Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben direk his kaybını sordum vallamerak etme hissedeceksin dedi

Benim burun doktorum Ozan balık ti
Olan varmı acaba
Ama göğüs için onu düşünmüyorum
Ozan balık burun ameliyatlarında iyi olmadığını fakat meme ameliyatlarında çok iyi olduğunu bu formdan biliyorum. Ama gördüğüm çok iyi iki tane göğüs ameliyatı var

Bence çok gerek yok ama kafana takilacaksa eğer İlkay beye şöyle birine 10 veya 20 cc fazla koysun..içine sinsin yani
25 şer 25 şer artiklarini soledi arada tama tersi bir fark olusur dedi, yani buyuk olan digerinden kucuk durur dedi. Artik kendisine birakicam, ben yine son bir kez soylerim sonrasi ona ait
Senin durumun nasil memelerin kivami nasil, internette silikonlu memeye dokunup rahatsizligini soyluyor erkekler acaba esimde rahatsiz olurmu diye endiseleniyorum
Son gunler kaldi endiselerim artiyor
Ya dokunumca normal meme gibi olmazsa yapay his yaratirsa diye senin kivam meme nasil normal oyle degilmi

Ozan balık burun ameliyatlarında iyi olmadığını fakat meme ameliyatlarında çok iyi olduğunu bu formdan biliyorum. Ama gördüğüm çok iyi iki tane göğüs ameliyatı var

Hakkında kötü yorum yapmak istemiyorum ama burun ameliyatını sadece görüntü amaçlı olmuştum.problemim yoktu ameliyattan sonra nefes problemi ortaya çıktı hala devam ediyor gel küçük operasyon yapıyim dedi ben 2.ameliyatı olmak istemiyorum.Ama burnumun görüntüsünü begeniyorum onda sorun yok ama göğüs için güvenim kırıldı artık

Kizlar ameliyatima nerdeyse 9 gun kaldi gittikce endiselerim cogaliyor
Kafamda en buyuk soru isareti
Intetnetteki kotu yorumlar silikonlu memenin dokununca yapay bir his vermesi normal meme gibi olmadigi falan filan
Bu ameliyatti oluyorum kendim icin ama
Sonucta esim var, yorumlarin hepsinde erkekler goruntusu guzel dokunmasi berbat diyor.

Erkeklerde bir karar versin;
Hem derler kadını gösteren göğüs tür yaptırın silikon,sonrada dokunması berbat mı?Valla ben ilk önce kendim için yaptırmak istiyorum kendimi daha iyi,güzel hissetmek için sonra eşim açıkçası :)

Ben arkadaşımın silikonlu memelerini mıncıkladım. Hiç de berbat değil. Kişiye bağlı bu. Biraz yağ dokun varsa belli bile olmuyor. Ama bir deri bir kemik bir bayan küçük silikon bile koydursa ben burdayım diyor. Bu arada ben de çok korkuyorum 1ay var benim ameliyatıma.

Dokundugunda dogal hissetirmemesi acikcasi oncelikle beni mutlu etmez
Ozguvenimizi yukseltmek icin bi yerde oluyoruz
Benim icinde dokunmasida onemli

Sizin doktorunuz kim? Kaç cc takılacak
Bende belli olurmu acaba çok zayıf değilim ama zayifim yani karşıdan çakmasını istemiyorum

Peki normal meme gibimiydi, yoksa daha farklimi duruyor, verdigi hissi acikcasi kafamda olusturamiyorum
Normal memeden farki varmi varsa sizce neydi

Peki normal meme gibimiydi, yoksa daha farklimi duruyor, verdigi hissi acikcasi kafamda olusturamiyorum

Zaten göğüsu küçük olan hanımların eşleri,adamlar göğüs sıkmamiski evlilikleri boyunca.Bence yapay gelmez onlara.
Bekar erkeklere çok bayanla birlikte olan erkeklere tuhaf gelebilir.Doğal daha cazip gelir onlara

Valla üstelik ameliyat olalı 2 hafta olmuştu. Arkadaşım ingiltereden geldi kocasının haberi yoktu. Annesiyle gitti ameliyat olmaya. Kızın babası bile silikondan habersizdi. Sadece karından yağ aldırcak sanıyorlardı. Hala kocasının silikondan haberi yok. Meme dikleştirmede yaptırdı. Kocası sonradan sadece karın yağı aldırıp meme dikleştirdi sanıyor. Silikonu hala bilmiyormuş. Çok güzel olmuştu şekli ve aynı normal meme gibiydi. Avantajı yağ dokusu biraz vardı kızın. Yani tamamen dümdüz bir meme değildi. Damla model 350cc pürtüklü yüzey koydurdu. Ameliyattan sonra herkes gibi pişman olmuş ama 3 gün sonra acıları geçince pişmanlığı da geçmiş. Şu an 3 yıl geçti üzerinden. Kesinlikle çok mutlu.

Sizin doktorunuz kim? Kaç cc takılacak
Bende belli olurmu acaba çok zayıf değilim ama zayifim yani karşıdan çakmasını istemiyorum
Ben ulvi güner ile görüştüm 350cc damla takılacak dual yöntem meme altı kesisi ile. Cuma günü bir de fahri molaya gideceğim. Boyum 170 kilom 65 vücüt ve omuz yapım büyük silikonu yapay göstermezmiş. Ama ben yine de 400 cc istemiyorum. Çok abartılı olur. Arkadaşımın amel. Sonrası resmini koyuyorum şimdi.

Eklentiler

• IMG_20160510_114620.JPG
    14 KB · Görüntüleme: 58
Canim evli adamlarda bir zamanlar bekardi
Yani heralde evli biri bile olsa daha once meme gormustur
Arada fark varsa anlar canim karisinin ki duz olsada
Biliyordur bakir degilse tabi
Şu geldigimiz noktalara bakin
Internette bir rahatlik geliyor yoksa normalde bu tur konulari konusmak biraz rahatsiz edici gelir bana hep
Ve benim dokum var b cup sutyen takiyorum esim bir tarafa bende biliyorum normal meme dokusunu

Senin de baya dokun var galiba kiyafette gayet iyi duruyorlar
Pardon arkadasininkiymis guzel duruyor oyle abarti buyuklugu yok

Genelde kadinlarda erkeklerde goruntusunden cok mutlu
Sıkinti dokununca erkek icin yapay olmasi bazilarina soylenmedigi halde kiz arkadadi tarafindan silikonlu oldugunu anlamis
Yani dokununca normal memeden farki yokmuydu,
goruntusu hersey bir yana
Dokunmasi
O konuda tavsiye ediyor yani arkadasin

Zaten adamlarda suç yok ki. İnsanda güvensizlik oluyor açıkcası ben memelere hiç dokundurtmuyordum. Eşim de durumun farkında olduğu için anlayış gösterdi hep. Ama mıncıklasalarda büyüyeceğini sanmıyorum. Şehir efsanesi onlar. Hani doğumdan sonra büyür hikayesi gibi. 2yıl emzirdim şakır şakır düt geldi ama süt verirken bile büyümedi. E avantajı sarkmadı içi boşalmadı memelerin. Dikleştirme olmauacak çok şükür. Onun için de meme ucundan aşağıya kadar kesiyorlar.

Dokununca hiç anlaşılmıyordu silikonlu meme olduğu. Ama,güzelliğinden anlaşılır tabi. :)

İçi dolu dolu bir avuç meme varsa korkmayın. Ama sümük gibi bir avuç deri ve içi boşsa kesinlikle yapay olur.görüntü olur sadece o. Ama buna da çözümleri var. Vücudun başka yerinden yağ takviyesiyle koyuyorlarmış silikonu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…