Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yok kuzu degistirdm doktoru son anda dedim yeter artk arastrmiycam. Valla bende sevindim herhalde sevindim agladim hepsi bir arada suanda daha simdiden ben naptimmm diyorum . rabbim sen içimizi biliyosun pisman etme bizi yarabbim :/
Valla asker uğurluyor gibi hüzünlendim. Hadi hayırlısı.

:KK70: Ay koptum beyin nakli diyince :KK70: saçmalama canım en güzelini yaptın sen cesaretinden dolayı takdir ettim seni hatta ve hatta yarın bende bi alo desem mi doktoruma die düşünmedim değil sendeki bu cesareti görünce beni de haftaya yapsın :KK9:Hoppa
Valla kız 250 gram aklim vardi oda uçuyor az kaldı. Az gram ekletmem lazim :KK70: kız ben deliyim bekledikce ameliyat seyrediyorum arastirdikca migdem bulaniyor ohooo dedim yani betüş kendine gel bi kapa gözlerini al ameliyatini mis gbi ol haftaya bu gunlerde iyilesme sürecin olucak insallah dedim bi baktim kendi kendime konusuyorm sonra aynanin karsisinda agliyorum :KK70: senin ne zaman canim ?

Valla asker uğurluyor gibi hüzünlendim. Hadi hayırlısı.
Bende asker ugurluyorum kucuk askerlere torun geliyor :KK70: hayırlısı canım insallah ama cidden bekle bekle arastir dönüp dolasip ayni yere geliyosun elde var kocaman Sıfır .. Ben ilk doktorumu defne hanim dedim sonra vazgectim dolandim durdum sonra bülent beyde karar kıldım onunda biraz burnu havada gbi geldi gorusmede .. Cumartesi yine defne hanimdaydim arkadasim burun ameliyti olmustu pansumana gitmistik orda bikac hastasini gordum gayet iyiydiler mutluydular kanada'dan gelmislerdi acti gosterdi yani kız cokta guzel olmustu sonra dedim ilklerden şaşmıycaksin dedim. Bi alo ettim bin agladim . sonra doktorum aglama ameliyttan 3.4 gün sonra bana cicekle geliceksin tesekkur ediceksin meraketme sen diyince bile bi nebze olsamda rahatladim.

Valla kız 250 gram aklim vardi oda uçuyor az kaldı. Az gram ekletmem lazim :KK70: kız ben deliyim bekledikce ameliyat seyrediyorum arastirdikca migdem bulaniyor ohooo dedim yani betüş kendine gel bi kapa gözlerini al ameliyatini mis gbi ol haftaya bu gunlerde iyilesme sürecin olucak insallah dedim bi baktim kendi kendime konusuyorm sonra aynanin karsisinda agliyorum :KK70: senin ne zaman canim ?
Bende inadına seyrediorum ameliyatları ay yemin ederim 1 gram etkilenemiorum ya bende bu konuda biraz gamsızlık var çok koymuo bana ama işte ben ameliyat sonrası acısını da düşünmüorum düşündüğüm tek şey giyeceim seksi şeyler :KK71:yaşayacaım güzel şeyler ve ve ve nişanlıma yaşatıcaım güzel şeyler :KK62: benim ameliyat 9 haziranda canım :KK28:

Dusunmemeye calis dusundukce daha vok korkarsinn insalalh ameliyatin cok guzel gecer mutlu sonuclar alirsin druna guven bence emin ol bizden daha cok bilgiye sahipler
Dusunmemeyemi calisiyim kız aklimdan 1 saniye olsun cikmiyor beyin ona odaklanmis :) sen kas altımı oldun ? Benim en buyuk korkum oydu kime gittysemde kas altindan baska olmaz dedileer.

Yine döndüm dolastim defne hocaya :)
Canım hayırlısı olsun en iyisini yaptın hastahaneye gitmeden önce kan sulandırıcı hiç bir şey kullanma ince bir alt üstüne bak benim fotolarda var geniş bir atlet ve fermuarlı bir üst al çorap,pipet,ıslak mendil,rulo havlu,terlik al haydi bakalım yeni memişlerin merakla bekliyoruz:KK49::halay::dua::KK68:

Bende inadına seyrediorum ameliyatları ay yemin ederim 1 gram etkilenemiorum ya bende bu konuda biraz gamsızlık var çok koymuo bana ama işte ben ameliyat sonrası acısını da düşünmüorum düşündüğüm tek şey giyeceim seksi şeyler :KK71:yaşayacaım güzel şeyler ve ve ve nişanlıma yaşatıcaım güzel şeyler :KK62: benim ameliyat 9 haziranda canım :KK28:
Oo varmıs biraz ya . neyse sık disini tatlim ozaman ben 3 haftalik olucam kısmetse :) ay bende son 3 maddeni dusunuyim bari.. :KK70: valla canım sevdicegim olmasa ben hic bisey yapamam da saolsun yavrum basinida yiyorum o doktor senin bu doktor benim kosturuyorumda yinede sen mutlu ol yeterki ben yanindaym diyor. Ay adam ben mutlu olayimda sonra biz mutlu oluruz :KK70: kız sen sadistmisin seyreytme seyretme banada gecen hafta 1 gram dokunmadida bugun erken randevu isteynce seyrettklerm gozumun onunde. Gorururum ben seni son hftalara dogru :KK70:

Canım hayırlısı olsun en iyisini yaptın hastahaneye gitmeden önce kan sulandırıcı hiç bir şey kullanma ince bir alt üstüne bak benim fotolarda var geniş bir atlet ve fermuarlı bir üst al çorap,pipet,ıslak mendil,rulo havlu,terlik al haydi bakalım yeni memişlerin merakla bekliyoruz:KK49::halay::dua::KK68:

Cok saolasin canim. Iyi ettim gibi geliyor banada cesaret gosterisi yaptim yastik altindada agladim :KK70: hadi bakalm son 3 gün . direk 3den saymaya basladim ya :KK70: evet o saydiklarini yarin koyayim cantama

ahhhh betüş inan cok sevindim parayi halletmis olsam bende arayip yarin ameliyata alin dicem 3 gun bile bekleyecek psikolojim yok :KK43: hadi bakalim Rabbim yardimcin olsun. bende ramazandan once olmayi cok istemistim ahh ah :)) insallah herseyin guzel yolunda gider :KK66: Betus123 Betus123

Bende asker ugurluyorum kucuk askerlere torun geliyor :KK70: hayırlısı canım insallah ama cidden bekle bekle arastir dönüp dolasip ayni yere geliyosun elde var kocaman Sıfır .. Ben ilk doktorumu defne hanim dedim sonra vazgectim dolandim durdum sonra bülent beyde karar kıldım onunda biraz burnu havada gbi geldi gorusmede .. Cumartesi yine defne hanimdaydim arkadasim burun ameliyti olmustu pansumana gitmistik orda bikac hastasini gordum gayet iyiydiler mutluydular kanada'dan gelmislerdi acti gosterdi yani kız cokta guzel olmustu sonra dedim ilklerden şaşmıycaksin dedim. Bi alo ettim bin agladim . sonra doktorum aglama ameliyttan 3.4 gün sonra bana cicekle geliceksin tesekkur ediceksin meraketme sen diyince bile bi nebze olsamda rahatladim.

Gözün aydın mı denir, hayırlı olsun mu denir bilemedim? :halay:Darısı başıma diyeyim ama. :KK66: Kaç cc takacağını biliyor musun? Bir de ücreti nedir Defne hanımın? Hangi marka protez kullanıyor? Seni biraz daha heyecanlandırayım. :KK71:

ahhhh betüş inan cok sevindim parayi halletmis olsam bende arayip yarin ameliyata alin dicem 3 gun bile bekleyecek psikolojim yok :KK43: hadi bakalim Rabbim yardimcin olsun. bende ramazandan once olmayi cok istemistim ahh ah :)) insallah herseyin guzel yolunda gider :KK66: Betus123 Betus123
Parada bi sekilde cozuluyor ya cidden hersey guzel oldu rabbime sukurler olsun. Pskolojini bozma gec olsun temiz olsun diyelim canim. Amin cümlemizin yardimcisi olsunn. Ya ben bu ayin sonu 27.28 i gibi dusunuyodum kendimce cunku rahatsizligim ozaman bitiyordu ana bi baktimki 3gun once rahatsizlandim erken oldu. Dedim bu bir isaretmi betus olda kurtul :KK70:

Taksit yapıyor mu istediğin doktorlar? Bir konuş istersen. Bence yardımcı olurlar. Az önce küçültme başlığında biri kredi kartına taksit yaptırdığını yazmış. Şansını denesene? Hangi şehirdesin?

Gözün aydın mı denir, hayırlı olsun mu denir bilemedim? :halay:Darısı başıma diyeyim ama. :KK66: Kaç cc takacağını biliyor musun? Bir de ücreti nedir Defne hanımın? Hangi marka protez kullanıyor? Seni biraz daha heyecanlandırayım. :KK71:
Gecmis olsun iyi halt ettin ve sonrada gozun aydin denilir herhalde bilemedim simdi :KK70: insallah darisi basina ama cok arastirip bekleme derim ben cunku hep basa dönüp elde SIFIR oluyor. 320 -350 arası high mentor yuvarlak kas altı. Mentor kullaniyor canim ama hasta baska marka isterse olur yada olmaz da diyebiliyor. Canim damla 8bucuk diye biliyorum yuvarlakta 7bin civari. Ya özel balat hastanesinde yapiyor yada istanbul nişantaşı cerrahide yapiyor 2 hastane de var

Benim 7000tl kredi kartına 6 taksit. İzmire gel ol canım.:KK49:

Dusunmemeyemi calisiyim kız aklimdan 1 saniye olsun cikmiyor beyin ona odaklanmis :) sen kas altımı oldun ? Benim en buyuk korkum oydu kime gittysemde kas altindan baska olmaz dedileer.
Dual plan yöntemi oldum ben yani yarisi kas altinda sanirim ama ben 4. Gunumdeyim dusumu aldim ve agri derecesi cok sukur cok iyi ustumu giyebiliyorim sirt agrisi oluyo tabi bunye alisik degil

Dual plan yöntemi oldum ben yani yarisi kas altinda sanirim ama ben 4. Gunumdeyim dusumu aldim ve agri derecesi cok sukur cok iyi ustumu giyebiliyorim sirt agrisi oluyo tabi bunye alisik degil
Başka neler hissediyorsun sevda? Her türlü bir his? Merak ediyorum sadece.

Yine döndüm dolastim defne hocaya :)
Canim benim bende onu tahmin etmiştim zaten.balat tami olucaksın 1.2 gün geç olsaydı ameliyatın ziyarete gelirdim seni hastaneye:KK19:.sen dur şimdi son 3 gün varya uyku uyuyamayacaksin heyecandan.ruyalarda cabası. :KK33:Ama sakın ol canım bol bol dua et.bu işin iyi yanları da var.Benim namaza başlamama vesile oldu mesela.bende senin için dua edicem bol bol.:KK36:

Canim benim bende onu tahmin etmiştim zaten.balat tami olucaksın 1.2 gün geç olsaydı ameliyatın ziyarete gelirdim seni hastaneye:KK19:.sen dur şimdi son 3 gün varya uyku uyuyamayacaksin heyecandan.ruyalarda cabası. :KK33:Ama sakın ol canım bol bol dua et.bu işin iyi yanları da var.Benim namaza başlamama vesile oldu mesela.bende senin için dua edicem bol bol.:KK36:
Bana da dua edin lütfen..

Başka neler hissediyorsun sevda? Her türlü bir his? Merak ediyorum sadece.
Gun gectikce iyilestigimi gorunce daha huzurlu olup daha cok sukur ediyorumm. Hic pisman olmadim. Agri biraz bunye meselesi aslinda . Ilk gun agrilar biraz dayanilmaz olabiliyo ama oda agri kesici serumlarla geciyo . Birde benim vucudumda gibegimde falan sislik cok oldu . Gun gevtikce oda bitiyo su an yumusamalarini bekljyorun . Bugun yan yatacam surt ustu yatmaktan yoruldum . Birde his olarak tam olarak neyi ogrenmek istiyosn

X