Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Olmuşken c cup düşün derim.Sonrasındaki pişmanlık sadece 2. ameliyatla düzeliyor.Benimkiler de seninkilerle aynıydı görüntüsü şuanda kıyafetlerle inan eskisiyle aynılar çünkü hep destekli full süngerli kullanıyordum şimdi desteksiz ince süngerli kullanıyorum ama bakınca hiç bir fark yok öncesiyle.C cup oldu benimkiler hele sadece atlet giyince sıkıyor ve daha küçük görünüyor tabiki karar senin sadece fikrimi paylaşmak istedim

C cup ancak mı olacaksın, dolu dolu C cup mu olacaksın? C cup ancak olacaksın C'ye dönük B demek aslında. Dolu dolu C'de genelde D cup da giyebilirsin demek. Eminim doktorun çok güzel yapacaktır. Boyun kilon kaç?

Alt ve üst bedenim arasında fark olur diye düşünüyorum? Sizde öyle oldu mu? 36 bedenim. Zarif görünüyor ama üstü orantısız ve o orantıyı yakalamak için sürekli destekli kullanıyorum. Sanki eski dar tişörtlerimi, dar gömleklerimi giyemem diye düşünüyorum. Üst bedendeki iri görüntüden hoşlanmıyorum ve öyle olacak diye de korkuyorum. Doktor ben senin gibi bir deliyi ameliyat etmek istemiyorum derse de şaşırmam. Eminim ameliyat sonrası öncesindeki bu ruhi kargaşadan daha iyidir.

Sırtın geniş, C cup güzel olur. Benim sırtım 75 kalıba göre 80 de oluyor. C cup ileride sarkar bende diye düşünüyorum. Ay doktora da gitmedim, kafamdan kurup kurup deliriyorum galiba.
Kafanda kurma bence. Git dr a. Mesela ben gidene kadar bilmiyordum benim memelerde 1gram yağ yokmuş tamamen süt kanallarından oluşuyormuş o yüzden sarkma olmamış ve konulacak protez de 70 yaşımda bile aynen şeklini korurmuş. Bişii meme yapısı dedi bana gramerüloz mu ne tam hatırlamıyorum. Kilo alıp vermede hiç değişmiyor memem.:)

Allah korusun canim asla terketmem nolursa olsun. ben 19 yaşında başladım bir kere bile terketmedim cok şükür insallah Rabbim kabul edilenlerden kilar

herkese selaaaaammm bugün 3 hafta oldu ben ameliyat olalı ayh zaman nasıl da geçiyooooo..bu saatlerde kesiliyodum resmen korkmayın, korkmayın, korkmayın ameliyat olacaklara söyleyeceğim tek şey bu.ben ocakta aldım ameliyat tarihimi 3 ay bekledim.ona rağmen çok rahattım.ameliyathanede de çok rahattım doktorumla geyik yapıodukl.etrafı fln inceliodum.hatta bugün rüyamda yine ameliyathanedeydim bu sefer erken uyutmayın bi bakıcam buralara diodum 3 günden sonra acaip rahatlıcaksınız ki büyütme dikleştirme ameliyatından daha kolay die düşünüyorum.süreci daha kolay yani bence.mutlu uyuyun mutlu uyanın bu çok önemli.stresli uyumayın.ameliyat olacaklara şimdiden hayırlı olsun

Ay agzina saglik kız rahatladim. Son 2 gün rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Bende tatlı korku heyecan mutluluk var. 10gündür 70 den 66kg a düştüğüm için de çok mutluyum. Heyecandan metabolizmam tavan yaptı. Yerimde duramıyorum :)

Bende tatlı korku heyecan mutluluk var. 10gündür 70 den 66kg a düştüğüm için de çok mutluyum. Heyecandan metabolizmam tavan yaptı. Yerimde duramıyorum :)
ya bide sen hemşireymişsin ya o da etkiliyodur seni ama ameliyat adına doktora güvendikten sonra endişe edecek hiçbişi yok.

dikiş ağrın fln olmaz büyük ihitmal hiç korkma.ama hep bahsedilen öküzler için bişi diemicem.gerçi ona da ağrı diil baskı hissi diyolar.ağrıyacak tek bir yerin var o da sırtın
Merak ettigim birsey daha cuma ameliyt olup kısmetse bidahaki pazartesi ise basliycam daha izin alamam fazla. Kas alti olucam 9 gün yeterlimi dinlenmem icin ? Masa basindayim

Merak ettigim birsey daha cuma ameliyt olup kısmetse bidahaki pazartesi ise basliycam daha izin alamam fazla. Kas alti olucam 9 gün yeterlimi dinlenmem icin ? Masa basindayim
kasaltı olunca ağrı çok oluyo diyolar.kollarda fln.ben kendi işim olduğu için 15 gün gitmedim dün iş başı yaptım.eğer kolların hareketini engellemezse 9 gün yeterli olur diye düşünüyorum.ama tabi herkesin vücudu farklı.bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

C cup ancak mı olacaksın, dolu dolu C cup mu olacaksın? C cup ancak olacaksın C'ye dönük B demek aslında. Dolu dolu C'de genelde D cup da giyebilirsin demek. Eminim doktorun çok güzel yapacaktır. Boyun kilon kaç?
Kız okurken beynim yandı tekerleme gibisin boy 1.67 civari kilo 45 . gogus cevrem 70cm . meme altım 66cm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…