meme iltihabı olup da iğne ile boşalttıran var mı??

Merhaba bende de mastit var doktor almadı ama apseli yerleri neden olabilir sizce

Merhaba bende de mastit var doktor almadı ama apseli yerleri neden olabilir sizce
gecmis olsun
almayi en son dusunuyorlar,kotu huylu olmadigi icin ilac tedavisi ile gecirmeye calisiyorlar
ben 2 sene kirtizon tedavisi gordum artik bunyem kabul etmiyordu her yanimda dokuntu olmustu vucudum cok su tutuyordu ve baska etkileri vardi bu yuzden ilac tedavisine devam edemedik

Çok geçmiş olsun bana ilaçta vermediler.. Duruyor öyle agrı sızı yok gögüs yumuşak sadece apse var.. Başka doktora da mı gitsem acaba

Çok geçmiş olsun bana ilaçta vermediler.. Duruyor öyle agrı sızı yok gögüs yumuşak sadece apse var.. Başka doktora da mı gitsem acaba
agri yapmiyorsa sanslisin,genelde sisiyor kizariyor
dr.a gideceksen meme poliklinigi olan bir hastaneye git
istanbuldaysan ben bezmi alemde tedavi oldum 2sene
dr.umun adinida verebilirim istersen

Evet agrı sızı yok bebeğim 2 aylık daha emziriyorum o göğüste nde .. Ben anadolu yakasında oturuyorum dediğin yer nerede tam olarak

Evet agrı sızı yok bebeğim 2 aylık daha emziriyorum o göğüste nde .. Ben anadolu yakasında oturuyorum dediğin yer nerede tam olarak
ben avrupa yakasinda oturuyorm dedigim hastanenin adi eskiden vakif gureba ydi
seninki sut birikmesinden oluyordur,o gogusten emzirmeklede iyi yapiyorsun emziemekle gecer buyuk ihtimal

ben avrupa yakasinda oturuyorm dedigim hastanenin adi eskiden vakif gureba ydi
seninki sut birikmesinden oluyordur,o gogusten emzirmeklede iyi yapiyorsun emziemekle gecer buyuk ihtimal
Süt birikmesinden oldu ama apse yaptı 6 cm kitle oluştu .. Doktor yapacak birşey yok şu an vücut alışacak dedi.. Agrı olursa gel dedi hepsi bu.. Umarım geçer senin ki neyden kayanklıydı

Slm cnm iyileşme süreci ne kadar sürdü..tekrarladı mı.

granülamatöz Mastit benimki de bu bakalım başka doktora gidiyorum yarıın ne diyecek. Agrı sızı yoksa ömür boyu kalsa da olur mu acaba.. Basit acısız birşese aldırayım mı

granülamatöz Mastit benimki de bu bakalım başka doktora gidiyorum yarıın ne diyecek. Agrı sızı yoksa ömür boyu kalsa da olur mu acaba.. Basit acısız birşese aldırayım mı
2sene ilac tedavisinden sonra problemli kanallari aldirinca o kisim iyilesti(ilac kullanirkende surekli tekrarladi) agrim cok oluyordu ve kendi kendine bi yerden acilip iltihap akiyordu
sadece icini bosalttirdigim kanal hala ara ara enf.yapiyor hatta en son buraya yazdiktan sonra tekrar kendi kendine bi yerden iltihap akti
ama dedigin gibi cok agri sizi olmadikca bir sure dr.a gitmeyi dusunmuyorum.zaten gebeligimden dolayi ilac kullanamayacagim baskada yapacak bisey olmadigi icin gitmeyi dusunmuyorum
sana bisey olur yada olmaz diyemem cunku benim bir kac kanala sicradi
bir arkadasimda da vardi bir sure ilac tedavisi gordu kitle kuculunce ilaci biraktirdi dr.u suan hicbirsey kullanmiyor
uzun oldu ama son bisey daha benimde ilk 6-7cm di dr.almak icin once kuculmesini beklemek istemisti zararsiz bisey oldugu icin uzuuun bir sure ilacla gecirmeyi denediler
tekrardan gecmis olsun dr.dan sonra sonucu yazarsan sevinirim

Benimde 6 cm canım ama ilaç filan vermedi yine.. İlaçsız küçülür mü acaba.. Sen hangi ilacı kullandın. Enzirdiğim için ilaç vermek istemiyor galiba.. Bende agrı sızı yok emziriyorum da .. Kitle duruyor hala. Çok şaşkınım ya. O kdr da dikkat ettim.. Bu kitle 1 sene dursa birşey olur mu acaba. Diğer kanallara da sıçrar demişsin off

Arkadaşlar bende iki yıl önce doğum yaptım.Emzirme döneminde çok sıkıntı yaşadım. Başta çocuğu emzirirken canım yanıyordu caha sonra göğüs ucu yara oldu.Emzirme şeklinin yanlış olduğunu düşünüyordum taa ki göğsümdeki şişlik ve ağrıyo farkedene kadar.Ateşlenme , halsizlik ardından terlemeler yaşadım. Doktora gittim antibiyotik verdi geçmezse şırınga ile iltihabı hastanede çekerler dedi. Antibiyotik fayda etmedi.Durumu anneme anlattığımda sen "umma" olmuşsun dedi. Yani can birşey istediğinde göğüs şişermiş.O gün anneme gittim kapıdan girerken haberim yokken sırtıma bi yumruk vurup ekmek arası soğanı elime tutuşturdular. Umduğun bu olsun dediler. Tabi o an çok korktum çok saçma geldi bu hareket inanmadım. Ertesi gün elhamdülillah bu sıkıntıdan kurtuldum.Aynı olayı 9 kez yaşadım ve hepsinde aynı işlemi yaptılar ve bu şekilde kuruldum hep.
Şimdi 12 günlük bir bebeğim oldu üç gün önce yine umma oldum dün annemin yumruğu ile kurtuldum bugün sizlere gönül rahatlığı ile bu yazıyı yazabiliyorum.

Eski bi konu ama ne yaptınız ilaçsız küçüldümü.
Benim 5 cm dün şırıngayla çekildi ama hala içinde sertlil var doktor normal dedi antibiyotik kullanıyorum hemde. O sertlil ne zaman gidiyor acaba

Eski bi konu ama ne yaptınız ilaçsız küçüldümü.
Benim 5 cm dün şırıngayla çekildi ama hala içinde sertlil var doktor normal dedi antibiyotik kullanıyorum hemde. O sertlil ne zaman gidiyor acaba
Bana da doktor siringayla bosaltcaz gibi duruyor dedi birden sisti aslinda
Gogse igne girmesi fikri beni acaip geriyo cok acidi mi sizinki uyusturdular mi oncesinde

Merhabalar
Benimde gogsumde 5cm lik apse vardi. Doktor şırınga ile iltihabı cekti ama bu hicbir ise yaramiyormus. 2 kere iltihap cekme olayi oldu ve ikincisinde sanirim yanlis yere denk getirdigi icin asiri bi kanama oldu gogsumde. Eve geldim gece yatip sabah uyandigimdq gogsum sismis ve semsert olmustu. Sağmaya calistim makinayla ama toplasaniz 10 cc sut anca gelmistir. Sonra baska bi doktora gittik bu siringa isleminden sonra iltihap daha da toparlanmis ve artmis dedi tabi ben kabul etmedim. O gun baska bir profesöre gittim o da ameliyata gerek olmadigini söyledi antibiotik verdi ve lecithin kullanmami söyledi bi de sicak kompress. Eve geldigimde gogsumu sicak kompress yaparaj sagdim ve inanirmisiniz 180 cc sut geldi o damarlari o sekilde açtım. En son gittigim doktor igne ile iltihap isleminin bi ise yaramadığını soyledi bosuna eziyet cekmisim yani. Sonuc olarak su an elime bi kitle gelmiyor emzire emzire gecirdim orayi.

Merhabalar bu dertten kurtulmaniza o kadar sevindim ki anlatamam bana umit verdiniz surekli sagmaya calisiyorum buharda bekletiyorum emziriyorum ama sertlik gitmiyo hatta su an sertlik kahverengi kisimda. Ne kadar surede actiniz tikanikligi? Bir de sagim yaparken gogsun ustunden bastira bastira mi yaptiniz yoksa ucunu mu sagdiniz?

Merhaba
Benim gogsumun ustundeydi sertlik kahverengi kismin üstünde yani. Ben sagarken oraya hep sicak su torbasi koydum oyle sagdim. Ama ordaki kitle tam olarak emzirerek gecti birde cocuk buyudukce daha sert cekiyor memeyi ordaki sertligi goturdu. Neredeyse 2 aya yakin bi surec sonucunda gecti benimki. Birde ben neredeyse 3 farklı antibiotuk kullandim en sonuncusu igneydi damardan verdiler. Siz yine de bi doktora gosterin tekrardan benim durumum boyleydi ama sizde farkli olabilir yanlis etkilemiyim yine de.

Merhaba benimde granilamatoz mastit, leyyon 5 cm Ankara'da olup doktor tavsiye edebilecek var mı daha hiç bir müdahale yapılmadı, bacaklarım da da kırmızı kırmızı sert şişlikler olistu, doktor tavsiyesine ihtiyacım var herkese geçmiş olsun

Kızlar iğne ile çekmek çoo acılı mı?
Mastit oldun 10 gündür bezem vae gittikçe büyüdü. Antibiyotik tedavisine başlayalı daha 1.5 fin oldu. Acı ve ağrı beni çok zorluyor bezem geçmeyecek diye korkuyorm. Emziriyorum göğüs ucum da çok fena çığlık ve ağlayarakta olsa emziriyorum. Annelik çok zor cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…