Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

farklı cc kullanmasını gerektirecek kadar fark yok gibi geldi bana. bu kadar fark herkeste oluyor bende de var dengelemesi için gerçekten 25 cc edecek bi fark olmalı diğer türlü büyük koyulan diğerinden büyük olabilir.

önemli olan dr unu iyi seçmen her sorunda yanında olacak yaptığı işin arkasında durabilecek başından atlayacak birisi olmalı.

Benim de iki meme arasında büyüklük farkı var. Şimdi A cup haliyle pek belli olmuyor. Fakat gebelik ve emzirme döneminde D cup ölçüye kadar çıkınca yani dolu dolu olunca iki meme arasında gözle görülecek bir fark oluyor. Ben de 10-15 cc daha büyük koymasını istiyorum sol tarafa. Merak ettiğim protezler kaçar kaçar artıyor? 25 cc farklarla mı artıyor?

Ben henüz doktora gitmedim ama doktorlar biz kendimizi kasıyoruz diye çok da rahat bakamayacaksa işimiz var bence. :-/ Biz her gün mememizi açıp bir doktora göstermiyoruz ama onlar günde kaç kere meme görüyorlar ve ben kendimi kasıyorum diye iyice incelemekten imtina edebilir mi?

Belki de göre göre uzmanlaşıyorlardır. Bir bakışta şıp diye anlıyorlardır.

Ben de sizin gibi büyük beklenti içindeyim, bu kadar beklenti ile ameliyata girmek ne derece doğru bilmiyorum. İzlere tahammül edebilirim ama his kaybı beni çok üzer doğrusu. Bunu söylesem doktora buna daha çok dikkat eder mi acaba?

Cnm doktoruna guven.ameliyat esnasinda cok nahoş bir goruntu olursa şayet doktorun zaten gerekeni yapacaktir.adı ustunde estetik cerrah onlar.vucudumuzda nasil ayak numaralarimiz bile yarim ölcü farkediyorsa iki meme arasinda fark olmasi cok normal.hepimizde olan bi durum bu.ufak bi farklılık mutlaka olacaktir.

Doktorum 25 cc artiklarini soledi
Bende his kaybindan ve dokundugunda silikonlu oldugunun anlasilmasindan cok korkuyorum
Yapaylik hissi olmaz, aslinda en buyuk korkularimdan biri bu
Umarim istedigimiz gibi olur en azindan pismanlik duyacagimiz seylerle karsilasmayiz

Aynen yaaaaa eşim hemen onay vermişti kocaman göğüslerim olucak diye hayallere dalmıştı benden çok sevindi diyebilirim bu kadarına, Ama yinede ben seni her halinle seviyorum niye kafaya takıyorsun derdi.... Kayınvalideye söylemek işkenceydi resmen "ayyy kızım sende ne yapacağını şaşırdın, "diye söylendi ağzının payını verdim ama
Canım o doktoru tanımıyorum benimkisi volkan Tayfur...ama Google'da ismini yaz doktorun ona ameliyat olanların yorumuna Göz at derim.... Bu arada hoşgeldin aramızabende uzun süre takip edip burdaki yorumlardan yola çıkarak amaliyatımı oldum
Canım hiç kasma yaaa amaaa onlar nicesini görüyo bende eşimle gittiğimde soyunduğumda kendimi 13 yaşında bir genç kızın memeleri oynar ya öyle hissettim ayyyyybiraz utandım tabi ama rahat olmaya çalıştım rahat kontrol etsin diye en çokta eşimden çekindim doktor memeye ellerken mıncıklarken

Kızlar yeğenim burun ameliyatı olucak 18 yaşında ona doktorm Volkan tayfuru önerdim lakin o da doktorumu istiyor hakikaten insan kendini ona teslim ettiğimde güvende hissediyorsun o ne yaparsa iyi yapar diyorsun
Ancak fiyat yüksek olursa diye başka doktor da araştırıyoruz sizce kimler olabilir,? Aklıma gelenler Ferruh Bingöl, ilhan soyadını hatırlamadım, önerileri bekliyorum

Dedim ama busefer gene buyuk taktigim digerinden buyuk durur dedi
Bende ustelemedim
Birde burda bilenlere sorayim dedim
Olmadi ameliyata girmeden derim bir denesin nasil duruyor
Daha tuaf olacaksa tabi eleşmesin
Ama iste gene bir derim kendisine
Benim de biri digerinden daga kucuktu.kucuk olsna 25cc fazla koydu.suan esit gibiler.bence de konus.oyle yapabilir

Volkan Tayfur Ankarada. Ben İzmirde dr bulmalıyım. Birde Fahri Mola yı duydum. Onu bilen var mı?

Khaleesi_
inşallah Canım Amin... Huzur içinde, Nur içinde yatsın anneciğin.

Of işte aynı benim Problem
Sol Göğüs daha büyük... Sağ göğüs küçük ... Sutyeni sol göğüse göre alıyorum ki içine sığsın, e bu sefer de sağ göğsün üstündeki boş kumaş yığınları (umarım anlatabilmişimdir) tişörtün altından bile belli oluyor... Ek takviye yapmak da olmuyor çünkü sağ göğsüm ne hikmetse birde katlanıyor acayip şekilsiz duruyor off

21 mayısa iki doktora birden randevu ladım, ilk görüşmelerim olacak ama ben de şimdiden utanıp sıkılıyorum... Sonuçta doktor günde 10 tane de meme görüyor olsa, benim için ilk.... Ayrıca kim olursa olsun, karşındaki ne düşünür diye bi soruyorum kendime...

İstanbulda Hakan Gence'yi çok beğenen var burun konusunda...

Siz hangi doktorlara gideceksiniz?
Biri büyük biri küçük göğüsleri doktor orantiliyor diye okudum ben
Yapmıyormu acaba bazı doktorlar

Bence çok gerek yok ama kafana takilacaksa eğer İlkay beye şöyle birine 10 veya 20 cc fazla koysun..içine sinsin yani

Kızlar kızlarrr size şimdi çok çılgın bir sorum olacak. Malumunuz mayıs sonu ameliyat olmayı planlıyorum. Şu an Amerika'da öğrenciyim ve ağustos sonunda buraya geldiğimde 55 kiloydum. Ocakta sömestr tatilinde Türkiye'ye döndüğümde ise bi baktım 60 olmuşum zaten kendi kilom 62 benim ama ben yıllardır o kiloyu 50'lerde tutmaya çalışıyordum. E tahmin edersiniz ki Amerika'da her şey hamur, şeker, yağ... Derslerimin yoğunluğundan sporu da bıraktım ve oldum mu size 60 kilo! Şimdiiii sorun şu: ameliyattan önce kendi kilomda mı olmalıyım? Yani doktor tutup da "Bana kendi kilonda, kendi vücut şeklinde gel." der mi? Hani vücut tipine göre koyacaktır belki cc'leri vs.. Ayyy bu konuda fikri olan bana yardımcı olabilir mi döner dönmez ameliyat olmak istiyorum uğraşamam şimdi rejim falan

İdeal kilonda olsan tabii daha iyi olur canım.ama 60 kilo çok fazla bir kilo değil.pekii boyun kaç.ayrıca vücudun şuan nasılsa ona göre cc belirler doktor.ameliyat sonrası zayıflarsan memeler nasıl olur deforme olurmu bilmem...sanırım silikon sonrası zayıflayanlar daha iyi yardımcı olacaktır

silaboz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…