meme iltihabı olup da iğne ile boşalttıran var mı??

Merhaba hangi şehir hangi hastane hangi Dr a gidiyosunuz Ankara da bu hastalıkla ilgili önerebileceginiz hastane Dr ismi lütfen yazarsanız çok sevinirim.Herkese acil şifalar diliyorum.

Ne cikti mr da, nasil oldunuz?

Merhaba aynı hastalık şuan bende de var basil bir tedabi aldınız kortizon aldım 3 aydır kesince tekrarladı şuan çok şiş ve kızarık

Merhaba aynı hastalık şuan bende de var basil bir tedabi aldınız kortizon aldım 3 aydır kesince tekrarladı şuan çok şiş ve kızarık
Merhaba benm 1,5 yıl oldu kortizon aldığım dönem çok iyidi gögsüm çok minik şişlik kalmıştı kortizonu 2 ay kullandıktan sonra bıraktım hamilelik oldu doktrum gebelikte alevlenebilir dha kötü olabilir terside olabilir dedi 6 aylıkken birden kızarıklık şişlik acı ağrı dokunamıyordum resmen buzla yaşıyordum tekrar kortizona bşldım doğumdan sonra yayıldı enfeksiyona çevirdi titreme ateş acısı ağrısı felaketti gögsüm artık delik deşik olmuştu her yerden iltihap geliyordu 15 gün ilthap geldi doktra gttiğimde apse drene ameliyatı olmam gerektiğini söyledi genel anesteziyle 5 yerden kesik açıldı çok zor bi dönemdi 1 ay yarayı kapatmdı sürekli yıkıyıp gazlı bez soktuk açık yaraya gögsümde resmen küçüldü şuan kortizon kullanıyorum 2 aylık şuan kontrole gidyrum diyeceğim bu hastalık bi anda yayıldı hiçbişey yoktu bağışıklık sistemiyle alakalı yani stres üzüntü ve gögsünüzü sıcak tutun soğuk gelmesin ve ufak bi yerdeyse şişlik temizletin ben korktum yayıldı ve kortizonu bnce biraz uzun kullanmak gerekyo zararı var tam kuruması gerekiyo kuramadığında 5 6 ay sonra patlak veryo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…