Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben de bilmiyorum. 1 haftadır telefon elimde sitedeyim. Başarıcam diyorum. Herşey güzel olacak inş.

Dren konusu kafamı çok karıştırıyor, bazı doktorlar "Drenler sizin garantiniz, kapsül oluşumunu engellemek için de önemli" diyor, pek çoğu da "hiç gerek yok çoğu zaman kullanmıyoruz" diyorlar..... Senin eşin Dren, kanama olmadıysa ameliyat sırasında gereksiz mi diyor yani? enfeksiyon riskini mi artırırmış?

Dual plan yöntemi oldum ben yani yarisi kas altinda sanirim ama ben 4. Gunumdeyim dusumu aldim ve agri derecesi cok sukur cok iyi ustumu giyebiliyorim sirt agrisi oluyo tabi bunye alisik degil
Yine senin iyiymis . en yakin zamanda agrilarin duzelir ins darisi basima

Yok balim nisantasinda olucam ben balatta yer yokmuss.yook 3 den fazla bekleyemem ben evet bugun son 3den sayiyorum.ki Allahtan erken basladim saymaya. Ama kafamda soru isaretleri dönuyor acikcasi kapsük ağrı falan beynimin icinde filler birbirine soru soruyor resmen.. Ay Allah razı olsun balım dualarini eksik etme .

Kizlar yeni foto attim dustan sonra bakabilirsinjz ozellikle ameliyat olanlardan yorum bekliyorum bu sekilde kalmicaklar degilmi

Canım inallah çok rahat geçer ameliyatın :) Bol şans diliyorum sana. Bizleri bilgilendirmeyi unutma :)

Bende dren de cok israrci oldum ama doktorum ben zaten kansız ortamda calisiyorum damarlari yakip bekleyip oyle devam ediyorum kansız islem yapiyorum hem estetik ameliyti olup hem 2.3 gun drenle dolasinca insanin pskolojisini bozuyor demisti

Aa hakikaten 3 gün kaldı sayılır. Ooo zaman uykusuz geceler gelsin bakalım. İnşallah hersey güzel olacak.guzel düşün güzel olsunn.

inşallah çok güzel olursun :) Ben de bu sene tatile ameliyat olup gitmek isterdim ama yetişmiyor her konuda kasım ayı uyuyor bana. Haziran sonu da tatil bu sene de idare edeceğiz artık inşallah önümüzdeki yaza

Evet tatlım. Bende ameliyathane hemşiresiyim.

Bende dren de cok israrci oldum ama doktorum ben zaten kansız ortamda calisiyorum damarlari yakip bekleyip oyle devam ediyorum kansız islem yapiyorum hem estetik ameliyti olup hem 2.3 gun drenle dolasinca insanin pskolojisini bozuyor demisti
inşallah çok güzel geçer ameliyatın :) Nasıl geçtiğini yaz mutlaka :)

Bende kendime hayranim suan anneme sarılmıs agliyorum hala. Cok acayip bi duygu inanki
Ben anneme olmak istediğimi anlatamadım bile... Tepkisinden korkuyorum çünkü.... Eşim ve babam biliyor ve destekliyor ama anneme nasıl söylicem diye rüyalarıma giriyor...

Canim ameliyata girmeden odada sakinleştirici vurdurursun.gayet rahat girersin ameliyata.leyla modunda:)

Süpersin ya :)

istanbuldayim canim.. maalesef doktorlar yardimci olmuyorlar ödeme konusunda ameliyat olacagim sehir onemli degil yeterki iyi bi bayan doktor olsun ve fiyatida uygun olsun ama yok işte

Benim 7000tl kredi kartına 6 taksit. İzmire gel ol canım.
canim eşimin bayan doktor şartı var.birde o kredi karti belasindan daha yeni kurtulduk eşim birdaha asla almaz kredi karti

Canim ameliyata girmeden odada sakinleştirici vurdurursun.gayet rahat girersin ameliyata.leyla modunda:)
Doğru söylüyorsun da ben başım ağrıyınca bile ağrı kesici pek kullanmam, ameliyat öncesi de "zaten narkozu yiyeceksin bi de sakinleştirici yükleme kendine" derim kendi kendime )

canim cok sevindim gerçekten namazin daim olsun. rukuya secdeye gitmek zor oluyor mu ? bende bunu merak ediyorum.düşünüyorum belki ameliyat sutyeni bandajlar filan cok sıktıgı icin sorun olmuyordur belki ?

canim cok sevindim gerçekten namazin daim olsun. rukuya secdeye gitmek zor oluyor mu ? bende bunu merak ediyorum.düşünüyorum belki ameliyat sutyeni bandajlar filan cok sıktıgı icin sorun olmuyordur belki ?
Simdi şimdi daha rahat kılıyor um. Ilk zamanlar sürekli eğilip kalkmak secdeye gidince özellikle çok zor oluyordu.o yüzden ilk başlarda ne yalan soylim hep farzlarini kildim.cunku oturarak kilmayi beceremiyorum ben karistiriyorum ruku ve secdeyi:)ama şimdi o kadar ağrı yapmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…