Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Hamilelerimiz :KK16:

begonvil :nazar:
beyzzmbak :nazar:
canocanan :nazar:
cemile :nazar:
ehtcan :nazar:
grafiking :nazar:
led_zeppelin :nazar:
medical :nazar:
mikro :nazar:
nurme :nazar:
nzlyln :nazar:
pınarosm :nazar:
sevda :nazar:
umutege :nazar:

Müjdeli haber beklediklerimiz :KK16:

happy :nazar:

Annelerimiz :KK16:

lotus33 :nazar:
hil_bur :nazar:
tuğçe :nazar:
mercan :nazar:
bh2006 :nazar:

incim anlatmak zor,sadece yaşayan bilir,genelde herkes memorial dan memnun değil mi?
bir de sigorta demişsin,ben yazın yaptıracağım denemeyi,sence benim işime yarar mı?
siz doğum için düşündünüz sanırım değil mi*

bir de mıcro tebrik ederim,senin için de süreç uzun olmuş sanırım,inşallah sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürsün...

Ah bilmez miyim. Bizi bizden daha iyi kim anlar ki :KK50: Ama inan canım inşaallah bizler de bir gün o kutsal duyguyu tadacağız. Ümitsizliğe yer yok. Düştüğümüz zamanlar olacak ama sabırla ayağa kalkacağız bebeklerimize kavuşmak için.

Evet sigorta işini düşünüyoruz şimdiden. Hamilelik ve doğum durumları için. Ama işte bekleme süreleri var en az 6 ay.

Mikro 10.yılında kavuştu bebeklerine canım. Bak önce Allah'ın izni sonra dualarla, sabırla geldi yavruları. Rabbim daim etsin inş.

Sorma denturum ya :KK50::KK50: Kafamı nerelere vurayım, yazdan yaptırsaydım keşke :26: Evet allianz'ı biliyorum. Peki diyelim bekleme süresini doldurmadan hamile kaldık aradan bir yıl geçti, bebek doğduğunda onu sigorta kapsamına alabilir miyiz. Allah korusun küvez durumlarında falan.

canım bekleme süresini doldurmadan hamile kalırsan ödeme yok tabi ama ben şunu yaptırıcam bebek doğmadan en az 14 gün önce sigortasını yaptırırsan küvöz yada doğum sonrası allah korusun olabilecek her türlü hastalıkta ödeme yapıyorlar benim ablamlarda ak sigorta var çok memnunlar anadolu hayatda güzelmiş kendim için bişiler yapamıyorum ama en zaından bunu yaparsak bebişlere faydası olucak

Son düzenleme:
Incim masallah yaa..yakinda sende listenin basina ...sonra sonuna:KK4:
Soyle baktimda hamisler cogunluk yeni hamisler....bu sene bereketli...devami kesilmez sirayla gecin listenin basina insallahhhhh.

canım bekleme süresini doldurmadan hamile kalırsan ödeme yok tabi ama ben şunu yaptırıcam bebek doğmadan en az 14 gün önce sigortasını yaptırırsan küvöz yada doğum sonrası allah korusun olabilecek her türlü hastalıkta ödeme yapıyorlar benim ablamlarda ak sigorta var çok memnunlar anadolu hayatda güzelmiş kendim için bişiler yapamıyorum ama en zaından bunu yaparsak bebişlere faydası olucak

Ben de kendimi geçtim zaten :) Doğumdan sonra onlara bir faydası olur mu diye arayışlara girdim :)

kızlar çok giremiyorum nete hep hep aklımdasınız her açtığımda güzel haberlerle karşılaşıyorum içim kıpır kıpır oluyor hem devam etsin bu güzel haberler hamile arkadaşlarım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim Tedavideki canlarım Allahım en en en en kısa zamanda sizede naipppppppppppppppppp etsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn dularımız sizler için Bebişlerini kucağına alan Annelerimiz allah bebeklerinize ve size sağlık güzellikler yaşatsin :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kuzum dualarımızdasın. Minişlerinin güzel haberlerini bekliyoruz :KK16:

Sayma denturum sayma saydıkça afakanlar basıyor :KK1:

Ayyy nisan ortası giderse ve bana izin çıkarsa onunla başlayabilirim :KK16:

Sağol canım.
Ön görüşmeni önümüzdeki haftaya alsana. Bak ben bugün aradım. Semra Hanım 25 şubatta uygunmuş. Hem Nur Hanım'a hem Semra Hanım'a alabilirsin. Senden istene tahliller olacak adet olana kadar yaptırırsın.

Canım bize de nasip olacak inşaallah...

Merhaba alminacım. Bebeklerin tutunur sana inş. Hayırlı haberlerini bekliyoruz...
cnm heralde 2. haftada ayrılacak..
çünkü bana nisan başı ben buradayım gel demişti..
agustosta çok uzun ama ne yapalım bekleyecez:KK31:

hayırlısı olsun incicim Allah gönlüne göre versin cnmmm

Son düzenleme:
Gelecekteki hamilelerimiz inşaallah :KK16:

akasya :KK16:
aysunayy :KK16:
bebekdls :KK16:
belki :KK16:
çakır :KK16:
dentur :KK16:
dilberimk :KK16:
gulveson :KK16:
qingdao :KK16:
inci :KK16:
juliaa :KK16:
julietta :KK16:
kabakcicegi :KK16:
kezban :KK16:
meryem :KK16:
mucize :KK16:
mummu :KK16:
sblkmbsr :KK16:
semra :KK16:
sezyal :KK16:
sumeyye :KK16:
trkuaz :KK16:
western :KK16:

Gelecekteki hamilelerimiz inşaallah :KK16:

akasya :KK16:
aysunayy :KK16:
bebekdls :KK16:
belki :KK16:
çakır :KK16:
dentur :KK16:
dilberimk :KK16:
gulveson :KK16:
qingdao :KK16:
inci :KK16:
juliaa :KK16:
julietta :KK16:
kabakcicegi :KK16:
kezban :KK16:
meryem :KK16:
mucize :KK16:
mummu :KK16:
sblkmbsr :KK16:
semra :KK16:
sezyal :KK16:
sumeyye :KK16:
trkuaz :KK16:
western :KK16:

Aminnnnn....insallahhhh....bu listeye birde tedavi zamanlarini yazsan tam super olacak...ne hazirciyim dimi:KK39:

olmaz mı canım bizde inşallh 2. bebeklerde sigortalanırız ama erken doğum falan allah korusun ben 1 ay öncesinden yaptırıcam inşallah

:)
1 ay öncesinden bebeklere sigorta yapılınca erken doğum gibi durumlarda karşılıyor mu? Küvez masrafı, tetkikler vs. Çok iyiymiş.

3 hafta
5 - 50
9 - 130

4 hafta
3 - 426
75 - 2,600

5 hafta
19 - 7,340
850 - 20,800

6 hafta
1,080 - 56,500
4,000 - 100,200

7 - 12 hafta
7,650 - 288,000
11,500 - 289,000

13 - 16 hafta
13,300 - 254,000
18,300 - 137,000

17 - 24 hafta
4,060 - 165,400
1,400 - 53,000

25 - 40 hafta
3,640 - 117,000
940 - 60,000

b değerlere ve haftaya bakarsak olabilir inci

Aminnnnn....insallahhhh....bu listeye birde tedavi zamanlarini yazsan tam super olacak...ne hazirciyim dimi:KK39:

Yazarım tabi ama herkesinkini bilmiyorum ki :26: Mucize şu an tedavide onu biliyorum. Martta bayağı bir patlama olacak inş. bir de onu biliyorum :KK1: Tedaviler başladıkça yazayım :KK34:

ohh maşallahda bu kimin değeri incim hemen araştıralım

Pgt topiğinden bir arkadaşın görümcesi canım. Pgt'li deneme yaptı. Üç embriyo transferi yapılmış. Bana üçüz gibi geliyor ama inş. değildir, doktorlar redüksiyon istiyor :KK50:

:)
1 ay öncesinden bebeklere sigorta yapılınca erken doğum gibi durumlarda karşılıyor mu? Küvez masrafı, tetkikler vs. Çok iyiymiş.

en az 14 gün öncesinden yapanları kapsıyorsa 1 ay öncesinidi kapsar eşim sağolsun bu konuda çok inceleme yapıyor dur konuşyım daha net bilgi veriyim sana

X