Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canim insallah biz simdi senin ve digerlerinin gectigi yoldan geciyoruz.imsallah hersey guzel olacak....

inşallah canım, Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.. bol bol hacet namazı kılın canım tedaviye başlayınca.. Allah'ın kapısını çokça çalmak lazım, içten istemek lazım.

içimi ferahlattın canım. ben şuna seviniyorum, en azından ayık olacak ve dua edebileceğim.
yumurta toplamada, artık uyuyabilir dedi hemşireler bana gülerek, şimdi güzel şeyler düşün dediler. ben hemen dua etmeye başladım.. yarısında gitmişim. :KK1:
şimdi o sıra hep dualar edebileceğim :KK16:

ayyyy transfer anii cok heyecanli oluyor.aynur hanim yapmisti benim transferi.bak bu gorunen beyaz nokta senin yavrun olacak insallah demisti ve ben cok duygulanmistim.ama olmadi malesef insallah bu sefer gelir yavrummm....

ayyyy transfer anii cok heyecanli oluyor.aynur hanim yapmisti benim transferi.bak bu gorunen beyaz nokta senin yavrun olacak insallah demisti ve ben cok duygulanmistim.ama olmadi malesef insallah bu sefer gelir yavrummm....

ayyy ben de duygulandım şimdii yaaa.. :) inşallah bu sefere olur canımm..
ben özellikle semra hanımı yazdırdım bakalım girebilecek mi transferimee..

ayyy ben de duygulandım şimdii yaaa.. :) inşallah bu sefere olur canımm..
ben özellikle semra hanımı yazdırdım bakalım girebilecek mi transferimee..

inşallah canım yaaa herkes için olumlu olur inşallah bu sefer çok iyi olacağına inanıyorum ilk tedavimde burayı bilmiyordum şimdi burada yaşanan olumlu gelişmeler çok etkiledi herkesi olduğu gibi benide bakalım 12 martı bekliyorum 4 gözle...:KK53::KK53::KK53::KK53:

inşallah canım yaaa herkes için olumlu olur inşallah bu sefer çok iyi olacağına inanıyorum ilk tedavimde burayı bilmiyordum şimdi burada yaşanan olumlu gelişmeler çok etkiledi herkesi olduğu gibi benide bakalım 12 martı bekliyorum 4 gözle...:KK53::KK53::KK53::KK53:

ya canım sana birşey srocam. ilk denemende sana opudan sonra progestan iğne vermişler miydi?
valla bu çok fena ya popom ağrıyor artık ve daha 3 tane oldum..11 tane vaaarrr:KK43:

ya canım sana birşey srocam. ilk denemende sana opudan sonra progestan iğne vermişler miydi?
valla bu çok fena ya popom ağrıyor artık ve daha 3 tane oldum..11 tane vaaarrr:KK43:

evet canım vermez olurlarmı verdiler tabii.çok ağrısı oluyor ama dayan bende çok çekmiştim ama yapacak tek şey iğne olduktan sonra kolonya ile masaj yap.

evet canım vermez olurlarmı verdiler tabii.çok ağrısı oluyor ama dayan bende çok çekmiştim ama yapacak tek şey iğne olduktan sonra kolonya ile masaj yap.

anladım canım. hemşire yağlı bir iğne olduğundan geç dağılıyor dedi. gece dönerken yatakta bile ağrıyor. ama buna razıyım. hayırlı neticeler alalım da.. :)

topiğimizin güzel anneleri, anne adayları ve de inş mart ayında anne olacağını duyacak anne adayları :KK16: nasılsınız bakalım? ben nerdeyse on gundur giremedım nete.en son 1988 inci sayfada kalmışım. o yuzden okuyamadım.. ben yokken neler oldu, kimler hamıle kaldı kimler keselerini gördü. hilburcum ve melekleri hastaneden çıktı mı? inş herşey yolundadır. bizde çok şukur bi yaramazlık yok. sadece davul gibi şişmek dışında :KK1: nasıl oldu ne zaman oldu bilemedım ama daha beşbuçuk ayda 11 kilo almışım. yuh bana diyorum :KK1: biraz onun sıkıntısı var şimdi. onun haricinde iyiyiz çok şukur. öpüyorum hepinizi..

o iğneden ben de korkuyorum..herkes feci acıttığını söylüyor..
bide benim kalçadan iğne vurulma korkum var iyi mi çok korkuyorum..
başka yerden vurulur mu o:göbek kol bacak vs
:18:

Son düzenleme:
o iğneden ben de korkuyorum..herkes feci acıttığını söylüyor..
bide benim kalçadan iğne vurulma korkum var iyi mi çok korkuyorum..
başka yerden vurulur mu o:göbek kol bacak vs
:18:

malesef canim ozellikle kasdan yapilmasi gereken bir igneimis.cok afedersiniz ama poponun yumusak yerine vurulumca bile etkisi olmuyormus oradan anla iste.

malesef canim ozellikle kasdan yapilmasi gereken bir igneimis.cok afedersiniz ama poponun yumusak yerine vurulumca bile etkisi olmuyormus oradan anla iste.

1.tedavimde sadece fitil vermişlerdi iğne hiç olmadım ben..
ama öyle gerekiyorsa olucaz napalım.herşey bbişler için:KK16:.alışılıyordur heralde:KK17::
50:

1.tedavimde sadece fitil vermişlerdi iğne hiç olmadım ben..
ama öyle gerekiyorsa olucaz napalım.herşey bbişler için:KK16:.alışılıyordur heralde:KK17::
50:

valla ben alismistim hatta yanlis yere yapanlar oluyordu yapmasinlar diye vuran kisiye caktirmadam anlasin diye "ya bu igne kasdan oldugu icin cok agri yapio"diyodum.yani kasdan olsun diye elimden geleni yapmistim.

Catlatma ignemi yaptim kizlar....
Sali opum var
canım heyecanlı zamanlar başlıyor..
hayırlı olsun inşallah..

valla ben alismistim hatta yanlis yere yapanlar oluyordu yapmasinlar diye vuran kisiye caktirmadam anlasin diye "ya bu igne kasdan oldugu icin cok agri yapio"diyodum.yani kasdan olsun diye elimden geleni yapmistim.

anladım :18:böyle ben kalşadan iğne vurulurken tüm kaslarım kasılır nefesimi tutarım zaten:18:kadın vururken zorlanmaz:KK9::KK9:

canım heyecanlı zamanlar başlıyor..
hayırlı olsun inşallah..

anladım :18:böyle ben kalşadan iğne vurulurken tüm kaslarım kasılır nefesimi tutarım zaten:18:kadın vururken zorlanmaz:KK9::KK9:

nefes aaaaal allll veeer aaal veeer .... diyolarya sinir oluyom bende.
alabilsem alacam da yook olmuyor :))))

kabakçiçeği nasıl dayanıyorsun benım 2. iğnem daha dayanamıyorum yarın hapını kullansam olmazmı dıye bır sorucam denemedıgım sey kalmadı masaj aletiyle masaj yaptım hemsıreye yavas vermesını ıstedım ılacını ama aynı agrı dunku gıbı 3. ıgneyı vurulmaya korkuyorum ılk denememde hap kullanmıstım başımı dönduruyodu sadece ama bu iğne daha etkili diyemı acaba Allah yardımıcımız olsun

nefes aaaaal allll veeer aaal veeer .... diyolarya sinir oluyom bende.
alabilsem alacam da yook olmuyor :))))

:KK9::KK9::KK9:aynen yok annem ben kalçadan iğne vurulurken çok korkuyorum çocukluğumdan gelen bişey yenemedim bi türlü..:KK9::KK9:

ama yaptırırım bu yolda herşeye varım ben:KK19:

X