Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kaslarım çok zyıf olduğu için dr yuvarlak protezden vazgeçip damla takmıştı çünkü yuvarlakta üst bölgemin belli olduğunu söylemişti zayıf kas protezi belli ediyor demekki
Hepsi baska birsey soyluyor memnun kalalimda
Sisme bebeklere benzemeden buyutme istiyorum
dogal olsun anlasilmasin dokununca diyorum
bi zahmette yapsinlar artik bunu diyorum
Yil 2016
Cokmu sey istiyorum:sinirli:

Burda yazmak gercekten insana iyi geliyor
Ama keske yatiran arkadaslardan daha cok yazan olsa kizla

yıl 2016 cokmu sey istiyorum
Artik bi zahmette yapsinlar bunu artik
canim şimdi baktim fotona senin baya dokun var dokununca silikonun hissedilmesi nerdeyse imkansiz diyebilirim.bence rahat ol :KK66:

Siz hangi doktorlara gideceksiniz?
Biri büyük biri küçük göğüsleri doktor orantiliyor diye okudum ben
Yapmıyormu acaba bazı doktorlar
Bilmiyorum ki yapan vardır herhalde.

Newest hastanesinde Dr Bora Ok ile görüşeceğim.
Esteworld hastanesinde de, Dr. Ali Rıza Öreroğlu yada Hakan Gence olacak
Hasan Fındık'dan da randevu alacağım

Kızlar bilginiz var mı, özellikle arzum77 arzum77 hasan bey kaç ay önceden ameliyat tarihi veriyor? Ben kasım ayı için planladım, yaz boyu yokum zaten eylüle kadar yurtdışında olacağım - acaba kasımda ameliyat olmak için hasan beyle ne Zaman görüşmek gerekir?

Dikkatimi çeken ve aklıma takılan bişey var. Genel olarak gördüğüm örneklerin bazılarında daha çok yuvarlak protez kullanılanlarda sanırım ilk zamanlarda protezin üst ve yan kısımları kare gibi görünüyor. Bu neden böyle oluyor? Zamanla geçiyor mu yoksa hep öyle mi kalıyor? Damlalarda sanki daha doğal bir görüntü oluyor. Ama yuvarlak meselazamanla aşağıya doğru şekkillenip damlaya biraz benziyor ve doğal duruyor. Diğer taraftan damla da zamanla aşağıya doğru inip, biraz sarkık mı duruyor?

Magic galiba 4 ay dan fazla oldu ameliyat olali.oyle hatirliyorum.bisey soracam benim 1 ay oldu ameliyatim.agrim yok aslinda ama ara ara batmalar ve meme uclarimda hassasiyet var.normal mi acaba
Bir hafta sonra 6 ayım bitiyor:oha:batmaların olması normal özellikle regl dönemimde benimde oluyor ben kollarımı zor kullanıyordum ağrı sızı yoktu ama şuanda çok iyiyim senin daha 1 ay olmuş çok normal sonrasında hepsi geçiyor merak etme:KK66::KK66:

:KK66:
Magic galiba 4 ay dan fazla oldu ameliyat olali.oyle hatirliyorum.bisey soracam benim 1 ay oldu ameliyatim.agrim yok aslinda ama ara ara batmalar ve meme uclarimda hassasiyet var.normal mi acaba

Soruyu bana sormadınız ama forumu ezberlemiş biri olarak; bunların son derece normal olduğunu, zaman geçtikte ameliyat sırasında oluşan doku ve sinir harabiyetinin tamir edildiğini ve bunun vücutta elektrik çarpması şeklinde batma/hassasiyet olarak hissedildiğini biliyorum. :KK66: Sinirler yavaş yavaş kendine geliyor ve meme duyarlılığı artıyor. Bence çok güzel gelişmeler. Eminim magic angel magic angel de yanıt verecektir. :KK66:

Soruyu bana sormadınız ama forumu ezberlemiş biri olarak; bunların son derece normal olduğunu, zaman geçtikte ameliyat sırasında oluşan doku ve sinir harabiyetinin tamir edildiğini ve bunun vücutta elektrik çarpması şeklinde batma/hassasiyet olarak hissedildiğini biliyorum. :KK66: Sinirler yavaş yavaş kendine geliyor ve meme duyarlılığı artıyor. Bence çok güzel gelişmeler. Eminim magic angel magic angel de yanıt verecektir. :KK66:
Okuya okuya ezberledik artik yaptiranlar kadar bilgi sahibi olduk dimi:KK53:
Yasamadanda ayni sorular etrafinda donup duruyoruz
Yaptirmadanda ogrenemiyecez

:KK9::KK9::KK9:

yıl 2016 cokmu sey istiyorum
Artik bi zahmette yapsinlar bunu artik
Demet yazilarini takip ettim de bana benim gibi evhamli geldin.ben de oyleydim.cok arastirdim ,cok soru sordum ,bu sayfYa girdikten sonra kizlarin baslarinin etini yedim de hatta sorularimla.haziranda aneliyatimi dusunuyirdum bu sayfaya uye olduktan 1 hafta sonra ameliyatimi oldum.kizlarin yorumlarina inandim.ve farkettiysen memnun olmayan yok.ben karsilasmadim.ben derim ki nacizane fikrim doktorun deneyimli olsun,sen ne istedigini dojtoruna soyle gerusini dusunme.sonra inan iyiki olmusum diycejdin benim gibi.buarada yapay fakan durmuyir.burda kizlarin fotolarina baktiysan hepsi cok guzel.seninki de dogal duracak .syan benimkilet sert buna ragmen dogal duruyor.seni kendime benzettim arastirma oolarak.merak etme guzel olacak bence

Demet yazilarini takip ettim de bana benim gibi evhamli geldin.ben de oyleydim.cok arastirdim ,cok soru sordum ,bu sayfYa girdikten sonra kizlarin baslarinin etini yedim de hatta sorularimla.haziranda aneliyatimi dusunuyirdum bu sayfaya uye olduktan 1 hafta sonra ameliyatimi oldum.kizlarin yorumlarina inandim.ve farkettiysen memnun olmayan yok.ben karsilasmadim.ben derim ki nacizane fikrim doktorun deneyimli olsun,sen ne istedigini dojtoruna soyle gerusini dusunme.sonra inan iyiki olmusum diycejdin benim gibi.buarada yapay fakan durmuyir.burda kizlarin fotolarina baktiysan hepsi cok guzel.seninki de dogal duracak .syan benimkilet sert buna ragmen dogal duruyor.seni kendime benzettim arastirma oolarak.merak etme guzel olacak bence
Goruntuden yana degilde dokunmadan yana korkum var
Herkesin goruntusu guzel, sorun dokununca ne hissetirecegi
Haklisin ameliyat yaklastikca korktuklarim iyice artiyor

Suan yazanlar arasinda onu gordum o yuzden sordum ona.ama cokkkkkkkkk tesekkur ederim.aciklaman rahatlatti beniii korkmaya baslamistimmmm.

Cok bu konunun ustune gittigimin farkindayim kizlar
Ama biri dokundugunda bunlar silikon diye anlama fikri canimi cok sıkıyor
Yani kimse silikon oldugunu dokundugunda bile anlamasin diyorum
Yillarca buyuk gostermek icin kalin sutydnlerden giydik en dolgululardan aldik kimseye caktirmadan
Simdide biraz buyutup dokundurmayalim anlamsinlar diye kose bucak kacmaktan korkuyorum

Yillarca buyuk gostermek icin kalin sutydnlerden giydik en dolgululardan aldik kimseye caktirmadan
Simdide biraz buyutup dokundurmayalim anlamsinlar diye kose bucak kacmaktan korkuyorum
Eşin disinda kim dokunacak ki zaten.merak etme.eşin cok begenecegi icin o bile hissetmeyecek

En onemliside o zaten kendisi silikon degil yag enjekte etirecegimi dedim
Silikon olucagini bilmiyor
Eline gelse ne diyecem bilmiyorum
Yada neden bu kadar sert dese
Bence eşine bu şekilde demen iyi degil. Allah korusun,bir kaza olsa doktorlar yakınlarına vücutta protez platin varmı gibi sorular soracak yakınlarına. Emarda röntgene gireceksin... O zaman göğsündeki protez ortaya çıkmayacakmı sanıyorsun? O durumda o insanların durumunu düşün birde.. Yada göğsünden yaralandın,ne biliyim protez var eşinizde,neden söylemediniz derse doktor..
Belki en kötü senaryolar bunlar... Ama misal vücudun kapsül ördü ve tekrar ameliyat olman gerekecek. O zaman eşine ne diyeceksin? Yine farklı birşey söyledin doktora misal,ameliyat bitikten sonra doktor eşine -Amelşyat başarılı geçti,protezi değiştirdik kapsülü temizledik dese !!!
Çektirteceğin gögüs röntgeninde bile protezler kabak gibi ortaya çıkıyor :)

Boyum 1.60 ama dediğim gibi basenli popoluyum, İstanbul'da görüştüğüm doktor o kalçayı küçültmeden gelme bu ne böyle demişti sinir olmuştum, hiç de bu kadar tepki verilcek büyüklükte bi kalçam yok aslında. Bakalım bu yeni doktor ne diyecek. Ay çok sağol canım bi an kafama takıldı sorayım dedim...

Vay
Destekli taş gibi südyenler kullanıyoruz. Destekde yetmiyor içine irice dolgu koyuyorum. Kendimi bildim bileli böyle. Kimsenin anlayacağını sanmıyorum. Yani kendi adıma böyle.

ben de iz görünsün istemiyorum.dokununca sert bir his versin de istmiyorum.bıktım tam dolgulu sütyenler giymekten

X