlar sadece filmde olmuyor muydu dedim hatta
Ve şüphesinde haklı çıktı bir değil iki değil kaç kadınla aldatıyormuş eşi ve bunları adama sundu adam hiç inkar etmedi ve sonucunu söylüyorum hala evliler.
Eğer bu kadar şüphen varken boşanmıyorsan zaten kanıt bulsanda boşanamazsın muhtemelen o yüzden ya şimdi boşan ya da kendini rezil etme.

Bu mükemmel ilişkiyi çocukla taçlandırmamak olmaz tabi.
ne kadar kolay dimi insanın başına gelmeden böyle konuşmak fakat eşimle artık aile olabildiğimizi düşünüyorum ama genede denemek istedim gerceği öğrenmek boşanma davası açmıştım zaten ondan sonra herşeyin farkına vardı düzgünleştik bedelini ödettim yani yaparsa tabiki ben sadece öğrenmiş olucam boşanmada kanıt olarak yapmıyorsa da daha iyi davranabilmek istiyorum etrafımda çok insan var düzgün gözüküp neler yaptığı ortaya çıkan malesef araştırmadan içini bilemiyoruz . Ve gerçekten düzgünüz yani bazen arkadaş bazen dost bazen aşık bazen sevgili olabiliyoruz çoğu insanların evliliğini görüyorum ve eşlerini baş üstünde tutuyorlar o zaman diyorumki asıl benim kocamı tepeme çıkarmam lazım

Bencillikmi ben çocukları çok severim tabiki güzel aile ortamında büyütmek isterim birbirimizi yesek zaten öyle birşey düşünmem ki öyle birşey oldu diyelim babasından da ayırmam kendimde en güzel şekilde bakarım daha şimdiden çocuk psikolojisine , bakımına yönelik hertürlü şeyi okuyor izliyor öğrenmeye uğraşıyorum ne kadar boş konuşmalar bunlar bir soru soralım dedik herkes saldırgan gibi saldırıyor en azından yapsam bile bilinçli seviyeli çocuğuna bakabilecek bir anneyim bencillik asıl çocuklarına bakmayan sahip çıkmayan doğurdum diyip düşünmeden sokağa atanlar kusura bakmayın ama yorumunuz fesatlık dolu

Bu kadar mükemmel bir adamın peşine niye dedektif takmaya çalışıyorsunuz o zaman, vallahi ben sizi hiç anlayamadım. Daha önce yakalamışsınız ve boşamamışsınız, tekrar yakalayınca boşayacak mısınız? Ayrıca burada kimse gelip size benim Kemal'im yapmaz demedi

Konuyu silince ne oluyor tam olarak? Zaten alıntılanmış yazdıklarınız. Birazdan da siz banlanacaksınız, konu geri gelecek. Ne anlamı var şimdi?

Hamilelik topikleri nasıl bu aralar? Konunuzu bırakıp oralarda gezdiğinize göre hareketli sanırım.

Biz kadınlar erkeklerin yaptıkları basit hataları bile unutamıyoruz genelde. Günü geldi mi başka bir tartışmada aynı şeyleri söyleyip duruyoruz falan. Şimdi asıl konu siz bu adamın geçmişte yaptıklarını nasıl unutacaksınız ve bir daha nasıl güveneceksiniz? Ömür boyu 7/24 takip mi edeceksiniz? Şuan iyi gidiyor diyorsunuz ama ya yine yaparsa? Siz hamileyken ya da çocuğunuz varken bir daha aldatmayacağının garantisi var mı, o senaryo daha kötü değil mi?

Boşanın falan demiyorum o sizin bileceğiniz iş ama güvenmediğiniz insanla da devam ettirmem zor yani.

Evet kesinlikle boşarım ben sizinle laf yarıştırmak için konuyu açmadım evet kocam gerçekten iyi bir koca kaynanamla bile birbirimizi çok severiz o derece güzel herşey ama işte anlattığım konulardan dolayı insanda ukte kalıyor üstünden ne kadar geçerse geçsin . Birşey yapacaksa öğreneyim bitsin yapmayacaksa gereken değeri vermek istiyorum bende biliyorum bir kez yapan bir daha yapabilir ama belki diyorum akıllanmıştır ilk başlarda evliliğe ayak uyduramamıştır korumuyorum yaptıklarını zaten kesinlikle işte bir denemek istedim sadece olay bu

Sizinde ayak fotoğrafları satan uygulamalarda olmanız gerekirdi İnsanlar saldıracak yer arıyormuş resmen ne diyim yazık

leş gibi bir evliliğin ve eşin var bir de çocuk düşünüyorsun şuan gidip en iyi avukatla boşanma davası açman gerekirken takip etme derdindesin. Bu zamana kadar yaptıkları yeterince yetmedi mi?

Tabiki haklısınız garantisi hiç bir zaman yok herkes için geçerli . ama yakaladığımda bitiririm beni aldattığını yakalamadım bu arada yakalasam zaten bitmişti işte bu yaparmı yapmazmı düşüncesinden denemek istiyorum yapcaksa da göreyim bitsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…