Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bu arada "net cevap vermiyorsunuz" diyen arkadaşa bende yazmak istedim;
Buradaki ameliyat olan bayanlar daha nasıl cevap vermeli acaba size merak ettim bencede kimsenin eşi abaza meme düşkünü degildir evet ama,siz hiçbir yorumdan tatmin olmuyorsunuz.Bu kadinlar oturup eni konu kocasiyla sex hayatini anlatacak degil,kocalar goguslerden haz aliyormu gibi gibi...
Bende ameliyat olmayı dusunuyorum bu kadar vesveseli değilim.Bencede siz yaptırmayın.

Kizlar basim catliyor resmen ameliyatima gunler kaldi
Hangi agri kesiciyi alabiliyorduk doktorum soledi unuttun

Yatak odasini sormadim kocamdanda ben bahsetmedim
Kocanizdan baska kim dokunacak diye mahremiyetme siz girdiniz ben anlayisla karsiladim, ki konu bu degil memede silikonun hisedilmesi yapay his vermesiydi
Ama israrla kocandan baska kim dokunacak ki diyen sizler
Simdide millet ozel hayatinimi anlatsin diyorsunuz
pess
Konu carpitilamsin dedigim halde yine carpitildi
Bu seferde polemik yapiliyor
Yani pess size baska biseyde demiycem

Tesekurler yok okadar takık degilim
Acikcasi kimse yokturki bu ameliyata girmeden ayni sorulari sormamis olsun
Tersi bence sikintili insanlar neyle karsilacaklarini bilmeden de girmesin
Bence sorup araştirsin
Yarin obur gun kotu bir suprizle karsilasmak daha kotu olur

Ama sen sonucundan çok farklı şeylere takık kaldın bence sen demedin mi''eşim yağ dolgusu yaptıracağımı biliyor silikondan haberi yok ''diye ben mi yanlış hatırlıyorum ısrarla ellenince hissediliyormu diye bu yüzden sormadın mı? Ameliyata girmeden önce tabiki hepimizin korkuları vardı ama senin korkularından farklı mesela ben eşimden kesinlikle saklayamazdım silikon olayını bi nevi istemeseydide yaptıramazdım sağolsun senelerdir istediğimi bildiği için 'biranönce yaptır ozaman bekleme'' bile dedi ama senin durumun birçoğumuzdan farklı geldi bana

Demet silikonu kocana söylesen ve kabul ettirsen rahatlayacan bence.

Insanlar israrla esinddn baska kim dokunacak diye yazinca yazdim

Pardon ben yanlis anlamisim burda insanlar sadece gorsel olsun diye yaptirmis
benim durumum tuaf kimseninde boyle bir korkusu yok
En iyisi ben yaptirmiyim
Sorularim cok sacma
Haklisiniz

Demet silikonu kocana söylesen ve kabul ettirsen rahatlayacan bence.
Konu o degil ben kdndime yapiyorum bunu kocama silikon desem yok demez senin vucudun senin hayatin der
Konu cok carpitildi herkes ustune bisey katip uzerine aliyor
Bilen arkadaslar ameliyattan once agri kesici ne kullandiniz bunu yazabilirmisiniz

Görsel olsun diye değil canım 39 senedir eksikliğini hissettiğim,aynaya bakmaktan nefret ettiğim,giydiğim kıyafetin yakışmadığını düşündüğüm,yazın deniz ve havuzdan sonra süngerlerini sıkmaktan bıktığım bikinilerimden ve en önemlisi kendime ÖZGÜVENİMİN gelmesini istediğim için yaptırdım KENDİM İÇİN yani bilmiyorum anlatabildimmi???

Ameliyattan once hangi agri kesiciyi kulanabiliyordun
Bunu yazabilirmisin

Aynı hekimin elinden çıkma iki ayrı meme, biri çok güzel çok doğal diğeri çok yapay nasıl gözüküyor diye düşünüp duruyorum ben de. Kesinlikle şans işi. O doktor hakkında tonla olumlu yorum olsa da olmayacaksa olmuyor demek.

Bir plastik cerrah kendi internet sitesine görsel koymuş. Görseldeki kadının meme altı kesisi göğsün şişkin yerinde. Katlantı yerinde değil. Ve meme büyütmeyi anlattığı yazısına bu görseli koymuş. Çok talihsiz bir durum. Burada gördüğüm tüm kadınların kesi yerleri tam katlantı yerinde ve oldukça kısa muntazam kesiler.

Hissiyat da tam anlamıyla şans işi bence. Ben yaşamadan tecrübe edemeyeceğime ikna oldum.

Keske yazdiklarimla ne alaka kurup yaziyorsunuz anlamiyorum
Ama catlayan basima ragmen anlayisla yaziyorumki
Polemik yapmayin yanlis anlak icin bu israr niye yardimci
Olacak cevaplar yerine bu saldirgan tutum niye

Daha dün konusunu yaptık eşimle. O kadar ağrı sızı çektin,ben herşeyinden memnundum Dedi. Bende zaten senin için degil kendim için yaptırdım,ben bu şekilde senin yanında daha rahat hissediyorum kendimi şimdi. Kendimi daha çok beğeniyor ve seviyorum. Bu bende olumlu şeyler yarattı,kendime olan özgüvenim arttı daha mutluyum dedim. O da sen mutluysan gerisi boş aşkım Dedi ve öptü :))
Şimdi o eski yaşadığım sıkıntılar,üzüntüler aklıma geldikçe keşke daha önce olsaydım diyorum. Oysa belki bu kadar Mutlu olamazdım. :) Herşey nasip kısmet işi işte..

Kesi yerini tam katlantı yerinde koymuyor bazı cerrahlar. Nedeni ALTI ince bikinilerde belli olması. Zaman'la kesi yeri aşşagıya inebilir,bu durumda sütyenden bile dışarı çıkabilir..

Kan sulandirici agri kesici kulanma dedi
Migrenim tuttu hangi agri kesiciyi kulanabilirim bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…