Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Dokununca hiç anlaşılmıyordu silikonlu meme olduğu. Ama,güzelliğinden anlaşılır tabi. :)
E insallah, benim dokum var, b cup sutyen tam oturuyor
Simdi olmayan mecburda benimki emzirmeden sonra sarkma yokta biraz yumusama var ben aslinda yumusadigi icin utaniyordum eskiden cokdaha diri sertti
Simdi internette bakiyorum erkekler tam tersi yumusak seviyormus
Ne bilim esim her zaman icin kotude olsa solemez
Sizin dokunuz varmi yani cokmu kucuk oldugundan biraz buyusunmu istiyorsunuz yapma sebebiniz tam olarak ne

Bende 18 ay emzirdim inek gibi sütüm vardı ama memelerim hiç öyle dolu dolu olmadı çok hafif dolgunlaştı o kadar

Evet olmadi sonradan yag enjeksiyonuda dusunuyorum
Benim avuclarimi dolduracak kadar var ama okadarda ici dolu dolu da diyemem oyle deri de diyemem ortasi diyelim
Kasalti olacak benimki kasimda ne kadar bilmiyorum
Sizi izlemeye alicam albumum var bakabilirsiniz

Silikon taktıran arkadaşlar yok muu? Dokunma ve doğallık durumunu açıklarsanız seviniriz. Netice de ben 1 silikonlu meme gördüm. Daha çok tecrübeye ihtiyacımız var. Lütfen yardım edin. Kurbanlık koyun gibi hissediyorum kendimi. Gün sayıyoruz.

Ben varım 6 ay oldu benimde şu anda normal meme gibiler ama damla protez olduğu için yuvarlağa göre daha sert onun dışında bildiğin meme

B cup kadar memeniz varsa kas zarı üstü de olurdu? Neden dual plan olacak ki? Doktolar hiç risk almıyor hep kas üstü yapıyorlar sanırım. Meme dokusu olan birine de kas altı yapılıyor, meme dokusu olmayana da? Ben kas zarı altı istiyorum. Henüz görüşmedim. Benim de B cup ölçüm ama biraz zayıfladığım için A cup oldu şimdi.

Doktorum kas zari alti yapiyor
Ama ele geliyor diye onermedi, acikcasi benimde en cok korktugum konu oldugundan kas alti yani yari kasalti dual plani onayladim yok desem digerinide yapardi

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...e-ameliyati-olanlara-samimi-sorularim.925330/

Bu linkte aklıma gelen tüm soruları sordum ben. Çok az yanıt geldi. Çok kişisel bir deneyim olduğu için yazmaktan çekinilmiş olabilir.

Peki 1 ay sonra yüzme koşma vs. Gibi sporlar yapabildin mi? Ne kadar süre hareket kısıtlandı?
10 gün sonra baya rahatladım ama genel olarak spor yapmam zaten.
İlk 2 ay otomatik olmasına rağmen araba kullanırken,kavanozları açarken,yukardaki dolaplara uzanırken zorluk çekiyordum fakat şu anda herşey normal dediğim gibi serliği dışında
Mesela yazın güneşlenirken dümdüz yatamam diye düşünüyorumçünkü dümdüz yatınca yanlara doğru çok fazla yayılma olmuyor haliyle ben burdayım diyorlarbelki 1 sene sonra olur bilemem yaşayıp görücez

Dual i her dr yapamıyor. Daha az ağrı daha çabuk iyileşme kapsül oluşum riski az ve üst bölge daha dolgun oluyormuş.

Doktorum kas zari alti yapiyor
Ama ele geliyor diye onermedi, acikcasi benimde en cok korktugum konu oldugundan kas alti yani yari kasalti dual plani onayladim yok desem digerinide yapardi

Aksine zar altı olunca dokunuz da varsa ele gelme diye bir şey olmuyor diye okudum ben hep. Sıfı memeniz varsa ele gelir ama B cup memeleri olan, emzirip genişlemiş meme dokusu olan biri için böyle bir sorun olmaz diye düşünüyordum. Kas altı ile dual plan arasında pek fark yok. Kas altına koymak için de kası kesmek zorundalar zaten. Ben kasım kesilirse eskisi gibi rahat spor yapamam diye düşünüyorum.

Dual i her dr yapamıyor. Daha az ağrı daha çabuk iyileşme kapsül oluşum riski az ve üst bölge daha dolgun oluyormuş.

Dual plan dediğiniz kas altı yöntemden çok da farklı değil aslında. Görsellere bakınca arada hiç fark görmüyorum. Mantığını anlıyorum, altta doku olduğu için protezi gizlemenin sorun olduğu üst kısımda kas altına koyuyorlar ama neticede kası kesip bir şekilde alta protez koyma şekli bu da.

Ben sporcu olmadigimdan acikcasi oyle bir sıkıntim yok
Dusunsene zar dedigin seyin kalinligini mantik icinde eger meme dokun deri kalinligin azsa o zar ne kadar sakliyabilir
Ayni sey kaslari zayif olanlardada bence olabilir
Kas altinda bile ele gelen var
Umarim bizimki oyle olmaz

Kollar da sarkıyor, sırt da sarkıyor yaşla birlikte. Otuzlu yaşlardan sonra sarkmaması için çalıştırmak gerekiyor. Ben de sporcu değilim ama aktif spor yapıyorum. Tamam çok güzel memelerim olsun ama o memeleri gösterecek de bir yerde sıkı bir vücut. Sıkı kol kasları, sıkı sırt ve karın kasları. Ben bu bölgedeki kasların kesildikten on yıl sonra bile normal performansı sergilemediğini okudum. Öncelikle sağlıklı kaslar kesilmeden bir çözüm yolu bulmak, bunu da zorlamamak gerek. Aman kaslarım kesilmesin diye olmayacak şekilde protez yerleştirilmesi sonrası yapay, dıştan belli bir göğüs şekli de çok üzücü olur muhtemelen. Aman ne zor işler, ne zor kararlar.

Kaslarım çok zyıf olduğu için dr yuvarlak protezden vazgeçip damla takmıştı çünkü yuvarlakta üst bölgemin belli olduğunu söylemişti zayıf kas protezi belli ediyor demekki

Kaslarım çok zyıf olduğu için dr yuvarlak protezden vazgeçip damla takmıştı çünkü yuvarlakta üst bölgemin belli olduğunu söylemişti zayıf kas protezi belli ediyor demekki
Magic galiba 4 ay dan fazla oldu ameliyat olali.oyle hatirliyorum.bisey soracam benim 1 ay oldu ameliyatim.agrim yok aslinda ama ara ara batmalar ve meme uclarimda hassasiyet var.normal mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…