Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Simdi şimdi daha rahat kılıyor um. Ilk zamanlar sürekli eğilip kalkmak secdeye gidince özellikle çok zor oluyordu.o yüzden ilk başlarda ne yalan soylim hep farzlarini kildim.cunku oturarak kilmayi beceremiyorum ben karistiriyorum ruku ve secdeyi:)ama şimdi o kadar ağrı yapmıyor.
:KK15::KK68:

O zaman sana bi soru sorayım çünkü ben canlı canlı hiç görmedi ameliyathane ama dışarıdan çok korkunç görünür gözüme, gerçekten öyle mi? Yada korkuyu üzerimizden atmak için ne yapsak ki :)
Ben çok gördüğüm için ameliyathaneyi hiç yadırgamıyorum. Valla korku için dua etmekten başka çare yok sanırım. O masaya yatmak en zoru. Ama şöyle düşün uyumanla uyanman arasında sadece saniyeler geçmiş gibi hissedeceksin. Benim ağrı eşiyim de yüksek ama basınç hissini sevmem ben sıkıntıya gelemem, ben en çok ondan tedirginim.

Oo varmıs biraz ya . neyse sık disini tatlim ozaman ben 3 haftalik olucam kısmetse :) ay bende son 3 maddeni dusunuyim bari.. :KK70: valla canım sevdicegim olmasa ben hic bisey yapamam da saolsun yavrum basinida yiyorum o doktor senin bu doktor benim kosturuyorumda yinede sen mutlu ol yeterki ben yanindaym diyor. Ay adam ben mutlu olayimda sonra biz mutlu oluruz :KK70: kız sen sadistmisin seyreytme seyretme banada gecen hafta 1 gram dokunmadida bugun erken randevu isteynce seyrettklerm gozumun onunde. Gorururum ben seni son hftalara dogru :KK70:
Belki de daha var die böleyim son günlere doğru bunu bi daha görüşelim seninle :KK70:ama son günlerde böle ameliyat heyecanı olursa bende sakinleştirici vurdurcam die düşünüorum doktor da kabul ederse tabi ayrıca şöle de bişi var bence tabi eğer adam mutlu oluosa sende mutlu oluosun yani şimdi böle düşünüorum da ilerleyen zamanı bilemedim canım :KK70:

Basınç hissi derken ne tarz bişey ki bu ameliyat öncesi bi test edebileceimiz bişey var mı yani taş mı koyalım göğsümüze acaba nasıl bişeymiş die :KK70::KK70:

Ben hiç bir branşta kadın dr tercih etmem. Şunu anladım ki doktorluk çok baba bir meslek. Kadının yaradılışı erkekten çok farklı. Ne kadar eşitiz erkeklerle? Değiliz... Çoğu şeyde kadın üstün erkekte. Bi kaç şeyde de erkek üstün. Doktorlukta bu bikaç şeyden biri bence. Ha yapıyorlar mı işlerini yapıyorlar ama zor ama kolay. Örneğin kadın cerrahlarımız var, erkekler kadar kas gücü yok 3_4 saat erkek cerrahlar gibi dayanıklı olmuyor, konsantrasyonları uzun sürmüyor. Evdeki işleri, alışverişi,kaynanalarını,çocuklarını, kocalarına kızgınlıklatını düşünmedikleri an yok valla. Nasıl sinir oluyorum o tiplere. Önündeki hastadan başka zerre bişii düşünmüyor erkekler. Hani hep kızarız ya kocalarımıza. Neden biz kadar düşünceli drğiller diye. İşte bu çok iyi bişii doktorlukta. Ben kadın doktora gitmem asla. Allah düşürmesin de yine.

Ben hiç bir branşta kadın dr tercih etmem. Şunu anladım ki doktorluk çok baba bir meslek. Kadının yaradılışı erkekten çok farklı. Ne kadar eşitiz erkeklerle? Değiliz... Çoğu şeyde kadın üstün erkekte. Bi kaç şeyde de erkek üstün. Doktorlukta bu bikaç şeyden biri bence. Ha yapıyorlar mı işlerini yapıyorlar ama zor ama kolay. Örneğin kadın cerrahlarımız var, erkekler kadar kas gücü yok 3_4 saat erkek cerrahlar gibi dayanıklı olmuyor, konsantrasyonları uzun sürmüyor. Evdeki işleri, alışverişi,kaynanalarını,çocuklarını, kocalarına kızgınlıklatını düşünmedikleri an yok valla. Nasıl sinir oluyorum o tiplere. Önündeki hastadan başka zerre bişii düşünmüyor erkekler. Hani hep kızarız ya kocalarımıza. Neden biz kadar düşünceli drğiller diye. İşte bu çok iyi bişii doktorlukta. Ben kadın doktora gitmem asla. Allah düşürmesin de yine.
Asla gitmem deme buyuk konusma bende seninde ayni fikirdeydim ama burda olanlari gordukce fikrim tamamen degisti. Bence doktora bayan erkek degilde bize kasap gelmesin diyelim. Bak ilksun hanim eser hanm aylin hanm defne hanm bunlar cidden cok guzl doktorlar burda ogrendim bende. Rabbim hakkimizda hayirlisi kmse onu nasip etsin

Ayy hic dogru duzgun uyuyamadim strestten damaklarim şişmiş :/ annem ayri bi korkuda sabah sabah. Korkma diyorum, sen karisma ana'yım ben dusunuyorm isteer istemez diyor. Strest basa bela

Arkadaşlar ben doktorumdan B cup istesem tuhaf mı olur? Bu forumda genelde dolgun dolu dolu göğüsler tercih ediliyor ama ben iri göğüs pek sevmiyorum. Benim sorunum gebelik ve emzirme sonrası boşalan göğüs dokusu ile ilgili. Önceden de B kullanıyordum ama şimdi A oldu. Dolu dolu bir B cup olsun isterim.

Arkadaşlar ben doktorumdan B cup istesem tuhaf mı olur? Bu forumda genelde dolgun dolu dolu göğüsler tercih ediliyor ama ben iri göğüs pek sevmiyorum. Benim sorunum gebelik ve emzirme sonrası boşalan göğüs dokusu ile ilgili. Önceden de B kullanıyordum ama şimdi A oldu. Dolu dolu bir B cup olsun isterim.
Bari eskisinden bi tık büyük iste :)

canim cok sevindim gerçekten namazin daim olsun. rukuya secdeye gitmek zor oluyor mu ? bende bunu merak ediyorum.düşünüyorum belki ameliyat sutyeni bandajlar filan cok sıktıgı icin sorun olmuyordur belki ?
ben ameliyat olduğumda adetimin ortalarıydı,ameliyatımın sanırım dördüncü günü banyomu yapıp abdestimi almıştım. çok zorlanmadım namazımı kılarken.o apayrı bir şey namazını terketem hiç olmadı oturduğun yerden yüksek bir yere secde edersin ben zorlanmadım

Sizden birsey rica etsem son 3 gun kala ne önerirsiniz yeme içme vs. Ve hast.giderken yanıma ne almaliyim? Gerci doktor ben senin korseni alicam zaten dedi. Onun haricinde napmam lazim.. Ne tuhafki kısmetse haftaya bu günlerde 3gün gecmis olucak iyilesme dönemine giricem. Öfff nefesim daraldi
normal davran normal ye sadece dr nun dediği gibi son gece su bile içmek yok anestezi için. valla uyuyup uyanacksın dert etme gayet kolay güzel

kızlar dikiş yerlerime scarex kullandım üç ay ama bitti ve eczanede bulamadım. bir haftadır contraktubex kullanıyorum çok kaşıntı yapıyor. siz ne kullanıyorsunuz izlerinize, ne zaman bunlar geçer? bazen çok silik açık renk oluyor bir bakıyorum ertesi gün mor iyileşiyor mu iyileşmiyor mu anlayamıyorum. zaten rippling de var bari izler geçse. ama yinede çok seviyorum kızlarımı canlarım pek güzel pek hanım hanımcıklar. ay ay ayy

Bende iri gogus sevmiyorum zaten kime gittiysem olmaz dedi bide cok zayifim cunk . zorlasak 75c cup ancak olucaksin dolu dolu dedi. Inanin gozumde canlanamiyor bide ya :KK70: tek farkin bekarim henuz emziremedim. Zaten gunlerdir su olayi arastirdm cok deforme olacakmi emzirmeye engel olucakmi diye cok arastrdim. Daha dogmamis bebemin ceberesini cektim :KK70:

2 hafta arastirdim arastirdimm ve bugun pat karar verdim. Begendigim guvendigim doktoru aradim alın beni hemen ameliyata 15.20 gun bekletirseniz cesaretim gidicek vazgecicem dedim yarim saat sonra pat telefon 3 gün sonra yanj cuma günü sabah 8de burdasın gece 12dwn itibaren hic birsey yemiyorsun.. Ben şok ben iptal aglamaya basladim. Hem erken diyorum hem agliyorum ama saolsun doktorum sakinlestirdi. Sonra kendi kendime sırıttm ve sonrada bida hüngür hüngür aglamaya basladim heyecan korku hepsi bir arada :/
Haftaya bugün ayy ben ne yaptım diye ağlarsın:eek: ama 15 gün sonra ne güzel memelerim var diye ağlarsın :halay::KK71:

X