Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yok cnm ya kim dio kas üstü ağrımaz diye sonuçta bizde ameliyat olduk o meme kurcalandı protez denendi kas üstününde ağrısı oluyor yatakta aynı şekil yatıyoruz sırt ve bel ağrısı oluyor kendi başıma üçüncü gün kalkmaya başladım cnm bak ilk bir haftayı atlattıktan sonra çok fark olucak emin ol Evet ilk günler zor haklısın ama sonradan çok hızlı toparlanıyorsun sana tavsiyem bol bol su iç ve günde iki bardak yeşil çay iç ödemler inincede rahatlıyorsun
Evet dün gece çok kotuydum narkozdan sonra ilk günüm diye belkide resmen ölmek istedim.ama bugün daha iyiyim Allah ima bin şükür bu arada senin fotoları baktım çok güzel olmuş brezilya memesi gibi:)))harikaaa

Ben 1hafta once basladim masaja canim aci degil aslinda hassasiyet diyelim.benim 2 gundur masaj yaparken bi yere vurursunda dokununca acir ya hani oyle aciyo sanirim masajdan dolayi o_O dusta bende gogus uclarimi kapatiyorum cok hassaslar cunku
Yaa offf neyse başa gelen çekilir biraz daha sıkıcaz dişimizi sanada kolaylıklar diliyorum tatlım teşekkür ederim

Evet dün gece çok kotuydum narkozdan sonra ilk günüm diye belkide resmen ölmek istedim.ama bugün daha iyiyim Allah ima bin şükür bu arada senin fotoları baktım çok güzel olmuş brezilya memesi gibi:)))harikaaa
Ay çok teşekkür ederim eminim seninde çok güzel olucak sadece korkma artık o ameliyatı oldun ve atlattın Evet zorluklar var ama kısa süreli ve geçici masajlara başlayıp giydiğin kıyafetin üstüne oturması memelerinin görünüşü herşeye rağmen iyiki bu ameliyatı olmuşum dedirttiriyor:KK66:

Ay çok teşekkür ederim eminim seninde çok güzel olucak sadece korkma artık o ameliyatı oldun ve atlattın Evet zorluklar var ama kısa süreli ve geçici masajlara başlayıp giydiğin kıyafetin üstüne oturması memelerinin görünüşü herşeye rağmen iyiki bu ameliyatı olmuşum dedirttiriyor:KK66:
Senin tam anlamıyla ne kadar oldu ameliyat oldugun

Ben 1 nisanda oldum yani 22 gün oluyor cnm
Ama çok şişlik olmamış sende fotolarini baktığımda çok hoş duruyor ilk günlerde inşallah benimde öyle olur.belki kas üstü diye olabilir mi acaba fazla sis olmaması.senin damla mi yuvarlak mi bu arada cok sordum ama

Hmm arada havalandirabiliyorsundur yoksa bantlı olsa 1 buçuk ay dayanmak zor olur kaşıntı yapıyor birde
Dedim ya 1.5 ay hiç çıkartmadan uyurken bile çıkartmadım sadece uyurken azcık gevşettim okadar
dr sıkı sıkı tembihledi protezlerin aşağa inmesinde ve şeklin oturmasında çok etkisi var aman ha çıkartma dedi dr mecbur dinledim

Dedim ya 1.5 ay hiç çıkartmadan uyurken bile çıkartmadım sadece uyurken azcık gevşettim okadar
dr sıkı sıkı tembihledi protezlerin aşağa inmesinde ve şeklin oturmasında çok etkisi var aman ha çıkartma dedi dr mecbur dinledim
Koltuk altı kesisimydi senin çok uzun kullanmissin.canim benim ya ben 2 gece zor geçirdim. Şu kadınların acıları hiç bitmiyor herşeyimiz agrılı acili nasıl dayanma gücü vermiş Rabbim

Koltuk altı kesisimydi senin çok uzun kullanmissin.canim benim ya ben 2 gece zor geçirdim. Şu kadınların acıları hiç bitmiyor herşeyimiz agrılı acili nasıl dayanma gücü vermiş Rabbim
Meme altı kesisi evet dr ne dediyse birebir uyguladım

Ama çok şişlik olmamış sende fotolarini baktığımda çok hoş duruyor ilk günlerde inşallah benimde öyle olur.belki kas üstü diye olabilir mi acaba fazla sis olmaması.senin damla mi yuvarlak mi bu arada cok sordum ama
İstediğini sorabilirsin sorun deil cnm şişlik vardı aslında ama çok fazla yoktu ben çok su içtim yeşil çay sade nescafe ödem attırıcı herşeyi içtim o yüzden o şişlikten erken kurtuldum bu arada benim yuvarlak cnm

İstediğini sorabilirsin sorun deil cnm şişlik vardı aslında ama çok fazla yoktu ben çok su içtim yeşil çay sade nescafe ödem attırıcı herşeyi içtim o yüzden o şişlikten erken kurtuldum bu arada benim yuvarlak cnm
Tesekkur ederim canim.Yeşilçay için benim için erken olabilir belki hani kanamayı arttiriyormus ya o yüzden p.tesi dra gidince sorarım olmazsa bende içerim çünkü senin bayagi böyle 1 aylık gibi duruyor ilk günlerin masallah

X