Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

31 işte bitti dmek içimden gelmiyo ama 31 bittii
haaa yaş demişken aklıma ne geldi:nur hanımla muayene ye girdik nur hanım şöyle bi baktı bana ve eşime :siz kaç yaşındasınız yanlış geldiniz heralde dedi
eşimde : yok yok onlar biziz ben 33 aeşim 32 dedi
biz çok küçük gösteriyoruz ama cüzse olarak değil yani
siz ve 3 deneme nur hanım şok oldu valah billahh

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Sen de mikrogil ve happygildensin :KK1:
Minyonsunuz ne güzel :)

akşam yemek yemedim eşime kızdım hala acıkmadım inş.hep böyle giderde 2 kiloda marta kadar gitmiş olur ne geldiyse başıma gece yemelerinden geldi

hiç sorma inci bazı pazarlar kaçıyoruz da cumartesileri kaçış yok malesef

anammm bizim gibilerde varmış benimde eşim her hafta sonu benim annemlere gitmek ister cok sukur onu kestik her hafta sonu degilde 2-3 haftada gidiyoruz ama yegenleri her hafta sonu geliyor yatılı olarak Allah affetsin ama misafirden bıktım sayelerinde yaaa

tuğçe allah izin verirse şartlarda uygun olursa memorıali düşünüyorum onun içinde bu sigorta işlerini araştırıyorum eğer orda olmazsada medipolü düşünüyorum ikisi için önceden biraz hazırlık yapmak lazım yarı yolda kalmayalım :KK1:

denturcum benm medipolun ssk ile anlaşması var sanıyordum, yok muymuş? bayağ bi baktım fiyat falan da aldım ordan. inş orda doğum yapmayı düşünüyorum.memorial bana çok gelir...

anammm bizim gibilerde varmış benimde eşim her hafta sonu benim annemlere gitmek ister cok sukur onu kestik her hafta sonu degilde 2-3 haftada gidiyoruz ama yegenleri her hafta sonu geliyor yatılı olarak Allah affetsin ama misafirden bıktım sayelerinde yaaa

Ayy canım Allah kolaylık versin. Her hafta sonu olur mu ya. Çalışan insanlarsınız, bir hafta sonunuz var. Eşin ne diyor?

Elif Şafak Medcezir kitabından alıntı

"Mesnevi'de anlatıldığı üzre bir gün bir bilge, kendi türleriyle uçmayı reddeden iki ayrı cins kuşa rastlar yol kenarında. Hayli merak eder bu iki farklı yaratığın nasıl olup da kendi aileleriyle, ait oldukları yerlerde yaşamak istemediklerini,nasıl olup da bir "yabancı"yı kendi kardeşlerine yeğlediklerini. Biri karga, biri leylek... O kadar farklıdır ki kuşlar, ihtimal veremez birbirlerini sevdiklerine, türdeşleriyle değil de birbirleriyle uçmayı yeğlediklerine. Öyle ya, karga dediğin kargalarla uçmalıdır, leylek dediğinse leyleklerle.Yaklaşır ve merakla inceler kuşları. Ta ki ikisinin de topal olduğunu keşfedinceye kadar. Ozaman anlar ki birlikte kaçar, birlikte uçar, beraber yaşamaları beklenenlerin yanında tutunamayanlar.O zaman anlar ki, sahip oldukları değil, sahip olamadıklarıdır kimilerini birbirlerine yakın kılan. Topal kuşlar birbirlerinin arızalarını bilir, sömürmek ya da örtmek yerine kabullenirler öylesine. En sahici dostluklar ortak varlıklar üzerine değil, ortak yoksunluklar üzerine kurulanlardır. Aynı şekilde zengin, aynı şekilde mesut olanların ortak paydaları sabun köpüğü gibidir, uçar. Ortak acı, ortak hüzün , ortak pürüzdür esas yakınlaştıran, yaklaştıran."

Kızlar pgt topiğinde arkadaşımız paylaşmış ben de burada paylaşmak istedim. Ne kadar güzel bir yazı değil mi... Bizi harika anlatıyor :KK31:

Yine kaynamissinizzz kocisler den falan benimkide aynı ev bagimlisi bazen beni çatlatıyooo ay napcaz biz bunları yaaaa

arkadaşlar iyi akşamlar,

Bugün eşimle birlikte memorıal tüp bebek merkezindeydik,
ilk 3 denememizi umuttüp bebek merkezinde yaptırdık, 4. denememizde kararsız kaldık bugün nur hanımla görüşmeye gittik.
Merkezin daha doğrusu nur hanımın ilgilisinden oldukça memnun kaldık, şimdi eşimle düşünüyoruz. muhtemelen nur hanıma gideceğiz.

Hayatımda gördüğüm en tatlı doktor,
Ön görüşme diye gittik ama çift olarak çok detaylı inceedi, geçmişte yaptırdığımız tüm tahlilleri tek tek değerlendirdi.
en önemlisi de hem çok titiz hem de hiç alışık olmadığımız tarz da konuşan bir doktor, hastayla iletişimi çok iyi.
Eşim de ben de çok memnun kaldık.
Olasıkları, nelerle karşılaşabileceğimiz tek tek izah etti.
Sırf nur haım için bile gidesim geldi.
Ne kadaar önemli değil mi hastayla iletişim.

Bir de benden ekstra kan pıhtılaşması ile ilgli testler istedi.
Ben yaptırmıştım ancak eskiklerim varmış, sizce istanbulda her iki yaka da olur farketmez, sorunsuz nerede yaptırabilirim.
Çünkü bazı doktorlar sorun çıkartıyor, yazmıyor:KK43:

gingdao sende hizmette sınır yok heralde
çok memnun bırakma sende bence ama öylede olmaz ki..
türk milleti misafirperverdir yaaa olmazz

allah sanada kolaylık versin canım

denturcum benm medipolun ssk ile anlaşması var sanıyordum, yok muymuş? bayağ bi baktım fiyat falan da aldım ordan. inş orda doğum yapmayı düşünüyorum.memorial bana çok gelir...

canım medipolde geçerliymiş galiba tuğçe söylemişti

Ayy canım Allah kolaylık versin. Her hafta sonu olur mu ya. Çalışan insanlarsınız, bir hafta sonunuz var. Eşin ne diyor?

onu düşünen aileler nerde ahhh ahhhh

ilkonceleri ben birşey demiyordum ama artık dayanamayıp konustum eşimde ne desin ben amcayım nasıl gelmeyin diyeyim diyor valla calısınca zor bir hafta sonu beraber vakit gecirmek istiyorum oda yok birde yatılı misafir yemek vs derdii ardından temizlik cooook yorucu ama napalım yapacak birşey yok arada ben misafirsiniz vs diyorum yanlarında gorumcem yegenleri ask olsun yenge biz misafirmiyiz ev halkıyız :KK43: deli oluyorum ama napim

arkadaşlar iyi akşamlar,

Bugün eşimle birlikte memorıal tüp bebek merkezindeydik,
ilk 3 denememizi umuttüp bebek merkezinde yaptırdık, 4. denememizde kararsız kaldık bugün nur hanımla görüşmeye gittik.
Merkezin daha doğrusu nur hanımın ilgilisinden oldukça memnun kaldık, şimdi eşimle düşünüyoruz. muhtemelen nur hanıma gideceğiz.

Hayatımda gördüğüm en tatlı doktor,
Ön görüşme diye gittik ama çift olarak çok detaylı inceedi, geçmişte yaptırdığımız tüm tahlilleri tek tek değerlendirdi.
en önemlisi de hem çok titiz hem de hiç alışık olmadığımız tarz da konuşan bir doktor, hastayla iletişimi çok iyi.
Eşim de ben de çok memnun kaldık.
Olasıkları, nelerle karşılaşabileceğimiz tek tek izah etti.
Sırf nur haım için bile gidesim geldi.
Ne kadaar önemli değil mi hastayla iletişim.

Bir de benden ekstra kan pıhtılaşması ile ilgli testler istedi.
Ben yaptırmıştım ancak eskiklerim varmış, sizce istanbulda her iki yaka da olur farketmez, sorunsuz nerede yaptırabilirim.
Çünkü bazı doktorlar sorun çıkartıyor, yazmıyor:KK43:

Nur Hanım'a gidip de memnun olmayan yok :) Öyledir her şeyi enine boyuna inceler, anlatır sağolsun. Çok sevindim adınıza. Testleri Zeynep Kamil'de yaptırabilirsin, ben sorunsuz halletmiştim ama sorun yaşayan arkadaşlar da oldu maalesef. Diretirsen yapıyorlar mutlaka.
Nur Hanım gerçekten doktordan öte bir abla bir dost gibi yaklaşıyor insana.

olur canım artık gırlasmaya basladım doguma kadar hafıf hafıf olur .benımde olurduu

tuğçecim nasılsın? bende medipolde doktorları netten bi baktım da, hande akbaş güleç diye bi doktor var. iki sene memorialde tüp bebek bölumunde çalışmış. ilk gördüğümde nedense bana biraz nur hanımıda anımsattı (hiç benzemiyo ama :KK1: ) onun hakkında bi bilgin var mı acaba? doktor değiştirmekten çok sıkıldım :KK43:( bu son olsun istiyorum..

X